IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th July 2018, 15:51
calloussness calloussness не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2018
Мнения: 1
По подразбиране Уголемяване на гърди - гр. Пловдив

Здравейте, дами!

Подхождам директно - решила съм да се подложа на такава операция, като поради ред причини, с които няма да ви занмавам, спряла съм се на специалистите в град Пловдив.

За съжаление, виждам, че темите не са особено активни, затова си позволявам да създам нова и да потърся нова информация.

На първо място, като имена в Пловдив аз знам за д-р Тонев, д-р Анастасов и д-р Асенов. Чудя се да се спра на един или да отида на консултация при двама поне. Какъв е вашият опит с конкретно посочените?

Макар да е трудно да се препоръча, можете ли все пак да ме насочите към лекар, като очакванията са ми следните: Търся естествен, естетичен ефект. Не би следвало да има необходимост от други продружаващи операции.
Търся специалист, който да може да ме насочи, да предложи адекватно решение и да обяснява...Наистина ще се доверя на неговото мнение, затова и ми е важен изборът.

Ако има сред вас такива, които са готови да ме посъветват, ще се радвам да прочета насоките ви, както и актуални места, където оперират посочените.

Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th November 2018, 18:01
Black Black не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 4
По подразбиране

Здравей, аз също се колебая, за сега съм се спряла на др Тонев, ще ми кажеш ли ти на кой си се спряла или ако си я направила вече операцията кой те е оперирал и дали си доволна ?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: УголемяваненагърдигрПловдив
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:57.