IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1731  
Стар 8th April 2008, 00:01
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

На пазара има куп мазила но на всеки действат различно или по скоро белезите ни се заличават различно. Пробвай с каквото ти е казал док и колкото е казал, но ако не става не се отказвай и пробвай друг препарат а има и бабешки рецепти един куп сигурно.
Целувки и успех мила!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #1732  
Стар 8th April 2008, 00:05
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Смятам като го свърша Зерадерма да пробвам с Контратубекс или с нещо домашно приготвено.Приемам всякакви рецепти
Отговори с цитат
  #1733  
Стар 8th April 2008, 00:16
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Мила ползвам Контратубекс от няколко години за много стари и по пресни белези и мисля че дава някакъв резултат но много бавно, но пък е евтин и винаги присъства в козметичната ми чантичка. Не че се мажа всеки ден но като се сетя винаги. Ползвала съм и Мадеказол беше много хубав едно време от него съм по доволна. Зачервен и болящ разрез на 5-6 дни се супокоява все едно е поне на месец. Но тома беше преди години колко а качествен сега незнам. ОТносно домашните рецепти знам една в два вариянта. Жълт кантарион пресен без корените се поставят стръкчета в тъмно бирено шише залива се със зехтин и се оставя да престои запечатано но на слънчево място 40 дни. Прецежда се и се мажеш с него. Много помага и за изгаряния, добавяла съм го и в мазилата за плаж тена става по-хубав Има такава рецепта и с мас но не я знам как се приготвя и много цапало. Чувала съм че силиконовите лепенки били най-добри но са доста скъпи и не съм сигурна че ще мога да ги търпя постоянно на мен. Ако беше така да съм отказала цигарите с никотинови ама ги изтърпях само 5 дни
С упоритост ще се справиш с белезите
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #1734  
Стар 8th April 2008, 00:19
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Благодаря миличка.Само че много не им се ядосвам на белезите.Важното е,че си имам хубави цици.
Отговори с цитат
  #1735  
Стар 8th April 2008, 00:23
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Естествено че това е най-важното аз моите не ги гледам изобщо и не ме касаят особенно дори и да не са под гънката даже...най-важно е да сме здрави и гърдите да се оформят добре...всичко друго не е толкова важно!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #1736  
Стар 8th April 2008, 10:29
karnedel karnedel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 26
По подразбиране

момичета здравейте,аз се мажа с dermatix и съм доволна
Отговори с цитат
  #1737  
Стар 8th April 2008, 10:35
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Благодаря момичета! Аз ще почвам да се мажа с Контратубекс още утре въпреки че Динев ми предписа Зерадерм и въпреки че нямат белезите ми един месец.Просто така прецених !Дано да не ми е грешна преценката..само наи накрая...Целувки за adinka и dedektiv_p и за всички останали кокони
Отговори с цитат
  #1738  
Стар 8th April 2008, 11:22
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Здравейте момичета!!!
Дедективче, радвам се че си спокойна и по-философски приемаш нещата... Търпение му е майката за тези наши гърди....
Ходих на консултация и лекаря ми каза, че всичко е наред, но още не са добре заздравяли разрезите и с нищо да не ги мажа...
Питах и за теб(доколкото можах да обясня ситуацията ) и според него е много рано за притеснения и лоши помисли за повторна операция. Според него джоба е по-малък, но от натиска на импланта и лентата предполага, че ще се смъкне до 2-рия месец, ако ли не... няма непоправими неща и ще се корегира.Той е против масажите защото според него сутиена и лентата при теб са достатъчни.
Каза с балсам да си мажа гърдите, защото кожата била много стегната и опъната, но с леки масажни движения, защото сега се оформяла капсулата и не трябвало да се травмира според него гърдата с допълнителни масажи...
На всички други мацки бързо и безпроблемно възстановяване!!!
Отговори с цитат
  #1739  
Стар 8th April 2008, 13:09
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

ro_ni_ka с какъв балсам ти е казал да се мажеш?
Отговори с цитат
  #1740  
Стар 8th April 2008, 13:12
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз също се мажех със един крем против стрий,и кожата ми ставаше по мека.А сега се мажа както обикновенно със тоалетно мляко.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:48.