IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 18th December 2012, 22:45
m_jinny m_jinny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 1
По подразбиране Проблем...

Проблем - от чисто любопитство въведох данните си за въпросните добавки и натиснах продължи, но затворих следващите прозорци, защото изведнъж започна да ми ги отваря отново и отново... След 5 минути получих имейл с номер на поръчка за 2 опаковки на стойност 120лв. Без да съм потвърждавала нищо! Веднага изпратих имейл на подателя и намерих някакви общи услови, в които имаше имейл адрес за контакт като изрично упоменах, че НЕ съм поръчвала и НЕ ИСКАМ този продукт. Нямам отговор до този момент, но имам някакъв проблем с компютъра, защото изпрати въпросния ми отговор няколко пъти. Но си остава проблемът с "поръчката" и защо така се получи?!?!?!? Сканирах си компютъра за вируси и се оказа, че има. Какво да направя сега?!? НЕ ИСКАМ въпросните хапченца и изрично казах в имейла ми, че НЕ ги искам и НЯМА да платя! Някой имал ли е подобен проблем и с кого да се свържа в случая???
Отговори с цитат
  #22  
Стар 6th February 2013, 14:44
galja77 galja77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Град: Sofia
Мнения: 12
По подразбиране Най-новата измама на Raspberry Ketones Forte

Измамниците от Raspberry Ketones Forte отново творят
Този път са изкопирали едно към едно сайта на главния им конкурент Raspberry Ketones Active. Вижте сами и открийте 7-те разлики ако можете:
http://raspberryketonesforte.com/bgc/ - сайта на измамниците
http://www.raspberryketonesactive.bg/

Толкова са глупави, че даже ако слезеш най-долу и застанеш с мишката върху бутона ПОРЪЧАЙ СЕГА, се изписва "Цени и поръчка на Raspberry Ketones Active". На всичкото отгоре е толкова нескопосано направено, че чак се чудя кой им се връзва на измамите. Само като видиш, че си крият телефона и никъде не ти казват нито как се казва фирмата им, нито кой произвежда продукта, трябва да ти стане ясно за какво става въпрос.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 16th February 2013, 11:30
tigelito tigelito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 2
Thumbs up Не съм съгласен

Ето и моето становище по въпроса. Не съм съгласен че всички продукти за отслабване са вредни и не помагат. Напротив комбинацията на качествени био продукти за отслабване със спортуване е много добра и ефективна в процеса отслабване. Всеки би казал кои продукти са безвредни, има и такива макар че са малко. Първо след като купувате продукт трябва да сте сигурни че са регистрирани в РИОКОЗ. След това може да проверите дадения продукт за отслабване дали има сертификат от лаборатория за анализ. И ако тези две работи са налице бъдете сигурни че продукта е безвреден за вапия организъм. Аз лично имах проблем с наднорменото тегло и го реших с био продукта Акай Бери и разбира се с много тренировки и обиколки на стадиона. Продукта Акай Бери е един много разпространен продукт но аз лично съм доволен от този на Biovea. Винаги пазарувам от едно и също място продукти за отслабване. Доволен съм много от този магазин и от обслужването. Цялата гама от продукти за отслабване е подходяща за всеки който иска да стопи излишните килограми и отново да бъде човек. Не забравяйте че отслабването е тежък процес и се изисква много воля и усилия. Приемането на био добавки ще предразположи организма и ще направи отслабването още по лесно. От личен опит мога да ви кажа следвайте мечтите и те ще следват вас
Отговори с цитат
  #24  
Стар 23rd February 2013, 11:17
24Carat 24Carat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Дебеланки, изводът е че трябва да спрете да си купувате продукти от нелицензирани онлайн магазини. В България има достатъчно добри фирми, които имат/внасят качествена продукция.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 28th February 2013, 09:54
24Carat 24Carat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от danaildd Виж мнението
Няма кво да се лъжем само спорта режим хранителен не зверска диета ще свалите колкото исакте за колкот време е възможно. Аз съм пробвал какви ли не хапчета - Акай бери, Малинови кетони какво ли не. Сега си взимам Малиновите Кетони на Biomedix не знам дали от тях отслабвам ама ми се отразяват добре на фитнеса и имат някъв фат бърнер вътре толкова. от тука ги купувам ама може и по евтино да ги има някъде
Точно пък от тея Кетони отслабваш само в джоба.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 11th March 2013, 11:08
Tanita 79 Tanita 79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Самите малинови кетони са нагла измама (независимо от марките)! А тази тема и няколко подобни напускани във всички форуми са: "Крадеца вика дръжте крадеца" неуморното постване от така наречената galja77 е отвратителна реклама на тази невероятна глупост наречена " малинови кетони" по която, за съжаление и аз се подведох.А на рекламните агенти ще кажа, че обезобразиха всички форуми с техните нагли постове, айде халал да са ви тези пари, то на фона на ЕРЕПЕ-та, топлофикации ВИК вие сте цвете, за вашите глупости поне имаме избор,а на монополите сме обречени за съжаление .

Последно редактирано от el1nor : 25th March 2013 на 10:12
Отговори с цитат
  #27  
Стар 13th March 2013, 22:56
RNN RNN не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 1
По подразбиране измама с таблетки Отслабавне форте

Здравейте,
Аз си закупих таблетки Отслабване форте и ги пих 1 месец отслабнах нито грам. Освен това когато ги закупувах, казаха че имат гаранция, а сега когато искам да ги върна няма такава. Това била само за опаковка на стоиност 99 лв, а не за 67.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 20th March 2013, 09:43
plam123 plam123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от RNN Виж мнението
Здравейте,
Аз си закупих таблетки Отслабване форте и ги пих 1 месец отслабнах нито грам. Освен това когато ги закупувах, казаха че имат гаранция, а сега когато искам да ги върна няма такава. Това била само за опаковка на стоиност 99 лв, а не за 67.
За мен тия нищо не струват!
____________
Пощенски Кутии
Отговори с цитат
  #29  
Стар 23rd March 2013, 12:52
Аватара на simonaa
simonaa simonaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от galja77 Виж мнението
Така е за съжаление. Няма достатъчно контрол. А най-жалкото е, че Малиновите кетони наистина са интересен продукт и цял свят говори за тях. Само, как да вярва човек като има подобни компании като Raspberry Ketones Forte, които лъжат най-безочливо. Видях, че има и няколко български компании, които внасят и продават продукти с малинови кетони и смятам да пробвам от тях, при тях поне има някакъв контрол.
Прочетох всичко,което сте написали,и съм съгласна с някои неща,само едно не ми е ясно-как пък всички са измамници само тея с малините и къпините не са(а може би сайта е ваш?) много сериозно се рекламирате ми се струва!-СРАМОТА!Тук темата Нагли измамници трябва да е за ВАС!

Последно редактирано от el1nor : 25th March 2013 на 10:13
Отговори с цитат
  #30  
Стар 29th March 2013, 10:30
Tanita 79 Tanita 79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simonaa Виж мнението
Прочетох всичко,което сте написали,и съм съгласна с някои неща,само едно не ми е ясно-как пък всички са измамници само тея с малините и къпините не са(а може би сайта е ваш?) много сериозно се рекламирате ми се струва!-СРАМОТА!Тук темата Нагли измамници трябва да е за ВАС!
Очевидно е точно така, защото в предишният ми пост публикувах линк към статия, която обосновано разкрива истината за тази съставка с надеждата по-малко хора да станат жертва на тази добре нагласена и определено рекламна тема, но линка ми е премахнат за разлика от рекламните такива с който изобилства темата .

Отново съветвам всеки който би купил м. кетони първо да прочете тази статия (ако пак не бъде премахната връзката)

Последно редактирано от Tanita 79 : 29th March 2013 на 10:33
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
raspberry ketones forte, малинови кетони

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НАГЛАИЗМАМАХАПЧЕТАЗАОТСЛАБВАНЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:08.