IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1591  
Стар 27th February 2009, 17:05
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
ГРУБА ГРЕШКА!!! За да не задържаш течности, трябва да пиеш много!!! Водата спасява от задържането на течности!!!
сигурна ли си, че по време на цикъл трябва да се пият много течности, защото аз четох преди време точно обратното- да се намалят, иначе се задържат в организма и съответно от близо 2 литра на ден преполовявам?
Отговори с цитат
  #1592  
Стар 27th February 2009, 17:12
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
Между другото забравих да кажа че снощи си направих пастета с извара....сложих малко извара, кисела краставичка 2 лъжици кисело мляко, копър, чесън и сол на вкус и стана трепач пастет...За следващия път обмислям да сложа и малко нарязани печени чушки
биби, това ми звучи ужасно вкусно, но като знам колко обичам извара, сигурно ще изям 1 кило, така че довечера ще си я ям чиста. като казах извара, се сещам последните седмици колко се изприказва качеството на млечните продукти в българия, направо не знам вече какви да си купувам. трябва да се разровя из форума да видя какви скъпи сирена са режимни, защото в българия не стига че започнаха да произвеждат такива боклуци, а и цените са едни... по добре ако ще давам между 10 и 15 лв за килограм сирене, то да бъде вносно.
Отговори с цитат
  #1593  
Стар 27th February 2009, 17:14
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Кайа моята рецепта за успех е като си приготвя малко количество...дори да ми се услади - няма повече
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #1594  
Стар 27th February 2009, 17:23
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Биби: Не съм казала, че ти злобееш Нещо найстина не се разбрахме. Нали в предишните страници ставаше въпрос за някаква злоба и за това така казах, говорих общо. Недей да реагираш така остро. Нормално е някой да се разсърди като е направил грешка и не го устройва това което му казват и го критикуват. Друго е, че има хора, който я разбират и я взимат в предвид за следващият път. Хора много.Найстина не съм се разсърдила, ако имаш в предвид, че аз не съм понесла критиката, просто се опитах да ти обясня, че това ми е целта, но всъщност не е важна, защото аз вече съм стигнала доста напред и това си е постижение за мен. Дано вече си ме разбрала.
+ Това не съм казала, че всеки трябва да си мълчи. Просто има моменти в който найстина е по-добре да си замълчиш и всичко да мине от това да разпалваш огъня. Замълчах си, защото реагирахте остро на случката с kaija, която изобщо не е за подценяване, а си е едно много сериозно нещо. Според мен не трябваше да й се скараме така, а да й прочетем един морал от който тя да се замисли и да осъзнае грешката и да разбере за себе си, че това не е добре и че явно има проблем. Разбира се стига се до болници и такива работи, всеки има близък, роднина или познат, който е минал през някакво такова събитие и му е болна тема, но проблема не се решава с викане /писане с удивителни/. Съжалявам много, че си казах мнението, защото 100% някой няма да ме е разбрал и ще предизвикам много негативни постове по мой адрес.

kaija:Да, фризьорка съм и вече 6 месеца работя като такава. 4 години преди това учих Дамско фризьорство и сега продължавам да уча Предприемачество и Мениджмънт на фризьорството и козметиката Горда съм със себе си общо взето!

goldish:
Благодаря за специалните поздрави, но искам да те разочаровам, че при мен няма да са само 2-3-4кг. още само. Това ми е първоначалната цел, а след това ще се опитам да сваля още 2-3кг. живот и здраве
Отговори с цитат
  #1595  
Стар 27th February 2009, 17:24
Tessa Tessa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, момичета!
Надявам се да приемате и нови членове във вашата тема. Да си призначая, чета ви от известно време и реших да се включа. Сигурно няма нужда да казвам, че и аз се стремя към по-добра фигура и по-голямо самочувствие. Особено напоследък усещам, че не се справям както трябва с храненето и мисля, че ще ми е по-лесно с малко подкрепа .
Преди няколко дни си извадих някои летни дънки и за мои ужас установих, че съм ги поопънала. Никога не съм била толкова тежка, колкото в момента и се чувствам доста подтисната!
Вашите успехи много ме мотивират да се стегна и да направя нещо по въпроса . Не очаквам скоростни резултати, а се надявам по-скоро на едно бавно, но трайно сваляне!
Ето и малко инфо за мен: на 18 години, 180/65кг. Знам, че килограмите ми не са много, но са наистина наобичайни за мен. Не съм била повече от 62, а нормално съм към 60(което впрочем е и целта ми). Спортувам към 3-4 пъти седмично в домашни условия (със свалени от нета фитнес филмчета). Проблемът май ми е наи-вече в яденето. Въпреки че през по-голяма част от времето е наред, има моменти, в които се храня доста нездравословно. Сега съм много нахъсана да се отърва от вредните навици и мисля, че форумът ще ми помогне!

Желая хубав ден на всички и много усмивки!!!
Отговори с цитат
  #1596  
Стар 27th February 2009, 17:27
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

kaija:Обедила съм се, че колкото повече вода пиеш, толкова повече течности изхвърляш от тези, който си издържала. Пример - вчера се чувствах като гумено мече, но изпих 2.5л. вода и др. течности и всичко си дойде на мястото на другия ден, но още следобед се чувстваше разликата :P
Отговори с цитат
  #1597  
Стар 27th February 2009, 17:47
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

Момичета, казвам ви сбогом и ви желая успех във свалянето на килограмите! Беше ми приятно да си комуникирам с вас, дори с някои бих могла да бъда приятелка в живота, ако ви познавах лично! Това е последното ми мнение във този форум, повече няма да пиша тук.

Чао!
Отговори с цитат
  #1598  
Стар 27th February 2009, 17:56
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
Между другото забравих да кажа че снощи си направих пастета с извара....сложих малко извара, кисела краставичка 2 лъжици кисело мляко, копър, чесън и сол на вкус и стана трепач пастет...За следващия път обмислям да сложа и малко нарязани печени чушки
Току-що изядох една купичка такава салатка. Беше много вкусна, но обикновено и аз си я правя една порция, за да не се прекалява. Да се оплача обаче изядох преди това кюфте и половина, които бяха пъжени. Знам си аз, че остана ли гладна и ги налапах набързо....
Engel, всяка голяма победа започва с малка крачка. Като свалиш първите килограми, после ще мислим нататък
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #1599  
Стар 27th February 2009, 17:58
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaija
Момичета, казвам ви сбогом и ви желая успех във свалянето на килограмите! Беше ми приятно да си комуникирам с вас, дори с някои бих могла да бъда приятелка в живота, ако ви познавах лично! Това е последното ми мнение във този форум, повече няма да пиша тук.

Чао!
Заради това което казах ли?
Отговори с цитат
  #1600  
Стар 27th February 2009, 18:04
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaija
Момичета, казвам ви сбогом и ви желая успех във свалянето на килограмите! Беше ми приятно да си комуникирам с вас, дори с някои бих могла да бъда приятелка в живота, ако ви познавах лично! Това е последното ми мнение във този форум, повече няма да пиша тук.

Чао!

kaija
, недей така
Мъчно ми стане, казвам го съвсем искрено ...
Съжалявам, ако аз съм те засегнала с нещо - по принцип съм чепата и говоря твърде много.
Много бих се радвала, ако се отметнеш от това решение, мненията ти ме нахъсваха много.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:28.