IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 2nd April 2013, 12:39
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

МОМИЧЕТАААЯА СПРЕТЕ ДА ТРЕНИРАТЕ ГЪРДИ! Тези колеги където ви казват да тренирате средни и долни гърди им пратете много поздрави от мен и да си сверят часовника!!! За жените може само горни гърди и то от наклонена лежанка и макс.висока облегалка.Говоря със или без селикон тези упражнения не са за жени.Особенно лицеви опори!Лелеееее те натоварват целият пекторалис.После да не ревете!
Иначе благодаря за пожеланията.Каквито и да са сегашните ми цици,няма да са като предишните...хах
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #242  
Стар 2nd April 2013, 12:47
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Валента, страхотни са ! Много ми харесват, на Асенов мога да му стисна ръката, а Тонев мисля, че е време да спре да прави резили на хората. При теб наистина е имало нужда от корекция, доктора се е справил отлично ! Исками се да те питам нещо извън темата. Асенов ми слага филър преди година и нещо Хиалуроника, образува ми се едно твърдо топче, което не се вижда , но се усеща на пипане.Беще казала, че и ти си слагала такъв филър, получили ти се подобен проблем?
Отговори с цитат
  #243  
Стар 2nd April 2013, 13:52
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Valenta Виж мнението
МОМИЧЕТАААЯА СПРЕТЕ ДА ТРЕНИРАТЕ ГЪРДИ! Тези колеги където ви казват да тренирате средни и долни гърди им пратете много поздрави от мен и да си сверят часовника!!! За жените може само горни гърди и то от наклонена лежанка и макс.висока облегалка.Говоря със или без селикон тези упражнения не са за жени.Особенно лицеви опори!Лелеееее те натоварват целият пекторалис.После да не ревете!
Иначе благодаря за пожеланията.Каквито и да са сегашните ми цици,няма да са като предишните...хах
Леле Валента, аз винаги съм мислила, че лицевата опора е едно много добро универсално упражнение. Въобще не съм компетентна по тез въпроси, просто изчитам статии и мнения по нета и списанията. И тъй като съм от малък град, в който няма фитнес наблягам на тичането и упражнения в къщи. Спирам с лицевите опори официално. А ако случайно знаеш някоя ефикасна тренировка или упражнения, които да се правят в къщи ще съм ти много благодарна.
Отговори с цитат
  #244  
Стар 3rd April 2013, 06:48
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Vanessa,аз си слагах Хиалуроника 2 преди четири месеца и все още ми стои.Доволна съм от контура който ми направи.Топчета имах от вътрешна страна,но ми се разнесоха.И твоето ще се размине.Все пак не е гел.Не се притеснявай!
Момичета,днес ми е 15 ден,а все още си ме наболяват гърдите.От долна страна под ареолата ми е изтръпнало.Имам малка чувствителност.Това е зоната между ареолата и разреза.Аз съм забравила как ми е било първият път и сега се чудя.При вас как беше?
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #245  
Стар 3rd April 2013, 08:18
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Valenta Виж мнението
Момичета,днес ми е 15 ден,а все още си ме наболяват гърдите.От долна страна под ареолата ми е изтръпнало.Имам малка чувствителност.Това е зоната между ареолата и разреза.Аз съм забравила как ми е било първият път и сега се чудя.При вас как беше?
Всичко е нормално - да няма чувствителност или пък намалена такава. Нормализирането на положението - няколко месеца до половин година, че може и повече. Много са ти хубави гърдите сега, Валента. С много здраве да си ги носиш.
Отговори с цитат
  #246  
Стар 3rd April 2013, 08:21
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Деската ... хич не се шашкай. Нормално е, пък с малки деца ... няма как да няма и такива ситуации. И все пак се пази колкото можеш и не се пресилвай.
Отговори с цитат
  #247  
Стар 3rd April 2013, 10:25
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Валента, сериозно ли това за лицевата опора? Аз сега едва почнах да ги правя, моя тренер вика, че било много добро комплексно и натоварва и ръцете добре. Кво може да се случи - да ми се приплесне импланта, да станат кофти форма ли?
Ми и аз спирам тогаз. Няма си развалям циците я.

За ареолата - споко! Моите и двете се кърпени - първите 2 месеца нямах никаква чувствителност, даже ги бях отписала. Появиха се някакви усещания на 6 месец. Сега , на година и нещо,всичко си е както преди.

За Хилуроника - моя приятелка си сложи при Асенов, видяла от нейна приятелка, което много харесала. Обаче на ма моята й се появи топче, кето си седи и година след. Предполагам е нещо с филъра.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #248  
Стар 3rd April 2013, 13:54
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Валента, сериозно ли това за лицевата опора? Аз сега едва почнах да ги правя, моя тренер вика, че било много добро комплексно и натоварва и ръцете добре. Кво може да се случи - да ми се приплесне импланта, да станат кофти форма ли?
Ми и аз спирам тогаз. Няма си развалям циците я.

За ареолата - споко! Моите и двете се кърпени - първите 2 месеца нямах никаква чувствителност, даже ги бях отписала. Появиха се някакви усещания на 6 месец. Сега , на година и нещо,всичко си е както преди.

За Хилуроника - моя приятелка си сложи при Асенов, видяла от нейна приятелка, което много харесала. Обаче на ма моята й се появи топче, кето си седи и година след. Предполагам е нещо с филъра.
Нелка,лицевите опори са комплексно упражнение за спортисти без инпланти.Самото упражнение натоварва и СРЕДНА ЧАСТ на гърдите.Когато инпланта е подмускулно поставен и ти натоварваш този мускул..той притиска силикона и му причинява натиск.Според мен кажи на колегата да не ти дава изобщо за гърди,а да ти дава за рамена и ръце.На жените гръдни мускули не ни трябват освен ако не сме културистки.
Кажи ми моля те,щом са ти кърпени ареолите кога ти се свиха.Моята едната не ми е шита,но тази която имам повдигане където ми е шева и стои цялата разширена и голяма като на циганка.На снимките се вижда.Дали ще се свие?Взех да се шашкам да не остане така..
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #249  
Стар 3rd April 2013, 16:40
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Valenta, сега видях снимките ти. Наистина Тонев е за убиване !
Но пък сега вече гърдите ти изглеждат страхотно , така че не се ядосвай повече.

Последно редактирано от simona_80 : 3rd April 2013 на 17:53
Отговори с цитат
  #250  
Стар 3rd April 2013, 19:55
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Valenta Виж мнението
Кажи ми моля те,щом са ти кърпени ареолите кога ти се свиха.Моята едната не ми е шита,но тази която имам повдигане където ми е шева и стои цялата разширена и голяма като на циганка.На снимките се вижда.Дали ще се свие?Взех да се шашкам да не остане така..
Мила, на мен ми се разшириха малко ареолите. От това, което бяха , като ги видях с конците. Аз не виждам твоята да е голяма... Моите преди операцията бяха като телефонни шайби. Сега са към 3.5-4.0 см диаметър..

Чакай малко обаче! Моето повдигане, т.е. изрязването на ареолите, беше месеци след слагането на имплантите . Което значи, че съм избегнала големия оток. Има голяма вероятност, твоята да е разширена от отока, и да се свие , когато той спадне.
Според мен това е при теб случая.

Аз ще кажа за лицевите.. Но просто не исках да изглеждам като лигла..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:51.