IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 13th February 2011, 22:57
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Начи да очаквам и табелки с надпис - място за пушене /и сдушване/ като на летището. Найс
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #42  
Стар 13th February 2011, 23:01
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valeto
Начи да очаквам и табелки с надпис - място за пушене /и сдушване/ като на летището. Найс
Само да те питам ако отидеш на гости и Ти кажате там не се пуши пак ли почваш да мрънкаш?
Отговори с цитат
  #43  
Стар 13th February 2011, 23:04
Аватара на eva37
eva37 eva37 не е на линия
Member
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 80
По подразбиране

Аз съм против забраната,да има зали за пушачи и непушачи ... Всеки да избира,не да се забранява!!!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 13th February 2011, 23:07
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
Само да те питам ако отидеш на гости и Ти кажате там не се пуши пак ли почваш да мрънкаш?
Аз тва с мрънкането го мога много добре ша знаИш. Само дето тук е тънката разлика, че домакинът не желае да му пуша в къщата, ама не ми налага майка си и баща си цени на цигарите ми. И не, няма да му/й димя в къщата ако това питаш, има си балкон надявам се/ за целта.

Пини ми схвана мисълта. Цялата работа е в налагането на забрани щото е по-лесното решение, ама пък от друга страна възможността да си купуваш цигари и да пълниш нечии джобове си стои.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #45  
Стар 13th February 2011, 23:07
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

в швейцария има специални заведения, в които е разрешено пушенето - наричат се Фумуар
Цитирай:
The cigar lounge, Le Fumoir, is a privately designed corner that has been carved out of Victorian times to provide our guests the privilege of enjoying their cigars in an absolutely luxurious ambiance, as they take a break from everything and listen to the soft music from the piano bar. Some of our frequent guests like to think of Le Fumoir as a time machine that carries them to any dimension in space and time, a dimension they often remember as the perfect moment of relaxation during the day.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 13th February 2011, 23:10
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eva37
Аз съм против забраната,да има зали за пушачи и непушачи ... Всеки да избира,не да се забранява!!!
Мислиш че сме най умните в цяла европа??? Ей за това сме на това положение! Защото българина не иска да спазва никакви закони и все гледа да ги заобиколи и да шмекерува на дребно!
Аз пък искам като отида на заведени да не се умирисвам на циганка или Кога излеза на обяд с децата си да не ми ги тровят!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 13th February 2011, 23:13
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valeto
Цитирай:
Първоначално написано от susan
Само да те питам ако отидеш на гости и Ти кажате там не се пуши пак ли почваш да мрънкаш?
Аз тва с мрънкането го мога много добре ша знаИш. Само дето тук е тънката разлика, че домакинът не желае да му пуша в къщата, ама не ми налага майка си и баща си цени на цигарите ми. И не, няма да му/й димя в къщата ако това питаш, има си балкон надявам се/ за целта.

Пини ми схвана мисълта. Цялата работа е в налагането на забрани щото е по-лесното решение, ама пък от друга страна възможността да си купуваш цигари и да пълниш нечии джобове си стои.
Има лесно и за това просто вместо домати почваш да си садиш тютюн
Сигурна съм че не Ти харесват и цените на хранителните стоки, бензина, жилищата които са много по важни от цигарите и други но си траеш ...
Отговори с цитат
  #48  
Стар 13th February 2011, 23:16
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
Ей за това сме на това положение! Защото българина не иска да спазва никакви закони и все гледа да ги заобиколи и да шмекерува на дребно!
Самата истина.
А в салоните за непушачи пак се усеща от салона за пушаците и пак се вмирисвам ужасно.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #49  
Стар 13th February 2011, 23:17
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Аз също съм за забраната за пушенето на обществени места, въпреки че съм пушач, не кой знае колко много, ама все пак пуша. Миналата година като започнах нова работа и там колежката ми не пуши, пък и няма къде да се излиза, се побърках-бях свикнала на старата работа да димим като луди, но свикнах даже се чувствам много добре. Надявам се скоро напълно да ги откажа. Омръзна ми всеки път да мириша на цигари след някое заведение или дискотека, а като видя и някое малко дете в някой "лисичарник"...Който иска да си пуши, може да го прави вкъщи, пък и повечето заведения са разделени на две зали да няма ощетени
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #50  
Стар 13th February 2011, 23:18
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Сюзън, не садя нито домати, нито тютюн, нито къвто и да е зарзават . Много неща не ми харесват, но темата е за пушенето. Но ако идеята ти е просто да си ми на въпреки след всеки пост, това вече е друг въпрос.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Забранaзапушененаобществениместа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:56.