IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th November 2013, 15:47
sianadimitrova sianadimitrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 17
По подразбиране Legrano bg мения за филъри ? Кой е посещавал клиниката?

Здравейте ,

Искам да попитам някой ходил ли е в център Леграно, на бул.Черни връх? Никаде не мога да намерия мнения и коментари относно прецедурите (дерматологичните).Решила съм малко да се разкрася за идващите празници и не знам как попаднах на този център. Били са партньори на предаването Пълна Промяна. Някой да знае нещо повече ?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th November 2013, 19:35
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Виждала съм устни правени там, преди около 2 год. Не ми хареса резултата и точно по тази причини ми е останало в съзнанието - в черния списък. Но за толкова време нещата може да са се променили, кои са докторите?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th November 2013, 21:42
sianadimitrova sianadimitrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 17
По подразбиране

д-р Адриан Чолаков ? Но не знам кой е , аз съм доста не запозната с докторите ...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th November 2013, 15:20
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sianadimitrova Виж мнението
д-р Адриан Чолаков ? Но не знам кой е , аз съм доста не запозната с докторите ...
Това име нищо не ми говори. Но може и да е добър, знае ли човек!!! Аз съм впечатлена от работата на следните лекари:
Бърдаров и Аргиров - Медефект
Мирчевска - Медика - Естетика
Манджукова - ??? /някъде на бул. Арсеналски/
Стани Кръстев - /безследно изчезнал/
Освен способностите на лекаря, зависи и какъв филър ти поставят /говоря само за ХК/. От всичко което съм виждала и чувала, най-добрия е Teosyal, но това също си е лично мнение.Повечето клиники от време на време правят и промоции - в определен ден от месеца "боцкат с отстъпка", която в повечето случаи е около 50 лв. на ампула.
И след всичко написано да кажа, за мен най-нежни устни се получават с липофилинг! Доста по травмиращо е като процедура, но за мен тя няма алтернатива и каквито и иновативни филъри да измислят, едва ли биха надминали липото!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th February 2014, 18:37
SUN_2000 SUN_2000 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Аз ходих, взех си ваучер от техният сай Магнито.бг за контур на устни, изобщо не съм доволна. След като падна отока все едно не съм си слагала изобщо и това само след 3 дни. Поставяла съм си и на други места и винаги е имало ефект. От клиниката категовично ми отказаха да ми кажат какъв материал ми е поставен, нито дават сертификат, нищо. д-р Адриан Чолаков ми каза, че вече не съм добре дошла в клиниката щом се оплаквам. Пропуснах да кажа, че след процедурата ми пискаха повече пари, защото ми били сложили и в назоабиалните гънки, това от предвидената ампула, а предварително по телефона ми казаха, че може и не се доплаща, към услугата е. Вече сезирах комисията за защита на потребителите и повече няма да стъпя там- изключитно груби, жената,която вдига телефона, май е жена на въпросният д-р каза, че и дреме на *** кой ще сезирам- ето това получва един недоволен клиент , като отношение, от уж реномирана столична клиника. Не си давайте парите, ще съжалявате, кой знае какви китайски филъри слагат и за това не искат да дават информация какво поставят, по-добре си платете малко повече!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th February 2014, 20:41
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от sun2000 Виж мнението
Аз ходих, взех си ваучер от техният сай Магнито.бг за контур на устни, изобщо не съм доволна. След като падна отока все едно не съм си слагала изобщо и това само след 3 дни. Поставяла съм си и на други места и винаги е имало ефект. От клиниката категовично ми отказаха да ми кажат какъв материал ми е поставен, нито дават сертификат, нищо. д-р Адриан Чолаков ми каза, че вече не съм добре дошла в клиниката щом се оплаквам. Пропуснах да кажа, че след процедурата ми пискаха повече пари, защото ми били сложили и в назоабиалните гънки, това от предвидената ампула, а предварително по телефона ми казаха, че може и не се доплаща, към услугата е. Вече сезирах комисията за защита на потребителите и повече няма да стъпя там- изключитно груби, жената,която вдига телефона, май е жена на въпросният д-р каза, че и дреме на гъза кой ще сезирам- ето това получва един недоволен клиент , като отношение, от уж реномирана столична клиника. Не си давайте парите, ще съжалявате, кой знае какви китайски филъри слагат и за това не искат да дават информация какво поставят, по-добре си платете малко повече!

В момента имам страшно много работа, но реших да се логна и да изкажа мнение. Принципно съм родолюбка и не се срамувам да се нарека БЪЛГАРКА. Но такова отношение от лекар, който някога с ръка на сърцето се е заклел, че първо няма да вреди......................не мога да понеса. Г-це - имаш едно ЗА" от мен за това че сезираш нужните органи в случая и един голям "виртуален шамар", за това че си постъпила наивно. Не те опреквам, не съдя, нито нападам, но в поста ти, това което ми издра очите, е че ти сама се възприемаш като клиент. Права си - понеже интервенцията е вид неинвазивно ракрасяване, но при все че човека насреща ти е лекар /това е нужно за да извърши поставянето на филъра/ - аз бих те нарекла ПАЦИЕНТ. Извън философският аспект - трябвало е да попиташ за вида на филъра, преди инжектирането. Наистина има разни китайски "филъри" на пазара и човек трябва да е предпазлив. Но ти нямаш вина - доверила си се на реномирана клиника и си се разочаровала. Единствено мога да стискам палци - сезирането на нужните органи да даде резултат. Филъра ще се разгради и ще забравиш случая, но бъди внимателна за в бъдеще !!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th February 2014, 17:08
SofiqStoqnova SofiqStoqnova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Чета ви коментарите и се смея с глас. Или сте изключително глупави или сте поредните платени интернет тролове, обслужващи нечии чужди интереси ! От дълги години си поставям филъри както в устните така и на много други места по лицето. От коментарите ви личи ниската ви компетентност и желание да оплюете някой. Вероятно не знаете, но е добре да се информирате, че универсален филър няма ! За различните зони филърите са различни. ! Вероятно си го направила за да спестиш някой друг лев, ама ако ще пестиш, мястото ти не е в клиника за красота а в най- обикновен козметичен салон.
Ха-ха-ха-ха още не мога да спра да се смея. Рядко се срещат толкова глупави личности, да не си руса случайно ? Говориш за една ампула ???? Каква ампула ????? Филърите за устни са в желирано състояние и не са в ампули а в готови за инжектиране спринцовки. Ако някой до сега ти е пробутвал ампули ...... продължавай да ходиш при него, кой знае какъв боклук ти е инжектирал ? Освен това, какво очакваш от един милилитър филър ???? Да ти уголеми устните и да ти попълни назолабиалните бръчки ?????? Продължавай да ме разсмиваш, че те само за назолабиалните са необходими поне 2 мл. Интересно ми е каква е тази вълшебна ампула от 1 мл. която увеличава устни, попълва назолабиални бръчки и сигурно увеличава и гърдите с размер на някой имплант .
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th February 2014, 18:40
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

А вашият пост София е изключително смислен и Ентелигентен да не би да са ви инДЖектирали некъв специален филър в мозъчната кора?


Начи аз да кажа за леграно.... правила съм там лазерно обезкосмяване и не струва. 10 процедури на подмишници и мога да си плета плитки

Сравнение мога да правя, защото съм ползвала услугите на друга клиника и по краката нямам един косАм вече 6та година (само с 6 процедури).


Относно филърите бих се доверила единствено на Бърдаров или Мирчевска.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 3rd March 2014, 14:09
SUN_2000 SUN_2000 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Сега влизам и като чета колко са злобни някои хора, просто нямам думи как може някакви служители в Леграно така да се изказват и обиждат хората. Първо нарочно написах коментар, за да не пострадат и други наивни хора, да не се доверяват на лъскавата клиника и в кавички на евтините цени, които обявяват! Второ от поставеният филър след 5 дни няма и помен , че е слаган, добре, че поне не се получи алергична реакция, тези хора са наистина безотговорни- да не искаш да дадеш информация на пациента какво му поставяш- просто коментарите са излишни- направете си сами изводите. Слагала съм си поне 5 пъти до сега и съм доста запозната, винаги ми е издаван документ за марката, те са длъжни да го направят. Вече сезирах комисията за защита на потребителите, могат да очакват сериозен акт и дори отнемане на разрешителното. Ще пиша за да ви информирам след като излезе решението, няма да оставя нещата така!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 4th March 2014, 00:46
maimuna13 maimuna13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Аз май съм поредния разочаровал се клиент от "клиника" Леграно
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: LegranoмениязафилъриКойпосещавалклиниката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:19.