IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #921  
Стар 31st October 2007, 18:58
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

някой има ли представа колко са калорийте в бисквитената торта
и някой ако може да ми каже кое е по-малко калорично - да ядеш пастичка от сладкарницата или такава домашно приготвена бисквитена торта?
Отговори с цитат
  #922  
Стар 31st October 2007, 22:13
just_a_girl just_a_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 311
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от scorpion_f
scorpion_f ти като го пиеш от 3 месеца я кажи какви са резултатите

Еми наистина си струва тва да се пие,дори съжалявам че от по отдавна не съм го почнала.Ами лятото когато започнах да го пия първата седмица свалих 3 кг ,но бях и на НВД нали + кардиото.Сега все пак е по студено и по бавно се сваля, а и вече не съм на НВД но ефектът продължава да го има.Хубавото е че дава сила и най-спокойно можеш да си искараш над 1ч кардио(аз толкова го правя 1 час) и така....Всъщност който го пие не губи от това,а само печели.А незнам дали знаеш ама попринцип няма нужда да го пиеш тогава когато не тренираш,защото тва е добавка към храната която се усвоява от организма най-добре със физическо натоварване---все пак не са хапчета за отслабване.Надявам се и ти да го усетиш тва, и ако видиш че има ефект и искаш нещо още по ефикастно може да включиш и Fat Burner,аз вече го пия от няколко дни и ще видим къв ще да е ефекта. [/quote]



Ами аз всеки ден имам по две тренироффки и в къщи си правя коремни, лицеви, с тежести за ръцете упражнения... и на фитнес мисля да ходя ама просто не ми остава време от даскало, тренировки, уроци... хихихи ама и туй ще го вместя в графика гледам у нас има една опаковка със 6 хап4ета вътре и ще трябва да ходя да си взема о6те... колко долу-горе върви, че да знам колко пари да си приготвя хихи

ам и мисля да го пия сутрин преди първата тренировка и вече чак вечер преди лягане мисля, че ще е оккк
__________________
Hills to climb, sights to see, seas to cross, friends to make, hands to shake, the world is yours... I want more!
Отговори с цитат
  #923  
Стар 31st October 2007, 22:22
scorpion_f scorpion_f не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 175
По подразбиране

Ами то Л-карнитина не е скъп.Те са 60 капсули около 21-23 лв най-много,само да не е на МУСАШИ щот той върви по 50 лв,ама и др са добри такаче за тва споко вземи си тамкъвто има --ако намериш на Adipharm или на BIOGAME ---такива са мойте и са окей.Хващам ти вяра за времето и мойто не стига от тва даскало и уроците за кандидатстуденските изпити ама и тва си е важно и него тряа го вместим А 2 пъти тренировка на ден не е ли малко множко

ам и мисля да го пия сутрин преди първата тренировка и вече чак вечер преди лягане мисля, че ще е оккк
__________________
No one can be... so so like me....
Отговори с цитат
  #924  
Стар 31st October 2007, 22:54
just_a_girl just_a_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 311
По подразбиране

еми треенирам баскетбол и тренировките ги определя тренера
хехе ам аз съм още 11 кл ама ще кандидатствам с английки и затуй от ся се подготвям... ам времето, ще го оправим... до сега се вмествах и ся ще го измисля
__________________
Hills to climb, sights to see, seas to cross, friends to make, hands to shake, the world is yours... I want more!
Отговори с цитат
  #925  
Стар 1st November 2007, 07:52
scorpion_f scorpion_f не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 175
По подразбиране

Леле наистина ли тренираш баскет-----аз съм страшен запалянко,обожавам баскета най-ваче стрийт бола А за английския честито!!!!!И аз ще кандидатствам с него ама и с математка...... напрао немам думи колко зубрене пада у нас....
__________________
No one can be... so so like me....
Отговори с цитат
  #926  
Стар 1st November 2007, 12:41
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
някой има ли представа колко са калорийте в бисквитената торта ?
и някой ако може да ми каже кое е по-малко калорично - да ядеш пастичка от сладкарницата или такава домашно приготвена бисквитена торта?
Отговори с цитат
  #927  
Стар 1st November 2007, 13:25
just_a_girl just_a_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 311
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
някой има ли представа колко са калорийте в бисквитената торта ?
и някой ако може да ми каже кое е по-малко калорично - да ядеш пастичка от сладкарницата или такава домашно приготвена бисквитена торта?
ми калориите на бисквитената торта зависят от тва колко захар ще наблъскаш вътре, с кви бисквити я правиш... абе от мн неща, едва ли някой може да ти каже колко са...
ако трябва да се избива между двете предпочитам домашната торта...
__________________
Hills to climb, sights to see, seas to cross, friends to make, hands to shake, the world is yours... I want more!
Отговори с цитат
  #928  
Стар 1st November 2007, 13:26
just_a_girl just_a_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 311
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от just_a_girl
Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
някой има ли представа колко са калорийте в бисквитената торта ?
и някой ако може да ми каже кое е по-малко калорично - да ядеш пастичка от сладкарницата или такава домашно приготвена бисквитена торта?
ми калориите на бисквитената торта зависят от тва колко захар ще наблъскаш вътре, с кви бисквити я правиш... абе от мн неща, едва ли някой може да ти каже колко са...
ако трябва да се избира между двете предпочитам домашната торта...
__________________
Hills to climb, sights to see, seas to cross, friends to make, hands to shake, the world is yours... I want more!
Отговори с цитат
  #929  
Стар 6th November 2007, 22:12
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

стана ми интересно..днес в един сайт въвеждаш нали някаква храна и гарамаж и ти изкарва колко калории има в нея..
за 100грама дюнер ми излезе 260 калории..нормално ли е?? - това е колкото примерно 50 грама вафла морени?
Отговори с цитат
  #930  
Стар 6th November 2007, 22:48
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
стана ми интересно..днес в един сайт въвеждаш нали някаква храна и гарамаж и ти изкарва колко калории има в нея..
за 100грама дюнер ми излезе 260 калории..нормално ли е?? - това е колкото примерно 50 грама вафла морени?
Нещо малко ме съмнява...не малко
Ако е така, страхотно, защото за такова количество толкова калории...
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизасемкибонбонкикалориивсичко
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:26.