IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1531  
Стар 25th February 2009, 15:49
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

е това дето е на прах не върши ли работа?
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #1532  
Стар 25th February 2009, 15:50
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Какаото е супер полезно. И аз мислех да търся нискомаслено или нещо подобно, ако има. Някой ползва ли конкретна марка?
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #1533  
Стар 25th February 2009, 15:58
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

току що пих обезмаслено мляко /някаква немска измишльотина с 0.3 % масленост/ и една чаена лъжица какао на прах. то е в кафява опаковка, не знам марката, но пише че е 100% натурално, в което не се съмнявам, защото горчи, а доколкото знам истинското како трябва да е горчиво. аз от време навреме си пийвам какао и не смятам да е в противоречие с какъвто и да е режим, защото е много полезно. само не трябва да е гранулирано и сладко.
Отговори с цитат
  #1534  
Стар 25th February 2009, 16:01
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

а по този повод, на линдт ли беше истинския натурален шоколад с най-висок % какао?
Отговори с цитат
  #1535  
Стар 25th February 2009, 16:08
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Е да де , за горчиво на прах все говорим, ама май съм чувала дори и за нискомаслено такова. Вкусът му е истински, дори и да не съм на диета, пия такова със захар, а не от подсладените.
Може и други фирми да имат шоколади с висок процент какао, но за Линдт е сигурно. Не съм го опитвала, но този с 99% какао направо не се ядял
Предполагам, че е почти като да ближеш горчивото какао на прах...
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #1536  
Стар 25th February 2009, 16:29
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Предполагам, че е почти като да ближеш горчивото какао на прах...
_
В което няма лошо
Значи да гледам (за какаото) да е 100 % натурално и това е?!
Ми, че то лесно бе......само дано го има в супермаркетите

п.п Искам да се оплача от Т Маркет нямат 0,1 % извара, нито мляко, сирене и т.н. мУхльовци само ми лазят по нервите! А на ви е сега... сигурно сега и какаоцето ми няма да имат
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #1537  
Стар 25th February 2009, 18:01
Аватара на Руми_
Руми_ Руми_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 35
По подразбиране

Здравейте момичета,от доста време не съм писала,но често влизах да видя как сте и до къде сте стигнали.Преди няколко дни имаше и спор кое хранене излиза по-евтино и за мое съжаление в моя случай аз подкрепям MILI.Няма да зечеквам пак темата,защото точно поради тази причина се отказах да пиша тогава.Само ще изкажа мнение,че аз като семейна жена с две деца ми е адски трудно и ми излиза доста скъпичко да се храня така,както искам,а именно здравословно.Голямото ми дете обожава плодове и колкото и да купя за 2-3 дни всичко е свършило,а естествено пазарът ми в магазина не свършва само с плодовете.Един път трябва да купя това,което аз харесвам и искам да ям,в следващия момент се пазаруват още хиляди неща за деца и мъж.......Дълга и широка е и се опитвам да се обобщя в няколко реда,което предполага,че може и да не съм разбрана правилно,но както казах просто изказвам мнение,без да искам да се влиза пак в дискусия за това нещо.
Засега се опитвам да пазя някакъв режим,макар и с някои нарушения,имах моменти когато ми идваше всичко да пратя по дяволите,но някакси като влезнех във форума и ви прочета се надъхвах още повече.Интеревсното в случая е,че преди 2 дни кантарът ми показа,че съм смъкнала всичко около 3 кг.(от 79 на 76кг.),а тази сутрин ми показа 78кг Не мога да разбера кантарът ли се е скапал или тялото ми си прави каквото си иска Като цяло обаче съм стопила талията с 3 см. за 10-на дни

И след дълго словоизлияние да обобщя за днес менюто ми:

закуска-2 кафета с мляко фитнес и една ябълка
обяд-купичка боб
следобяд-вафла
за вечеря свинска пържола и салата зеле
Отговори с цитат
  #1538  
Стар 25th February 2009, 18:48
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Руми_, ако си прд цикъл или си яла нещо по-соленичко тялото ти задържа вода. Подкрепяме те в здравословното ти хранене. Продължавай все така.
MILI, аз имам едно какао с 12% масленост. Когато ходих да си купувам диетично какао, това беше с най-малка масленост. Като прах си и не е инстантно със захар. Интересното в случая е, че като го смеся с мляко не се разтваря много. остава си като утайка, но е приятно.
Искам да си напиша менюто, че отдавна не съм писала:
закуска- дюканско кексче с кисело мляко и мляко с нес
обяд- омлет от три яйца и 3 супени лъжици извара
капучино
вечеря- сварено пилешко месо, 3 супени лъжици извара, и още кисело мляко
Сигурно ще огладнея до довечера, но може да пийна чайче
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #1539  
Стар 25th February 2009, 21:38
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

goldish, искрени възхищения за дисциплината и неотклонното спазване на този доста труден ( според мен ) режим

MILI, и аз си купих някакво нискомаслено диетично какао, но останах разочарована. Запалих се, водена от масовата истерия по здравословните качества на натуралното какао, но така и не съм се възползвала от тях Може би, защото и без това никак не обичам шоколадов вкус, знам ли В Т-Маркет действително са големи мърльовци. Имаш късмет, че не е имало извара и мляко - щяха да са вкиснали Единственото, което заслужават, е да им крада зрънца от гроздето и само по тази причина ходя там

kaija, поздравления за резултатите

А по темата за злобата - знам, че не е хубаво, но аз упорито си злобея ако някой драстично по - дебел от мен се подиграва на хранителните ми навици или се опитва да ме отклони от тях Не се гордея с което ...

Ох, какъв проблем ми се стовари на главата, не е истина просто ... Добре поне, че не ме избива на ядене, даже нямам никакъв апетит ...
Отговори с цитат
  #1540  
Стар 25th February 2009, 22:15
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

hatred, дано се оправиш много бързо и много лесно. Иначе аз като ходя на университет така или иначе се храня горе долу така. Но ми липсват плодовете, но не чак толкова. Очаквах, че не мога да изкарам без тях. Именно затова мисля, че можем спокойно да се храним и без всички вредни храни.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:36.