IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 16th February 2008, 09:27
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Но този е разрешен стана ясно ,че Ди се е объркала ,това значи че мога да допълня с него още ..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #122  
Стар 16th February 2008, 11:13
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

В мненията ни няма противоречия, Outline наистина е полиакриламиден хидрогел, за който фирмата казва, че е резорбируем.

Outline

Лично аз, и това е просто собствено мнение, изпитвам страх от хидрогела независимо от формата му. Целта ми е да ви дам информация, решението остава ваше.

Корекцията на Мена се отнасяше до това, че аз бях поставила Outline в постоянните филъри, а той всъщност се разгражда.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 16th February 2008, 11:33
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Корекцията на Мена се отнасяше до това, че аз бях поставила Outline в постоянните филъри, а той всъщност се разгражда.
Това означава ли ,че ако си инжектирам още няма опасност да се разтече след като се резорбира ?Нещо съвсем се обърках ..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #124  
Стар 16th February 2008, 11:37
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Ще ти кажа честно, че не познавам много добре този вид филъри и не мога да дам насоки...
Отговори с цитат
  #125  
Стар 16th February 2008, 11:39
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Благодаря ти Ди за отговорите ,дано намеря нещо ,че ми се иска по големи устнички за лятото а щом не мога да смесвам филъри ще трябва пак да си сложа от outline или да чакам 2год да се махне
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #126  
Стар 16th February 2008, 12:02
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
По информация от производителя, за разлика от другите полиакриламидни филъри, които не се резорбират, Outline е произведен по такъв начин, че се разгражда бавно от ензимите в тъканта на по-малки фрагменти от poly(acrylamide-co-DADMA) и след това се изхвърля от тялото.
Ето това не може да е вярно!!!
П.П.Не е към теб,Мена-към производителите ми е критиката,които ни пълнят главите с глупости,за да си пласират филърите
Нещо подобно ми говореше и един лекар-че след 2 месеца нямало да имам и следа от силикон в устните си-всичко щяло да се преработи от организма ми и да се замени с тъкан
Явно трябва да се боядисам брюнетка...
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #127  
Стар 16th February 2008, 12:11
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

пффф тоя си е и вярвал май не знам вече бръъъъм за пари какво ли не правят
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #128  
Стар 17th February 2008, 09:53
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

E, не мога да твърдя, че не се разграждал, просто не познавам филъра.
Отговори с цитат
  #129  
Стар 17th February 2008, 10:38
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Това което чета за него е хубаво и те два вида филър единия е за попълване на бръчки другия за устни ..Казват ,че не е съставен от животински продукти и се разгражда напълно с времето ..също ,че присъства в храни ,капки за очи и др.. Това ,че е трябвало да бъде върнат на производителя или унищожен ,поради лошите условия на производство си мисля ,че може да е за определена партида само ..Мисля да сложа още малко лятото и дано не съжалявам ,и моля ако някой има друга информация или личен опит от този филър да сподели !!!
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #130  
Стар 25th March 2008, 10:16
ankristy ankristy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 23
По подразбиране

аз имам Ботокс на челото и около очите, а в устните-хиалоронова киселина. след всяко инжектиране ефекта е по-бърз и по-дълготраен. абсолютно безвредно е /освен при някои автоимунни заболяванияно пак подлежи на консултация/ и се резорбира 100%. от 7 години имам наблюдения и не съм видяла фал /почти всичките ми приятелки имат/. чувам обаче,че някои доктори използват други материали /по-ефтини/,рекламират ги като хиалорон на по-ниска цена, и осле-драма. цената е около 500-600лв.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Mиниенциклопедиянафилърите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:31.