IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #611  
Стар 19th September 2008, 14:18
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ДЕми
ходя три пъти в седмицата на плуване
Забравих да добавя: Това за плуването е отличен вариант, защото натоварва идеално всички мускулни групи в тялото. Също и за колоезденето е подобно, кой каквото си избере де (и има възможност).

А съфорумката взимаше тези добавки на доста по-късен етап, когато беше свалила вече десеткиа килограми и очевидно се е опитвала да контролира апетита си така. Между другото, точно същото съм го виждала и при идеално стройно момиче, което поемаше кофти медикамент за отслабване и то неправилно (не по дадената схема), защото се страхуваше от напълняване.

Мисълта ми е, че глада си е едно от нормалните човешки усещания, само трябва разумно да го засищаме.
Отговори с цитат
  #612  
Стар 19th September 2008, 14:24
ДЕми ДЕми не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 17
По подразбиране

Извинявай Мария, но ти не отговори на въпросите ми, може би са неудобни за теб?
Отговори с цитат
  #613  
Стар 19th September 2008, 16:24
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ДЕми
Извинявай Мария, но ти не отговори на въпросите ми, може би са неудобни за теб?
Едва сега забелязах, че ти ме се извиняваш всеки път - защо!? Няма за какво.

Върнах се и видях отново въпросите ти:

Цитирай:
Първоначално написано от ДЕми
Извинявай Мария, ти с пръстен ли си или с бай пас, не можах да разбера от това което си написла, макар че се изказваш много компетентно и по двата случая. Ти кога се оперира и колко килограма свали след гастропластиката си?
Това не е ли отговор?

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
Ами всъщност не съм нито с пръстен, нито с балон, нито с бай-пас. Отказах се да си правя такива операции.
Какво още те интересува!?
Отговори с цитат
  #614  
Стар 19th September 2008, 18:07
ДЕми ДЕми не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 17
По подразбиране

Благодаря за отговора, който не бях прочела, а извиненият ми бяха леко иронични, защото беше ясно, че не пишеш от собствен опит.

Отново поздравявам и насърчавам всички, които са с мно-о-ого кг. и са решили да се подложат на гастропластика. Ако съберете пари и кураж направете го, ще получите чисто нов живот. Успех!
Отговори с цитат
  #615  
Стар 19th September 2008, 23:27
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ДЕми
решили да се подложат на гастропластика
Значи на тия с гастралните балони и гастралните пръстени не им пожелаваш успех.. Както го чувстваш, разбира се, не си длъжна.

И защо прости ти не отговори на въпросите на момичето? А и какъв е проблема например да и отговорят няколко човека? Дай го по-компетентно - отговори (ако желаеш, разбира се) на тези въпроси ти:

Цитирай:
Имам въпрос ,защо са си направили бай-пас ,а не са си сложили пръстен някои тук?
Цитирай:
При кои от двата варианта се губи чуството на глад?
(на този си отговорила донякъде от своя опит, много добре според мене)

Цитирай:
Трябва ли да се пият витамини и др след бай-паса... завинаги?
Цитирай:
Азис си е сложил силиконов пръстен,но не слабее -каква може да е причината?
Ти си, ДЕми!
Отговори с цитат
  #616  
Стар 20th September 2008, 08:08
ДЕми ДЕми не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 17
По подразбиране

Бях решила повече да не пиша, но за да не бъда разбрана погрешно от хората с наднормено тегло, само ще добавя, пожеланията ми се отнасят за всички,а не както ме обвини по-горе човек който пълни темата със спам. Под гастропластика, заглавието на темата, разбирам всичко и балон, и стомашен бай пас и пръстен и всякакви други методи за които в момента не се сещам. Предполагам, че всеки добронамерен ме е разбрал правилно и който желае повече информация от мен, може да ми пише на личния.
Отговори с цитат
  #617  
Стар 20th September 2008, 11:38
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

ДЕми, аз ще се стремя да не пиша вече по темата, ако това те притеснява. Наистина обаче се надявах, че ще отговориш на въпросите на момичето и не мога да си обясня защо не го направи като предполагам, че знаеш нещо повече. Добре, някои ще те попитат на лични, но не всички ще го направят, мнозина четат и без да са регистрирани. Ти си решаваш, разбира се.

Няма начин обаче Гастропластиката да се приравнява към слагането на Гастрален балон. Меко казано не е същото. При второто дори не го поставя хирург, а това не е малка разлика! То е като да сравним Карлово и Калифорния.
Гастралния пръстен също си е съвсем отделна интервенция, вече другото е, че понякога се съчетават, за което пък съвсем малко се говори у нас.

Затова отворих две нови теми с по малко информация за Гастрален балон и Гастрален пръстен (Lap-Band), където по-лесно да се намира нужната информация за съответния метод и ви казвам довиждане, чао, сбогом убедена, че ще ви зарадвам.
Желая ви успех, на всички тунинговани, не-тунинговани и пр. "да" и "не"-та без значение!
Отговори с цитат
  #618  
Стар 20th September 2008, 23:54
Telez Telez не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 5
По подразбиране

ЕЕЕЕЕ доживяхме това Чао накрая. Откога го чакаме.
Отговори с цитат
  #619  
Стар 21st September 2008, 10:44
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Telez
Откога го чакаме.
Като това чакане
Отговори с цитат
  #620  
Стар 5th October 2008, 09:10
ДЕми ДЕми не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 17
По подразбиране

Извинявам се на всички, които са чели моита писания, допуснала съм техническа грешка за цената на пръстена. Той ми струваше 6000 лв. /шест хиляди лв./, затова трябва да се изписва и с думи, ама а де. Съжалявам, ако съм подвела някой. Към Деви - благодаря, че ми обърна внимание, разбира се че не е толкова евтин за съжаление. Използвам случая, че пиша в темата за да направя отчет за себе си. Значи от 20 април, когато беше второто затягане и фактически от тогава усетих осезателно разликата при хранене, преди това не го броя, защото и да е имало някакакъв ефект, то той не бил от пръстена, та от 20 април до днес 5 октомври, т.е. пет месеца и половина - 19,5 кг. минус. Още веднъж извинявайте и успех в борбата с кг.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гастропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:50.