IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 20th January 2015, 09:27
SleepingBeauty SleepingBeauty не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от borislava_a Виж мнението
Здравей, аз се оперирах при др. Пеев преди 20 дни и съм много доволна! Като човек е много внимателен и симпатичен. Резултатът от операцията към момента мога да кажа, че вече много ми харесва. В началото бяха много грозни и чак се депресирах, но доста се променят, буквално всеки ден са различни. Виждат ми се много еднакви и симетрични за сега, така че към момента съм изцяло удовлетворена! Само да вметна, че аз показах на др. Пеев снимки- какво не харесвам и какво харесвам и не знам дали си внушавам, но гърдите ми наистина са такива, каквито ги пожелах! И съм много благодарна на др. Борисов- анестезиологът! Ако искаш снимки дай поща.

Борислава, благодаря много за отговора. Да, ще съм много благодарна, ако ми пратиш снимки - milena_stk@hotmail.com е моят мейл. Ходих, както споменах при Др. Стоянов, той ме измери и по таблиците на Natrelle излезнах 335сс или 370сс MX профил. Доколкото разбрах МХ означава полюсът да е по-изпъкнал, тоест в профил гърдите са по-изпъкнали. Обаче, при положение че Др. Пеев е човек с опит и толкова хубави думи се пишат за него, не ми се иска да плащам 2 пъти повече. Явно всеки си оценява труда по различен начин, което е нормално. Напълно уважавам Др. Стоянов, има отлична репутация.
Така че сега съм в колебание между двамата.. Да видим какво ще отсъдя накрая след срещата си с Др. Пеев.
Отговори с цитат
  #292  
Стар 20th January 2015, 17:09
megga megga не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 10
По подразбиране

borislava_a , моля те да ми пратиш снимки и на мен! Пощата ми е mateva_bg@abv.bg .
Отговори с цитат
  #293  
Стар 20th January 2015, 17:31
Аватара на borislava_a
borislava_a borislava_a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Arizonna Виж мнението
Борислава, голямо благодаря за снимките! Мисля, че си се сдобила със страшно хубави гърди и като за 20 дневни изглеждат съвършено. Пу-пу! Да не ги урочасам! Би ли ми припомнила с какви кубици си, кръгли или капковидни? Като ги гледам сега са внушително пищни , а преди операцията имаше ли си гърди, или беше с нулев старт?

Аз вече тотално се разколебах от избора си за кубиците... Като се знам каква съм грандоманка във всичко, тези 355сс така ще почнат да ми малеят, ще се депресирам и ще съжалявам много. А поне това мога да си спестя черпейки от опита на повечето мацки тук, а и на някои приятелки. За това ще се спра на максималния вариант, който беше 420 май. Трябва да се обадя на док и да изкоментираме новото 20.
Аз съм с анатомични Arion, 455 куб, екстра висок профил-среден(има 3 варянта)- a2x е моят! Преди да кърмя бях чашка c, по време на кърмене-над d, а след това b. Дай мейл ще ти пратя симка със старта! Благодаря за комплимента!
Отговори с цитат
  #294  
Стар 20th January 2015, 19:46
Аватара на borislava_a
borislava_a borislava_a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 22
По подразбиране

Момичета имате поща!
Отговори с цитат
  #295  
Стар 21st January 2015, 10:23
Аватара на the_kitty
the_kitty the_kitty не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, предстои ми консултация при д-р Пеев утре /след това евентуално операция/, ще може ли някоя от Вас да ми изпрати снимки след операцията на kote1903@gmail.com
Колкото повече толкова повече, както казва Мечо Пух! Ще съм Ви много благодарна!

Мисля да се възполвам от ваучерите с отстъпка -50%,надявам се да няма някаква измама!?

Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #296  
Стар 21st January 2015, 20:21
Samba Samba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vivian89 Виж мнението
hope1111, lidiya, jane_pld, plasticlady - изпратих ви снимки. Вече са на 2 месеца и половина, но на консултацията докторът каза, че се очаква да слязат още. 380 куб, ултра висок профил, кръгли, при старт чашка А.
Белезите мажа с Centella, а от два дена и с едно турско мазило, което докторът препоръча. Ще видим ще има ли ефект

Успех на silvi4ka и всички, на които предстои
Vivian, би ли казала какво е турското мазило и от къде мога да си го взема?
Отговори с цитат
  #297  
Стар 22nd January 2015, 16:32
megga megga не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 10
По подразбиране

vivian89, ще ми пуснеш ли снимки на mateva_bg@abv.bg , защото и аз съм със нулев старт,а и съм се спряла на тези куб и профил.
Ще съм ти мн благодарна

Последно редактирано от megga : 22nd January 2015 на 16:37
Отговори с цитат
  #298  
Стар 22nd January 2015, 20:00
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
По подразбиране

Момичета...трябва ми спешно някаква информация за хотел или къща за гости в близост до с. Доганово. Направих резервация за Хотел-Лесново...Не е актоален..Хотела е продаден, въпреки, че върви реклама и разбрах преди 1 час след като вече си разпечатах резервацията..В близост - село, яз.Огняново не намирам абсолютно нищо.Има някакъв хотел-но никакъв сайт,снимки ..все едно не съществува...Къде е спал вашият човек ,който идва с вас за подкрепа на операцията и и когато сте далеч от Софийска област..Къде да пренощува...Изключвам в клиниката, защото е 100лв.???Очаквам инфо..БЛАГОДАРЯ ВИ.
Отговори с цитат
  #299  
Стар 22nd January 2015, 23:12
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Потърси хотели в град Елин Пелин. Само на 8км от Доганово е.
Например Димоли. Гледам на сайта пише, че стаите са с цени от 35 до 50 лева и изглеждат съвсем прилични.
http://www.dimoli-bg.com/hotel.php#prettyPhoto
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #300  
Стар 23rd January 2015, 00:26
Аватара на vivian89
vivian89 vivian89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Samba Виж мнението
Vivian, би ли казала какво е турското мазило и от къде мога да си го взема?
Madècassol е мазилото. Купих го в Турция. Четох, че до скоро се е произвеждало и тук, но в аптеките, в които проверих, го нямаше. Струва около 7 лв., на Bayer, мажа се от скоро и все още нямам мнение относно действието му
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:23.