IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 16th January 2009, 14:20
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Ако мога да дам, за да видя щастие в очите на някого - давам без да се замисля. Това ме кара да се чувствам богат в сърцето си.

За мен е важно, как аз самия ще погледна после на себе си, ако от мен е зависело нещо, а не съм го направил. Да, много е лесно, да не виждаш и не чуваш другите, но аз не съм от тези.


Доста се чудя на хората, които говорят за услугите, които са направили или за неблагодарни хора.... Какво общо има благодарността с този вид държание, не знам, или си такъв човек, или не си.
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #22  
Стар 16th January 2009, 15:14
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nelina_02
Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
... помагам, прощавам и вярвам че има добро в хората ...
И аз така, с разлика, че съм по-умерена, на принципа съм, всеки заслужава втори шанс, хора сме, грешим, но след това, скъса ли се синджира, прекратявам всякакви отношения с дадената личност.

Поета си го е казал "Когато нещо се случи, може и да не се повтори, но ако се повтори със сигурност ще се потрети".
Отговори с цитат
  #23  
Стар 16th January 2009, 18:44
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

За Рококо - трудно е да се постъпи така, хубаво е че си успяла.
Съгласна съм и с поговорката "Направи добро, та да ти се върне зло" и май тя е по-вярна.
Постъпиха некоректно с мен, но след година ми поискаха услуга и аз се без да се замислям хукнах да помагам. Резултатът беше - супер непрятности за мен.
Какво ще кажете? И това не е за първи път, явно има истина. Конфуций минаги излиза прав!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защосъмчовек
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:11.