IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1581  
Стар 27th February 2009, 12:04
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

kaija: Бравоооооо! Достигна ли целта си най-после? Радвам се, че се харесваш, нали това е най-важното? Продължавай да ходиш на фитнес и спирай да слабееш
bibi_82:Стига вече! Защо трябва да си тровим животите? Давайте го по-весело бе хора, света не свършва утре Защо са всички тези цупни и злобееници. И аз не подкрепям някой работи, но си замълчах и си улесних живота :P
Успех на всички и ви пожелавам много минусчета утре. Аз отивам да се труда над косите на хората
Отговори с цитат
  #1582  
Стар 27th February 2009, 12:13
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Защо са всички тези цупни и злобееници. И аз не подкрепям някой работи, но си замълчах и си улесних живота :P
Злобеене? Нещо си в грешка но няма да си правя труда да обяснявам, няма смисъл. Само ще кажа че е добре когато човек отправя критики, да може и да понася такива а не да се държи като ущипан всеки път когато някой иска да го посъветва нещо и то съвсем добронамерено. Аз приемам такива защото съм наясно че има още мнооого какво да уча, иначе нямаше да съм тук Ми дай сега всички да млъкнем и всеки да кара както може, тогава ще обезмислим и съществуването на темата изобщо....
Айде със здраве, слава богу има хора тук, чииито мнения уважавам и от които съм научила много и затова ще продължавам да следя какво се пише
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #1583  
Стар 27th February 2009, 12:29
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

биби, недей така, няма смисъл да се сърдим. понякога мненията ни са различни, но точно в това се състои смисъла. иначе няма да е интересно! чети си, пиши си, коментирай, давай своето мнение. всеки има какво да даде тук, всеки има своя горчив или сладък опит.

Engel , ти фризьорка ли си? ама че хубаво, като малка си мечтаех да стана фризьорка и да се занимавам с женски неща, но уви, животът ми се разви в съвсем друга насока! по отношение на целта, мисля че съм много близо, но още не съм я постигнала точно. много е грешно да се самоопределяме в тази насока с килограми, по-важно е мерките, как се чувстваме, как изглеждаме. но като започнем диета няма как да не си определим някаква граница- искам да стана еди коко си кила и спирам. ще видим като ги стигна на кантар как ще изглеждам и дали ще съм доволна... от много време не съм се мерила и сигурно ще има големи изненади утре. не знам!
Отговори с цитат
  #1584  
Стар 27th February 2009, 12:45
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Момичета, здравейте!!!
Вчера нямах много време за писане и затова минах само да се похваля.
Engel, kaija, Leshli, СПЕЦИАЛНИ ПОЗДРАВИ!!!



Много ме радвате. Engel, май наистина с теб сваляме с едно темпо, а и май целите ни за още 2-3 килограма за около 20 дни са също еднакви. Мила, подкрепяме се и продължаваме. Аз си свалих Тае бо, но, признавам си, още не съм го пускала още. Грешка, кочто скоро се надявам да поправя.
hatred, снощи като прочетох, че чакаш идейки за по-разнообразно меню, се замислих и сега знаеш ли и на мен какво ми се е дояло и какво ще си сготвя за евчеря? Гювече. Моята рецепта- слагаш на дъното на йенска тенджера извара или сирене, после върху тях зеленчуци всякакви- тиквички, чушки, домати..... и после аз чукам 3 яйца и пека във фурна. За любителите на месото- понякога добавям пилешко. На мен лично ми е много вкусно.
aniK, защо не си харесала идеята за пиеш мед с вода. В интерес на истината май това наистина си е класика за забързване на метаболизма. Чувала съм, че е като душ за стомашно-чревния тракт и добре изчиствало.
Усмихнат и ползотворен ден и чакаме добри новини!!!
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #1585  
Стар 27th February 2009, 12:46
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaija
биби, недей така, няма смисъл да се сърдим. понякога мненията ни са различни, но точно в това се състои смисъла. иначе няма да е интересно! чети си, пиши си, коментирай, давай своето мнение. всеки има какво да даде тук, всеки има своя горчив или сладък опит.
кайа, аз приемам чуждото мнение, в много от случаите даже различното мнение е ставало и мое. И мисля че така трябва да бъде, защото не се смятам за най-най. Затова много "уважавам" хора които умират да критикуват, но скачат веднага ако им се каже нещо без дори да се замислят над казаното и особено ако не е казано злонамерено. Винаги се опитвам да поддържам добър тон дори когато критикувам, защото знам че хората са различни и никога не съм искала да обидя някой съзнателно или не - но да ми се казва че злобея??? Това вече премина всякакви граници. Не се сърдя - давам това поянсение защото съм наясно че може и така да изглежда отсрани - никой не е длъжен да ме познава за да го знае и затова го казвам. Спирам вече защото съмнаясно че почна да става досадно за всички, включително и за мен
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #1586  
Стар 27th February 2009, 13:17
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Аре стига вече
Много ясно, че от време на време ще има ситуации, в които нямя да сте се доразбрали и дори няма да сте на едно мнение.Още повече, че това е форум и живия контакт липсва. Т.е. понякога не можеш да усетиш добрия тон на събеседника, или леката шеговита усмивка...много е различно....емотиконките не помагат чак толкова......
Най- лесно е да се хванеме за една дума "злобея"- например , и да твърдим, че човека те е лошо настроен към теб.
Аз съм сигурна, че и двете си четете мненията с интерес, уважавате се, и се радвате на успехия на другия......
Когато човек държи на някой, той "критикува"(това значи, че иска да му помогне)...
Уважавайте мненията си, защитавайте ги пред другия, ако смятате че той греши, а не се сърдете, защото най- лесния начин е това- да се сърдиш!
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #1587  
Стар 27th February 2009, 14:37
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от goldish
..... Гювече. ......aniK, защо не си харесала идеята за пиеш мед с вода. В интерес на истината май това наистина си е класика за забързване на метаболизма. Чувала съм, че е като душ за стомашно-чревния тракт и добре изчиствало.
.....

Аз преди два дни правих гювечета
За меда - не като душ, а като торнадо мина през стомаха ми. По принцип нямам проблеми с бързината на метаболизма си, даже напротив Сутрин като стана изпивам една чаша хладка вода и отивам да тренирам. До вчера пиех и по 1 капсула ябълков оцет (подсети ме темата за него, че не съм го пила от преди бремнността). Вчера ми свърши яб.оцет и сутринта си викам - абе Иванин много положително се изказа за меда сутрин, преди тренировка и т.н., чакай да лапна (в миналото съм го правила). Оооох, цял ден ми куркат червата Мисля, че няма да повторя
Engel, bibi_82, мисля, че стана някакво недоразумение в постовете. MILI го е казала за писмената комуникация, често се случват такива неща. Bibi винаги дава много смислени съвети. Моля те да не спираш да пишеш, критикуваш и т.н. На мен не ми се стори, че ангелчето се е обидила нещо
Отговори с цитат
  #1588  
Стар 27th February 2009, 15:23
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

Goldish, обичам те! и аз като вас все се чудя какво да ям. понеже съм лекинко ограничена с финансите за около 2 месеца, изготвих бюджета и предварително отидох в метро да си купя касетка с кисело мляко, трици, риба тон и пр. храни за режима ни. храня се по някакъв съставен план, но вече ми писна да ям почти едно и също всеки ден. тук давате чудни идейки, една от които за гювеча. опитвам се да редувам пресни зеленчуци и готвено, не искам да прекалявам нито само с едното, нито само с другото. не знам колко е правилно, но на мен така ми се струва.
тази вечер менюто е избрано- домати с малко извара, но утре ще направя този гювеч, защото звучи много вкусно и подходящо за моята диета.
днес пак ядох за закуска млякото с овесените ядки и канела, на обяд пак ядох чистото пиле, добре че свърши, че вече ми се гади от него. преди малко изядох 2 кивита, много добре ми дойдоха. за вечеря- казах.
аз защо така съм се заблудила, че утре е 1ви март? изобщо не съм добре с времето. значи ще се тегля в неделя. така или иначе не ми е свършило и сигурно съм балон с течности, колкото и да ги ограничавам в тоя период.
това за меда съм го чула преди, но само като средство подпомагащо "голямото веце". пробвах веднъж, резултата трябваше да е моментален, но не ми подейства както сутрешното кафе.
Отговори с цитат
  #1589  
Стар 27th February 2009, 15:33
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaija
така или иначе не ми е свършило и сигурно съм балон с течности, колкото и да ги ограничавам в тоя период.
ГРУБА ГРЕШКА!!! За да не задържаш течности, трябва да пиеш много!!! Водата спасява от задържането на течности!!!

Ето какво си забърках аз на обяд (като сме започнали с манджите) - нарязано за салата зеле, малко настъргано или намачкано сирене, едно яйце на кубчета и сос от кисело мляко с малко горчица. УНИКАТ стана !!! Мислех да добавя и маслини, но ме домърза да ги режа
Отговори с цитат
  #1590  
Стар 27th February 2009, 15:59
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Между другото забравих да кажа че снощи си направих пастета с извара....сложих малко извара, кисела краставичка 2 лъжици кисело мляко, копър, чесън и сол на вкус и стана трепач пастет...За следващия път обмислям да сложа и малко нарязани печени чушки
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:15.