IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #431  
Стар 6th April 2009, 21:04
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

Момичета след като видях коментарите за Бeбе вчера влязох и в магазина им да разгледам.За пореден път ми останаха очите вътре-имаше толкова хубави работи... като сравните цените с бг не са толкова скъпи,а качеството им определено е много добро...харесах си толкова неща...ето тези обувки вече са в списъка за следващия път-на живо са 100 пъти по-хубави....
и няколко колана1,2 ...
Отговори с цитат
  #432  
Стар 6th April 2009, 21:14
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

P.С. обувките и първият колан ги искам в светлия тон...а тези сандалки на платформа също влизоха в списъка...и пак (колкото и тъпо да звучи) на живо са много по- готини...незнам защо не ги снимат по-добре
Отговори с цитат
  #433  
Стар 6th April 2009, 22:01
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mickey_82
Момичета след като видях коментарите за Бeбе вчера влязох и в магазина им да разгледам.За пореден път ми останаха очите вътре-имаше толкова хубави работи... като сравните цените с бг не са толкова скъпи,а качеството им определено е много добро...харесах си толкова неща...ето тези обувки вече са в списъка за следващия път-на живо са 100 пъти по-хубави....
и няколко колана1,2 ...

В кой техен магазин си влязла ? Къде има ?
Отговори с цитат
  #434  
Стар 6th April 2009, 22:35
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mickey_82
....... като сравните цените с бг не са толкова скъпи,а качеството им определено е много добро...харесах си толкова неща...ето тези обувки вече са в списъка за следващия път-на живо са 100 пъти по-хубави....
и няколко колана1,2 ...
Стига бе какви са тия цени в БГ За 140 долара в Англия ще си взема хубави обувки (доказана марка) а не някви измислени.
Отговори с цитат
  #435  
Стар 6th April 2009, 22:42
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

бебе е страхотна марка !
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #436  
Стар 6th April 2009, 23:00
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

Първо- марката изобщо не е измислена.Да, не е на ниво дизайнерски дрехи,но са с много добро качество...и второ-магазинът им е в САЩ, а не в Бг и за тук са си нормални цени за стандарта на живот.Даже в Бг цените са много по-високи на определени марки и в определени магазини......
Отговори с цитат
  #437  
Стар 6th April 2009, 23:04
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

И все пак, не мога да разбера нищо от сайта на bebe ...

Не видях колко струва доставката, минимална поръчка, мито ...
Отговори с цитат
  #438  
Стар 6th April 2009, 23:58
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

bebe не е измислена марка,поне според мен. Имат много идейни дрешки и обувки.Аз много харесвам bebe sport .Наистина са скъпи за мен,но хората тук много ги купуват.Когато има разпродажба цените са супер.
Отговори с цитат
  #439  
Стар 7th April 2009, 00:47
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
bebe не е измислена марка,поне според мен. Имат много идейни дрешки и обувки.Аз много харесвам bebe sport -в Канада е отделен магазин.Наистина са скъпи за мен,но хората тук много ги купуват.Когато има разпродажба цените са супер.
Нямам предвид бебе а просто 4е цената е много висока! за същата цена мога да си взема нещо примерно от Nine West , Russell and Bromley или нещо от сорта където ка4еството е гарантирано 100%.
Отговори с цитат
  #440  
Стар 7th April 2009, 03:20
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

Want Bebe също е 100 % качество както и Nine West...а относно цените-да,по-високи са ,но просто марката е такава.И тук в Atlanta по намаленията цените са много приемливи...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: каквоискамдасикупя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:50.