IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1511  
Стар 24th February 2009, 15:44
Аватара на SummerBaby=)
SummerBaby=) SummerBaby=) не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 65
По подразбиране

kaija не я мисли тая торта, ако продължаваш с режима стриктно, знаеш ли кога ще е следващата ... поне като си я изяла да е било с кеф. От 1 парче на никой нищо не му е станало, щом не ядеш торта всеки ден - здраве да е, по гадното е да изпитваш вина и угризения после,а не че си изяла 500 калории
Най-важното е какъвто и избор да направим да не се ядосваме после, всичко е опит, другия път ще постъпиш по-правилно
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш!
Отговори с цитат
  #1512  
Стар 24th February 2009, 15:57
Аватара на brumbrum
brumbrum brumbrum не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 185
По подразбиране

Здравейте Чудя се дали да остана в тази тема или да почна да си поствам менютата в Дюканската.. Засега оставам тук Ето и днешното:
Закуска: Кисело мляко 0,1%+3 с.л. овесени трици
В училище: мляко с нес
Обяд:200 гр пилешки пържоли
След обяд: мляко с нес
Сега хапвам натрошено 1 варено яйце в 200 гр извара, а за вечеря протеин на прах
Отговори с цитат
  #1513  
Стар 24th February 2009, 16:18
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

kaija, я не се хаби за едно парче торта...не бива така и какви са тези крайности за хукването до тоалетната, за да се отървеш от хапнатото...недей така, че ме притесни.... Моля ти се, нищо особено не е станало, че да го мислиш толкова.... приятелят ти с право ти е чел лекция

Хайде успех с режима и по-ведро
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #1514  
Стар 24th February 2009, 16:20
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

MILI, мерси за своевременния отговор... определено ще опитам да си сготвя...
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #1515  
Стар 24th February 2009, 16:50
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от monita_g
MILI, мерси за своевременния отговор... определено ще опитам да си сготвя...
Успех Дано ти хареса
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #1516  
Стар 24th February 2009, 17:05
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SummerBaby=)
От 1 парче на никой нищо не му е станало, щом не ядеш торта всеки ден - здраве да е, по гадното е да изпитваш вина и угризения после,а не че си изяла 500 калории
Най-важното е какъвто и избор да направим да не се ядосваме после...
Точно така Както и да не обвиняваме другите за избора който НИЕ сме направили по една или друга причина

Цитирай:
Първоначално написано от kaija
благодаря ти, че ме съдиш, но в така не ми става по-добре
Изобщо не те съдя, нямам нито правото, нито желанието. Самър го е казала много добре. Писах просто защото ми прозвуча странно това което си написала - най- вече факта че обвиняваш другите за това което ти си направила. Иначе тортата сама по себе си не е никакъв проблем
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #1517  
Стар 24th February 2009, 17:56
Аватара на Leshli
Leshli Leshli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaija
успокоявам се само, че лятото тия злостници ще си варят и пекат тлъстите задници в дънки и панталони, а аз ще се фръцкам с къси поли и гащи
Малко е злобно това коментарче - в смисъл такъв, НЕ защитавам тези, които постоянно изкушават диетуващите с всякакви сладости, но съм сигурна, че никой от тези хора не го е направил със злоба
Мисля, че щом си се поддала на изкушението, по-добре да му се насладиш като награда за положения труд, и да продължиш стриктно режима, знаейки, че скоро си се отклонявала и няма да можеш да си го позволиш в идващите дни.
Това с повръщането също ми се струва малко пресилена мярка
Нали идеята е човек да отслабва, като същевременно се грижи за здравето си Пожелавам ти да не се изкушаваш скоро.

Аз вчера закусих с диетична сусамка и парче от тортата ми, спаначена супа и 200 гр. пушено пуешко за обяд и микс сурови ядки за вечеря (много били вкусни).

Днес закуската беше кисело мляко и корни, на обяд направих гаф - умирах от глад, нямаше наоколо какво да ям и обядвах картоф с шунка
За вечеря мисля зелена салата с риба тон, много ми се е дояла.

Кафетата с мляко вече направо не ги броя за ястие, но пия по 2-3 ежедневно.

Бтв тортата имаше страхотен успех, момчетата я гледаха малко накриво, но момичетата й се нахвърлиха, дори ми взеха рецептата
Отговори с цитат
  #1518  
Стар 24th February 2009, 18:07
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

Leshli, злобно, ама и вярно! не познаваш тия хора. а и това със свалянето на кила си е чиста война във моя случай, когато единствените ми съюзници са приятеля ми и вие от форума, а обкръжението ми никак не ме подкрепя, че ми и пречи /днес пък същите хора ми донесоха палачинки и вече ме изби на смях, по какъв ли начин не се опитват да ме спрат /
между другото ще се осмеля да "открадна" рецептата ти, защото ми допада и на мен, любителката на тортите! но това ще стане за 8 ми март. сега ще седна да си запиша рецептата ти
Отговори с цитат
  #1519  
Стар 24th February 2009, 18:16
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

summerbaby, наистина я изядох с кеф! добре ми дойде, но скоро няма да се повтори. следващия път- на 8ми март с рецептата на Leshli!

monita_g, мерси за подкрепата! минало- заминало. не съм спряла с режима си. днес си хапнах традиционните овесени ядки с кисело мляко за закуска, за обяд 1 консерва риба тон в собствен сос и половин червена чушка, вечерята ще я изпусна, че снощи си взех дажбата с тотричката
Отговори с цитат
  #1520  
Стар 24th February 2009, 22:07
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Аз искам да се оплача. И днес нямах време да ям и само на вечеря карам вори ден. Стана ми толкова тежко. Чак имах киселини- което ми се случва наистина рядко. Знам, че съм си аз виновна. Утре взимам сериозни мерки. Колко дни след началото на цикъла ще ми покаже по-добро и по-малко число?
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:07.