IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Хранене при тренировки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 19th July 2009, 22:03
vag050 vag050 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 13
По подразбиране

А много ли е лошо да си як само плодове и да идеш на тренировка? Знам, че не е препоръчително и глупаво,но понякога ми се случва защото просот не и се яде нищо. А като приключа работа така ми се дохожда да се разсеям малко на аеробика, че често отивам така като съм яла само две три ябълки през деня. След аеробиката пък като не съм яла цял ден и ептен ми се отяжда и така си и лягам дод ругия ден. Много лошо знам, ама може ли да си навредя на сдравето по този начин?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 27th July 2009, 11:30
KENT KENT не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 12
По подразбиране

Vag050,аз лично не мисля,че е добре да процедираш така с тренировките и храненето за напред.От личен опит ти казвам,че не е здравословно,и аз съм ги правила тези глупости да ходя да тренирам(за фитнес става въпрос,не за аеробика) на 1 ябълка или на салата от марули без нищо.Това беше преди доста време,когато още експериментирах,но със сигурност ми навреди много повече,отколкото даде ефект.
Така че,моят съвет е да не ходиш на аеробика след толкова "нехранителен" ден(особено в тези жеги),хапни салата със сиренце/извара/пилешко филе 1-,макс 2 часа преди тренировката.Или пък Корни,или към ябълката добави 50тина гр. ядки.Но не прави толкова голяма пауза между яденето и тренировката,1-2 часа са достатъчни.И близо час след аеробиката-пак яж.
Иначе само ще си изтормозиш организма и ще си отслабиш не фигурата,а имунната система
И пий вода!
__________________
Free your mind and the rest will follow!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 10th August 2009, 21:31
mimi38 mimi38 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 14
По подразбиране

хаха
в първия момент ми се видя, че темата е хранене преди и след секс.
__________________
Съновник | Судоку
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Храненепредиследфитнескаксепроцедира
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:54.