IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #321  
Стар 8th February 2015, 05:26
Elllllll Elllllll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Много ги мислите тези цици. Аз имах усещания на стягане, твърдост някъде месец и нещо даже не ги гледах всичко отминава. нищо не разбирах от кк смъквания не ги мислех асиметрия изобщо не предполагах че може да се получи общо взето не четях за тези неща които да ме притеснят.сигурна съм ,че са страхотни гърдите ви!!!
Отговори с цитат
  #322  
Стар 8th February 2015, 10:20
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silvi4ka Виж мнението
Момичета искам да попитам, след колко време ви беше първата консултация след операцията при д-р Пеев.. Заплаща ли се тази първа консултация и ако ДА , колко...?И има ли недоволни от него за сега.?.Има ли някой с реоперация при него....и ако ДА , какво заплащате..?..
Месец и половина след операцията е първата консултация. После на 3-тия месец. Всички консултации са безплатни след операцията. За реоперация не съм чула, ако има такива да се включат. По принцип, ако има проблем и е по вина на доктора, "ремонта" би трябвало да си е за негова сметка.
За някаква що годе реална представа как ще изглеждат гърдите може да се говори след третия месец. По бегли спомени, моите спряха с метаморфозите след една година.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #323  
Стар 9th February 2015, 07:57
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
По подразбиране

Благодаря , за успокоителните думи. Ще ви послушам и ще се опитам да не се притеснявам...Надявам се след около месец нещата са по- различни...и наистина да им се радвам...Да съм доволна и щастлива като вас от придобивките си..
Отговори с цитат
  #324  
Стар 11th February 2015, 15:56
milletti milletti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 14
По подразбиране

Досега само четях... Но, днес бях на преглед при д-р Пеев. Операция за 9 март. Поради асиметрия, ще се поставят различни импланти - 475 сс и 420 сс. Понеже били анатомични /висок профил/, това "изяждало" част от обема им. Тоест, 475 кръгли са огромни, 475 анатомични са ок. Тръгнхме от 420 сс, но настоях за малко повече. Сестра ми е с 450 и изглежда съвсем ок. Днес гледах в клиниката една мацка с 500 сс, мислех, че ще са гротескни, но ... Изглеждат съвсем прилично. Моят обем е съответно 200 и 280сс. Ако има някой с подобни параметри "преди и след", нека пише. Че започнах да се замислям и за 500 )) П.П. Под съвсем ок, разбирам прилично пищен бюст, но не и гротеска от филм XXL. Сестра ми, като е с блуза, не може да се разбере, че е с импланти. Аз съм 170см, 62 кг, подгръдна 76см.
Отговори с цитат
  #325  
Стар 13th February 2015, 19:56
Аватара на Merygrubik
Merygrubik Merygrubik не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 40
По подразбиране

Момичета нормални ли са тези болки ,особено при ставане и лягане ? пари ми ,особено ме боли лявата гърда .. Внушавам си ,че ми изпускат вода или кръв ((( иначе ,са учудващо красиви за 1-ви ден ..
Отговори с цитат
  #326  
Стар 14th February 2015, 09:00
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
По подразбиране

Честито на marycrubik ..за новите придобивки.И аз имах такова усещане за изпускане на кръв или течност...Не се притеснявай. Имаш много здрави лепенки.. Дори когато решиш да ги махнеш (аз ги махнах на 9тия ден под душа) ще ги махнеш трудно. Много трудно се изкъпах тогава.. С тази дълга коса.. Измъчих се. .Пийвай си по-често обезболяващи...
Отговори с цитат
  #327  
Стар 14th February 2015, 11:20
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Arizonna,къде си?Очакваме те с добри новини.
Отговори с цитат
  #328  
Стар 14th February 2015, 16:04
Аватара на Arizonna
Arizonna Arizonna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Здравейте, момичета! Опрецията ми мина на 11.02, както бях писала. Боли ме много все още. Самите усещания са разнообразни и неприятни. Ето тази сутрин например се събудих без болки в гърба, но имах чувството, че напрежението в гърдите ми е толкова силно, че ще се пръснат. За самостоятелно ставане и лягане от леглото изобщо не мога да говоря. Приятелят ми е изключително грижовен. По цял ден стои в нас да ме изправя за тоалетна, за хранене, за всичко. Даже нощем го будя и гък не е казал. Ако не е той съм за никъде. За момента отока е толкова масивен (от ребрата до ключицата), че не мога да се похваля с хубави цици. Все още са на високо и имам прекалено голяма издутина отгоре. Нядявам се след месец да започнат да придобиват естетически вид и проклетите болки да изчезнат.
Иначе с обезболяващите съм доста премерена. Пия по едно прахче Фламексин като стана и едно преди лягане. Първата ми консултация доктора каза, че ще е десет дена след операцията за да ми смени лепенките с нови, които да нося още 5 дена. Не съм си виждала разрезите, но лепенките са толкова късички, че не мога да повярвам колко малък белег ще има отдолу и това ме радва много.
Относно екипа на клиниката съм очарована. Сестрата, която се грижеше за мен беше страшен пич и стоя неотлъчно до мен повече от 2 часа в реанимация. Разказвахме си житията и страданията. Наистина не съм очаквала толкова близък контакт, че е възможен да създаде човек при такива обстоятелства. А и самата тя беше оперирана седмица по-рано при д-р Пеев Доктора на следващия ден дойде, обясни ми всичко за медикаментите, дори той ми свали абуката и като цяло показа отношение.
Отговори с цитат
  #329  
Стар 14th February 2015, 16:30
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Честитоо,Arizonna!
Със здраве,с много късмет и самочувствие да си ги носиш!
А какви кубици, размер и профил сложи?Нали имаше колебания там до последно.
Отговори с цитат
  #330  
Стар 14th February 2015, 16:35
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
По подразбиране

Честито и на тебе Аrizona ..Радвам се , че при тебе д-ра е успял да ти обърне нужното внимание. Аз бях много притеснена преди да си тръгна от болницата и когато д-ра не успя да дойде и да ми обясни как е минало всичко и какво да правя във вкъщи ми стана много кофти...Надявам се скоро да минат болките ...и всичко да ОК....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:14.