IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 15th February 2011, 19:53
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Аз пък като заклет пушач не разбирам Къв Ти е проблема да си пушиш у вас или пък пред заведението в цяла европа е така и никой не е умрял от това Отделно че лятото се пуши в всяко заведение което Има маси навън а зимата освен одеала си имаме и газови печки под които да си изпушиш цигарата туй пушачите са вечно неоправдани и дискриминирани като негрите Кога почнат да мрънкат
Отговори с цитат
  #102  
Стар 15th February 2011, 20:03
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Solver
Но има един радостен факт - че на запад от нас живеят едни по-цивилизовани общества и те отдавна са открили "правилния" път и ще го наложат на нас (щото за наша радост ние не сме сила) то едни, както казах, по-цивилизовани хора, ще ни наложат правилото, за което говоря.
ДА<ДА<ДА
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #103  
Стар 15th February 2011, 20:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
туй пушачите са вечно неоправдани и дискриминирани като негрите Кога почнат да мрънкат
хахаха,баси добрия пример даде/честно/
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #104  
Стар 15th February 2011, 21:17
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
Аз пък като заклет пушач не разбирам Къв Ти е проблема да си пушиш у вас или пък пред заведението
Някак си не го разбирам човек да отиде на заведение и да не може да разпусне и да пуши там, ако е пушач. По-логично е вкъщи да си наложи ограничения, ако има деца или не иска да си омирисва къщата...Но в заведение?
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #105  
Стар 15th February 2011, 21:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Цитирай:
Първоначално написано от susan
Аз пък като заклет пушач не разбирам Къв Ти е проблема да си пушиш у вас или пък пред заведението
Някак си не го разбирам човек да отиде на заведение и да не може да разпусне и да пуши там, ако е пушач. По-логично е вкъщи да си наложи ограничения, ако има деца или не иска да си омирисва къщата...Но в заведение?
Е,как не го разбираш?Кое е трудно да се разбере?Че никой не е длъжен да гълта пушека на другите,никой не е длъжен да има после белези от изгаряне по тялото или дрехите си.Според теб нормално ли щеше да бъде децата около нас онази вечер в Ялта да ни бяха мацнали по някоя в крака или лицето,че повечето бяха под носа ни?
Някой по-горе беше написал всеки да избира къде да ходи-еми как да избира,та то навсякъде се пуши и смърди.Нормално ли е според теб да влезнеш да се храниш някъде и да и гълташ пушека заедно с храната?Нормално ли е според теб да влезнеш в сладкарница и гледаш майките пушат до децата си?Казваш"но в заведение"?
Какво като е заведение,бар,дискотека?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #106  
Стар 15th February 2011, 21:31
Аватара на P.Hinkova
P.Hinkova P.Hinkova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 622
По подразбиране

ми ... ще дам един пример... в любимото ми заведение забраниха пушенето... не го разделиха на две отделни части... и така аз просто спрях да ходя там, заврях се в едно мизерно заведение, което пък за сметка на това си беше на две отделения... просто когато пия кафе имам нужда да изпуша цигара, а по кафенета и прочие, ходя сутринта, за да си изпия едно хубаво кафе с бита сметана, без цигара не върви... та... две седмици не ходих в любимото заведение... един ден любимия, който е непушач, седнал там и ме вика, отивам аз, заведението разделено на две части... разбира се вратата между двете беше отворена, защото през цялото заведение преминава бара, пък и сервитьорките трябва постоянно да шътат. Направи ми впечатление, че частта за непушачи е почти празна и как заведение от такова за непушачи, се раздели изведнъж съвсем случайно на две части. Ми хората са спрели да ходят, това е, приходите са намалели, излезли за на минус за тези две седмици и това е.
Нямам нищо против, да е разделено на две, но не бих седнала на заведение, да си поръчам кафе и да излизам вън за да пуша, по-добре да си взема едно кафе от някакъв автомат за 50 ст, да седна на една пейка и да си пуша и пия там . Или нека има заведения само за пушачи и само за непушачи ... нека всички имат избор...
Отговори с цитат
  #107  
Стар 15th February 2011, 22:18
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Е,как не го разбираш?Кое е трудно да се разбере?Че никой не е длъжен да гълта пушека на другите,никой не е длъжен да има после белези от изгаряне по тялото или дрехите си.
Ами на който не му стиска, няма да ходи При добра вентилация проблемите би трябвало да се решават. Но как да има заведения само за пушачи или само за непушачи? Ами ако е гаджето ти е пушач, а ти не си - поотделно ли ще ходите на заведение?
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #108  
Стар 15th February 2011, 22:25
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Ами на който не му стиска, няма да ходи При добра вентилация проблемите би трябвало да се решават. Но как да има заведения само за пушачи или само за непушачи? Ами ако е гаджето ти е пушач, а ти не си - поотделно ли ще ходите на заведение?
Би трябвало,ама почти никога не е както би трябвало,а и щом в други държави е забранено не е до вентилация.Защото надали нямат пари за добра вентилация


Кво гадже,имала съм гаджета непушачи.Избирам си ги
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #109  
Стар 15th February 2011, 22:41
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Незнам...от мен по-заклет непушач няма. Но не мога да разбера да не можеш да пушиш в заведение - нали за това са заведенията - да разпуснеш, отдавайки се на страстите си - алкохол, цигари...
Много ми беше чудно как в една дискотека в Париж всички бяха наизлезли да пушат навън и вътре беше почти празно. И в дискотеката беше лека скука от липсата на хора.
Ялта ме накефи, че е фраш, хората танцуват и музиката е мой тип. Ще го прежаля, че са ме опушили малко
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #110  
Стар 15th February 2011, 23:20
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Цитирай:
Първоначално написано от susan
Аз пък като заклет пушач не разбирам Къв Ти е проблема да си пушиш у вас или пък пред заведението
Някак си не го разбирам човек да отиде на заведение и да не може да разпусне и да пуши там, ако е пушач. По-логично е вкъщи да си наложи ограничения, ако има деца или не иска да си омирисва къщата...Но в заведение?
Кое не можеш да разбереш? Толкова ли е трудно да разбереш че не искам да се умирисвам и не искам децатА ми да дишат цигарен дим докато примерно обядваме на ресторант? Тук е традиция събота и неделя пъбовете да са пълни с обядващи семейства!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Забранaзапушененаобществениместа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:20.