IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th February 2009, 22:56
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Ми за да не се разрежда естествено, така би попречила най-вече на усвояването на белтъчините, а те са важни.

Щото не ми харесва портокала в 17, затова, разликата от фруктоза до полезни мазнини е огромна Ябълката я дадох като алтернатива, пък и тя помага при отслабване, не като портокала.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th February 2009, 23:04
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Да, да... не разбрах защо се предпочита точно ябълката пред портокала. За мазнините ясно .
Благодаря .
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #13  
Стар 27th February 2009, 11:37
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

значи още по-добре! от днес съм на 60 мин кардио, + скачане на въже + упражненията + няколко уреда за крака... скоро ще изпратим мазнините форевър!
не сериозно сега, наистина според мен 5-6 пъти в седмицата трябва да се спортува, стига да не тежи и да не се стига до пренатоварване. аз се чувствам ок, правя 1 ден почивка в седмицата, а ефекта е огромен, когато желаеш да се лишиш от сланинките тук-там. едно е да ходиш за тонус, тогава може и 3 пъти седмично, ни когато искаш да сваляш, трябва повече движение. казвам го от личен опит
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27th February 2009, 12:11
via_42 via_42 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Варна
Мнения: 28
По подразбиране

Тъй като виждам, че сте наясно с тренировките (в пъти повече от мен), искам да попитам следното нещо (сори ако прозвучи глупаво, но не съм веща ) - при бягане натоварват ли се много коремните мускули (задавам си върпоса така, тъй като по здравословни причини не трябва да натоварвам корема по никакъв начин...моя инструктор каза да се въздържам от тае-бо и йога за момента)
Отговори с цитат
  #15  
Стар 27th February 2009, 12:46
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

не мога да кажа със сигурност за пътеката, но кростренажора- да!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 27th February 2009, 16:58
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

С бягане ще ги пооформиш и извадиш на преден план, ако спазваш и останалите неща.

kaija, тя пита за бягане, никой не пита за кростренажора, няма смисъл да пишем мнения просто ей така да се разпишем в темата. Нямам нищо лично към никой, но когато вляза, както сега и видя 10 000 нови мнения, губя по 30 минути само, за да отсея безполезните такива, в които НЕ се задават въпроси, а има и сериозни мнения, които ще останат без отговор, разбираш ли? В момента всичко е един огромен хаос и всеки пише където иска - ако искате наистина да ви се помогне, бъдете съпричастни с другите, щото утре те ще драскат във вашата тема. Обръщам се към теб, защото за 2 дена съм ти прочел 20 мнения без особен смисъл в тях, поне аз не го намирам, може и да съществува.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th February 2009, 17:19
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

ти си голям отврат, честно!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th February 2009, 17:26
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Мерси, хубаво е да си голям, няма значение останалото.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th February 2009, 18:15
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Мисля, че основната функция на форумите е хора да общуват спокойно на всякакви теми, като всеки има право да се изказва навсякъде. Мисля, че във всяко мнение има полза и истина. Не мисля, че има и един човек, който може или има право да каже на друг, че мненията му са глупави или не струват. Лично аз съм намирала много мнения на Ivanin , които са адски глупави- последното например, и много такива, които са от полза. Не толерирам обаче твоята мнителност към всеки, който пише тук.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 28th February 2009, 15:07
organsa organsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

Поддържам ръцете си с гирички в къщи, корема и бедрата-с процедури за мускулна стимулация, като едновременно с това и антицелулитно действие!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въвформазалятото
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:27.