IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 12th January 2015, 01:00
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Сигурно вече ви е омръзнало,но може ли и на мен Elllllll и vivian89 ?
daqnaburlanova@abv.bg
Отговори с цитат
  #242  
Стар 12th January 2015, 16:35
Femdom Femdom не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 9
По подразбиране

Аризона, оперирах се миналата седмица при доктор Пеев точно с такъв ваучер, всичко е истина! Докторът беше много внимателен, всички сестри, кото се грижеха за мен - също. В момента не мога да пратя снимки, защото още са много подути и отекли, но когато придобият по- нормален вид, ще ги снимам със сигурност .
Отговори с цитат
  #243  
Стар 12th January 2015, 16:53
Femdom Femdom не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 9
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от silvi4ka Виж мнението
Здравейте и от мен...Снощи бях при д-р Л. Пеев...Определихме датата за операцията...Инплантите на които се спрях са максимума- 420куб.през ареолата,подмусколно.Незна м какво ще се получи, но вярвайте ми сега имам само едни големи пъпки..Нямам никаква гръд..Нямам никаква кожа за разпъване.Доктора препоръча 380...но на мен ми се виждаха малки.Дано не ми стоят грозно инплантите..Висока съм 170см и тежа 55 кг.Бих искала ако има якой "плоска като дъска" и след това е сложил силикон да ми прати снимчици...Благодаря ви..
Силве, давай смело с кубиците- аз съм с 425, докторът ми предложи и 485 , но малко ме достраша... Сега като че ли съжалявам, че не сложих повече... Иначе и аз съм 170, 55 кг., преди да забременея имах хубави гърди, но след раждането и кърменето почти всичко изчезна
Отговори с цитат
  #244  
Стар 12th January 2015, 18:42
Jane_pld Jane_pld не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 18
Question

Благодаря още веднъж на Ели или Лидето за снимките, страхотни резултати, момичета!
Моля и другите, оперирали се да ми пратят снимки преди/след и най-вече да кажат нещо повече за имплантите, които са сложили - профил, диаметър, как са на допир след операцията! Ние на консултацията с д-р Пеев се спряхме на 400сс, но не мога да си избера марка и профил. Искам ефекта на капковидните твърдо, но ме е страх от възможни усложнения и ще слагам кръгли. Среден профил ли трябва да избера, за да са максимално естествени???
vivian89, Femdom, borislava_a, ще ви помоля за снимки
Отговори с цитат
  #245  
Стар 12th January 2015, 19:00
Аватара на borislava_a
borislava_a borislava_a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 22
По подразбиране

Кажи си пощата, моля!
Отговори с цитат
  #246  
Стар 12th January 2015, 19:43
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jane_pld Виж мнението
Благодаря още веднъж на Ели или Лидето за снимките, страхотни резултати, момичета!
Моля и другите, оперирали се да ми пратят снимки преди/след и най-вече да кажат нещо повече за имплантите, които са сложили - профил, диаметър, как са на допир след операцията! Ние на консултацията с д-р Пеев се спряхме на 400сс, но не мога да си избера марка и профил. Искам ефекта на капковидните твърдо, но ме е страх от възможни усложнения и ще слагам кръгли. Среден профил ли трябва да избера, за да са максимално естествени???
vivian89, Femdom, borislava_a, ще ви помоля за снимки
Средния профил стои много добре. аз съм с нисък профил и стоят много естествено, нямат никакъв кръгъл вид
Отговори с цитат
  #247  
Стар 12th January 2015, 21:16
Elllllll Elllllll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Аз съм с висок профил,стоят като среден,но е до кожа, джоба който се прави също е важен
Отговори с цитат
  #248  
Стар 12th January 2015, 23:42
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
По подразбиране

Благодаря много за снимките от stanislava и mira .Ей момичета незнам за какви марки говорите и куб....но на мен д-ра ми отговори че от промоционалния силикон макс. е 425 куб.. А тук femdom пише че и е предложил 485 куб... После Jane_pld пише че не може да се спре на марка и профил.За профила съм съгласна...АЗ избрах висок....незнам защо.....но марка...Ако говорим за промоцията ...тя не е ли само за aron...Нещо не схващам....Май от мен се искаше да изясним -кубиците и профила. Нищо др...А Сега ме хвърляте в размисли.
Отговори с цитат
  #249  
Стар 13th January 2015, 00:03
Femdom Femdom не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 9
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от silvi4ka Виж мнението
Благодаря много за снимките от stanislava и mira .Ей момичета незнам за какви марки говорите и куб....но на мен д-ра ми отговори че от промоционалния силикон макс. е 425 куб.. А тук femdom пише че и е предложил 485 куб... После Jane_pld пише че не може да се спре на марка и профил.За профила съм съгласна...АЗ избрах висок....незнам защо.....но марка...Ако говорим за промоцията ...тя не е ли само за aron...Нещо не схващам....Май от мен се искаше да изясним -кубиците и профила. Нищо др...А Сега ме хвърляте в размисли.
Не знам защо така ти е казал, може просто да е свършил този размер... На промоция са само арион, кръглите, на мен ми обясни, че при големи кубици, над 400 , кръглият заема форма на капка, поради тежестта си в долната част... А може би просто физиологията ти не позва са толкова големи. Иначе моите са 425, висок профил и в момента са ми качени на врата, ще мине време , преди да изглеждат добре на снимки, но ако искаш, мога да ти пратя снимки, но не знам каква представа ще придобиеш
Отговори с цитат
  #250  
Стар 13th January 2015, 00:22
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
Unhappy

Дааа..Веднага бих те помолила за снимки.Моля..Мите кэщо ще са 425куб.с висок профил.silvi4ka_osata@abv.bg.Очаквам да ми пратиш.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:56.