IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 8th December 2014, 15:30
Аватара на G.Rakovska
G.Rakovska G.Rakovska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 48
Smile

Бях се насочила към доктор Пеев преди онколог да ме насочи към друг док., но преди да предприема операцията искам да се консултирам и с Пеев дали прави операций две в едно/мастопатия и поставяне на импланти/ може би и той има хирург мамолог с когото работи иска ми се той да ме оперира /имам едно вътрешно усещане за спокойствие/ .Едва ли само Георгиев ги прави. Звънях да си запиша час, но ми казаха да звънна в сряда , че Пеев е отпуска и не се знае дали в четвъртък ще е на работа.
Ще съм благодарна ако и аз видя снимки на негова работа. rakovska_81@abv.bg
Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #182  
Стар 8th December 2014, 18:19
Аватара на maryam
maryam maryam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stejsito Виж мнението
Благодаря ти много си отзивчива и за снимките също! Искам да те питам и доктора каза ли че само чрез обиране от ареолите ще стане повдигането или трябва и разрез котва...как предложи той да стане повдигането при теб ! При мен е пак с птоза и затова се интересувам.
няма защо гледам да помогна защото за Пеев няма много инфо и аз така търсих и се чудех как работи..ами каза че може в моя случаи но резултата на дясната би бил по добър и гадния разрез вертикалния,защото на дясната птозата е повече и каза само за тази гърда а на другата щяло само през ареолата да стане,иначе можело и да двете през ареолата.
Отговори с цитат
  #183  
Стар 8th December 2014, 18:24
Аватара на maryam
maryam maryam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от G.Rakovska Виж мнението
Бях се насочила към доктор Пеев преди онколог да ме насочи към друг док., но преди да предприема операцията искам да се консултирам и с Пеев дали прави операций две в едно/мастопатия и поставяне на импланти/ може би и той има хирург мамолог с когото работи иска ми се той да ме оперира /имам едно вътрешно усещане за спокойствие/ .Едва ли само Георгиев ги прави. Звънях да си запиша час, но ми казаха да звънна в сряда , че Пеев е отпуска и не се знае дали в четвъртък ще е на работа.
Ще съм благодарна ако и аз видя снимки на негова работа. rakovska_81@abv.bg
Благодаря предварително!
в четвъртък ми каза че ще е на работа аз трябва да ходя и без това на преглед може да се засечем,мисля че прави две в едно аз имам още една операция при него и когато го питах дали може двете в една каза че може но е за съвсем друго.така че е наи добре да си го питаш,но според мен ще може,моите гърди са труден случаи ще ти пратя няма проблем на друга съм виждала резултати перфектни са.но за моите това е максимума които може да се постигне при положение че не пожелах повдигане.и при други съм ходила и са ми казвали да не очаквам чудеса при този старт.
Отговори с цитат
  #184  
Стар 8th December 2014, 20:00
Аватара на G.Rakovska
G.Rakovska G.Rakovska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 48
Smile

Ще се радвам да се засечем Благодаря за инфото и за снимките!
Отговори с цитат
  #185  
Стар 17th December 2014, 09:18
Аватара на stejsito
stejsito stejsito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Бихте ли ми дали телефона на самия доктор Пеев. Кога е удобно да го търся,разбрах че преглежда в София не в болницата но в часовете от 17.30-19.30 мога ли да отида в болницата там да ме прегледа по-рано.
Отговори с цитат
  #186  
Стар 17th December 2014, 10:09
Аватара на maryam
maryam maryam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 26
По подразбиране

0888448847
не преглежда там и да отидеш няма да може да ти обърне внимание,а и няма смисъл да се разкарваш чак до там,по добре му се обади и го питаи кои ден ще идва в лозенец обикновенно след 17;30 ходи но не всеки ден.
Отговори с цитат
  #187  
Стар 17th December 2014, 10:21
Jane_pld Jane_pld не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 18
По подразбиране

Аз пък вчера звънях в болницата в Доганово и ми казаха да ида там направо?! Мн. странно.
Отговори с цитат
  #188  
Стар 17th December 2014, 19:08
sisiimimi sisiimimi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maryam Виж мнението
0888448847
не преглежда там и да отидеш няма да може да ти обърне внимание,а и няма смисъл да се разкарваш чак до там,по добре му се обади и го питаи кои ден ще идва в лозенец обикновенно след 17;30 ходи но не всеки ден.
mariam може ли да се свържа с теб по някакъв начин?
Незнам защо не мога да ти пусна лично.
Отговори с цитат
  #189  
Стар 17th December 2014, 20:05
Аватара на maryam
maryam maryam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiimimi Виж мнението
mariam може ли да се свържа с теб по някакъв начин?
Незнам защо не мога да ти пусна лично.
kokosikokosi@abv.bg
pi6i mi na mai-la
Отговори с цитат
  #190  
Стар 18th December 2014, 00:58
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stejsito Виж мнението
Бихте ли ми дали телефона на самия доктор Пеев. Кога е удобно да го търся,разбрах че преглежда в София не в болницата но в часовете от 17.30-19.30 мога ли да отида в болницата там да ме прегледа по-рано.
Може да отидеш и в Доганово на преглед. Аз там ходех след операцията, защото в София се чака мнооооого. Обаждам се естествено първо на Д-р Пеев и той ми фиксира час (обикновено към 9ч. сутринта). Телефонът вече са ти го дали.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:07.