IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st May 2008, 18:50
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране АМИ сега ?

ТАКА какво да направя след като искам малко маса в ръцете - нъъъъничко релеф и пия аминокиселини 3 голееми таблетки преди и след фитнес и Глутамин преди и след фитнес 5 минути и за капак
САмо маса в бедрата постигнах, но това не е така видимо просто не мога да си обуя новите дънки тесни са ми в крачолите и дупето все едно съм ги
купила от детски магазаин - да пия ли добавките само когато тренирам горна част или цялостна почивка от добавките да направя тъй като спирането от фитнес не мога да сторя - пристрастена съм към тренировките
или какво мога да направя по въпроса...
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd June 2008, 10:01
kroexist kroexist не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 86
По подразбиране

Откровенно тук проблемът е най-малко в добавките!!! Вероятно тренировъчният ти режим е грешен или поне грешен за целите, които си си поставила! Погледни по-отблизо тренировката си и ако искаш я постни тук и ще я поставим на обсъждане... Добавките в твоя случай и специално тези по никакъв начин не биха промоцирали до такава степен такъв разстеж, било задръжка на вода, било то просто качване на маса!
__________________
www.SILABg.com
онлайн каталог за спортни храни
(5% ОТСТЪПКА за членове на forum.tialoto.bg)
телефон: 0887 764 403
скайп: silabg.com
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd June 2008, 13:53
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

ами най-вероятно или от бирената мая която пиех или от аминокиселините
имам си консултант, който от време на време получава факсове и се сеща че трябва да ме предупреди кое да премяхна и ппроменя в програмата ми
и в пиенето на добавки
каза да спра аминокиселините , видя ме и без да го питам за това каза да прекъсна приема на аминото понеже см качила маса в бедрата
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АМИсега
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:15.