IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 6th July 2010, 15:36
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Пхаххаахах, ЛилЕеееее, голям смях, майнЪ

Хахаххаха, много авторитети тука Ва
Отговори с цитат
  #82  
Стар 6th July 2010, 15:40
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Пхаххаахах, ЛилЕеееее, голям смях, майнЪ, виля ли кво ни липсва

Хахаххаха, много авторитети тука Ва
Отговори с цитат
  #83  
Стар 6th July 2010, 15:41
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Отговори с цитат
  #84  
Стар 12th July 2010, 21:57
malasar malasar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 12
По подразбиране Смешна тема

Но аз също се впечатлих. Гледам готино маце в снежно бял анцунг с перфектно тяло. Кучето до него иииии цигара в уста. Голям джокинг, гооолямо нещо!
И на мен ми се дощя.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 15th July 2010, 12:19
Аватара на P.Hinkova
P.Hinkova P.Hinkova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 622
По подразбиране

Мога да се съглася, че българите сме зле облечени .
В нашето общество (средната класа) хората не могат да си позволят да си купят много скъпи дрехи и чрез тях да покажат стил и каквото и да е, затова един анцуг, с логото на адидас, пума, найк, дори и фалшив, ви носи стил . За Бога адидас !!!
С евтините магазини ограничават още повече хората, защото има само боклуци, но тези с анцунга на найк обличат и тях така, че спокойно .
+ напоследък се появиха едни килограми, където има маркови, нови дрехи, но по някаква причина са попаднали там, хората пазаруват и се стараят да бъдат стилни . Те искат, но нямат възможност да си го позволят и няма кой да им каже КАК .
Отговори с цитат
  #86  
Стар 15th July 2010, 14:17
monka_ah monka_ah не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 8
По подразбиране

вие пък да не мислите, че като си със скъпи дрехи задължително си много стилен...с много малко пари можеш да изглиждаш и много прилично!
А колкото до анцуга, има си места и случаи, в които да се носи! Аз лично обичам да нося, харесва ми, удобно е и се харесвам!
Отговори с цитат
  #87  
Стар 15th July 2010, 21:22
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от P.Hinkova
...
В нашето общество (средната класа) хората не могат да си позволят да си купят много скъпи дрехи и чрез тях да покажат стил и каквото и да е, затова един анцуг, с логото на адидас, пума, найк, дори и фалшив, ви носи стил . За Бога адидас !!! ..
Ти май обърка средната класа с работническата До сега не съм видяла доктор или адвокат облечени с анцуг
Отговори с цитат
  #88  
Стар 15th July 2010, 21:28
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
със сигурност има българки, които се обличат стилно, но масовката се облича по-скоро предизвикателно отколкото стилно.
За това съм напълно съгласна До някъде подкрепям и горното мнение че българите се обличат грозно но това не е заради анцузите ...
Отговори с цитат
  #89  
Стар 22nd July 2010, 20:00
Аватара на snobkata
snobkata snobkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 125
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Цитирай:
Първоначално написано от P.Hinkova
...
В нашето общество (средната класа) хората не могат да си позволят да си купят много скъпи дрехи и чрез тях да покажат стил и каквото и да е, затова един анцуг, с логото на адидас, пума, найк, дори и фалшив, ви носи стил . За Бога адидас !!! ..
Ти май обърка средната класа с работническата До сега не съм видяла доктор или адвокат облечени с анцуг
Ха аххахаа , ходим и ние с анцузи, но когато спортувамеЗатова на съдилищата има един вид фейс-контрол и по джапанки и къси гащи няма да те пуснат вътре
__________________
Пустоща за едни е увеселителен парк за други!
Отговори с цитат
  #90  
Стар 22nd July 2010, 20:48
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от snobkata
Цитирай:
Първоначално написано от want
Цитирай:
Първоначално написано от P.Hinkova
...
В нашето общество (средната класа) хората не могат да си позволят да си купят много скъпи дрехи и чрез тях да покажат стил и каквото и да е, затова един анцуг, с логото на адидас, пума, найк, дори и фалшив, ви носи стил . За Бога адидас !!! ..
Ти май обърка средната класа с работническата До сега не съм видяла доктор или адвокат облечени с анцуг
Ха аххахаа , ходим и ние с анцузи, но когато спортувамеЗатова на съдилищата има един вид фейс-контрол и по джапанки и къси гащи няма да те пуснат вътре
Оставаше и на работа да ходите така
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Женаанцу
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:16.