IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #381  
Стар 25th February 2015, 21:53
Аватара на Merygrubik
Merygrubik Merygrubik не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 40
По подразбиране

Леле ,вярно е по-добре ! Някой ако ме види ,ще си каже ,че съм пълно хахо ( за селфи съм) но вярно родих се .. Голямо благодаря :*
Иначе днес имам ново усещане ,гъделичкат ме,пощипват ме... Лудница ..
Ама днес съм и още по -СисористЪ
Бавно,бавно нещата се оправят,мисля ,че и толкова грозни пак са по-хубави от двете уши на кокершпаньол (без косми) които имах,преди намесата на Пеев
Отговори с цитат
  #382  
Стар 27th February 2015, 09:28
Аватара на Redlips
Redlips Redlips не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 16
По подразбиране

Merygrubik, и по-хубави ще стават! Аз имам същия проблем с медицинския сутиен и сега се взех на Триумф - много по-удобен е и почти не го усещаш на тялото. Да не говорим, че е памучен... Можеш само да пробваш в някой магазин и да прецениш за себе си
Отговори с цитат
  #383  
Стар 27th February 2015, 09:32
Аватара на Redlips
Redlips Redlips не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PlasticLady Виж мнението
Честито да си ги носиш със здраве и самочувствие. Моля за снимки на plasticlady@abv.bg
Много Благодаря! За снимките - няма да мога да помогна. Имам си мнение относно качването и пращането на снимки по нета. Съжалявам и мерси за разбирането
Отговори с цитат
  #384  
Стар 28th February 2015, 12:24
веселавесела веселавесела не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 8
По подразбиране

Merygrubik, ако си от София можеш да си направиш безплатна поправка на медицинския сутиен. Пеев ме прати в Младост, където ми стесниха сутиена и малко му промениха формата, защото ми висеше под мишниците. Жената беше много любезна и сега ми стои като по калъп.
Отговори с цитат
  #385  
Стар 5th March 2015, 10:32
SleepingBeauty SleepingBeauty не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Момичета, стискайте палци, утре е денят за мен Малко ме хваща страх да си призная
Отговори с цитат
  #386  
Стар 5th March 2015, 12:08
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Успех и много късмет утре!
На какъв размер се спря?
Отговори с цитат
  #387  
Стар 5th March 2015, 15:42
megga megga не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 10
По подразбиране

силвичкааа, днес успях да ти видя снимките. Имаш си гърди-мечта момиче! Каква трансформация са претърпяли не е истина! И точно ти какви болки имаше в началото........всичко си е заслужавало!
Пъчи си ги тоооолкова много

П.С. това 425,висок профил ли е?
Отговори с цитат
  #388  
Стар 5th March 2015, 23:08
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от megga Виж мнението
силвичкааа, днес успях да ти видя снимките. Имаш си гърди-мечта момиче! Каква трансформация са претърпяли не е истина! И точно ти какви болки имаше в началото........всичко си е заслужавало!
Пъчи си ги тоооолкова много

П.С. това 425,висок профил ли е?
Благодаря ти megga ...Наистина адски много ме опъваше..Не можех да дишам в пълния смисъл на думата...Когато виждах снимки на момичета на 1 седм.след операцията и моите сплескани баниции пред огледалото ми се плачеше...и да...често плачех и се молих да ми се оправят...С всеки изминал ден се закръглят и се пооправят...но определено трябва много време....Пожелавам на всички момичета, които им предстои операцията или скоро им е минала да бъдат силни и да стискат здраво зъби....всичко ще си дойде на място.....
П.С Това е EXTRA HAUT PROFILE -така пише на картончето
Отговори с цитат
  #389  
Стар 7th March 2015, 10:31
polyna.videnova polyna.videnova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silvi4ka Виж мнението
Благодаря ти megga ...Наистина адски много ме опъваше..Не можех да дишам в пълния смисъл на думата...Когато виждах снимки на момичета на 1 седм.след операцията и моите сплескани баниции пред огледалото ми се плачеше...и да...често плачех и се молих да ми се оправят...С всеки изминал ден се закръглят и се пооправят...но определено трябва много време....Пожелавам на всички момичета, които им предстои операцията или скоро им е минала да бъдат силни и да стискат здраво зъби....всичко ще си дойде на място.....
П.С Това е EXTRA HAUT PROFILE -така пише на картончето
Здравей Silichka,

Мисля да се възползвам от офертата на skin system - http://www.ofertomat.bg/Gelaniat-bus...ems-p3958.html. Моля те за снимки и да ми кажеш какви са твоите импланти? Благодаря ти!
Отговори с цитат
  #390  
Стар 7th March 2015, 10:54
polyna.videnova polyna.videnova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от polyna.videnova Виж мнението
Здравей Silichka,

Мисля да се възползвам от офертата на skin system - http://www.ofertomat.bg/Gelaniat-bus...ems-p3958.html. Моля те за снимки и да ми кажеш какви са твоите импланти? Благодаря ти!
Забравих да напиша е-мейла: polyna_videnova@abv.bg
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:24.