IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2311  
Стар 18th January 2011, 17:06
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Shandi
Ice Cream, мерси. А при теб как са нещата? Още ли се ограничаваш от млечните? А в унито няма ли стол, където да ядете вместо да си носите нещо от вкъщи?
Ами вече ям млечни,от 3 дни,защото приключих с антибиотика,който ми ги забраняваше. Корема ми веднага се оправи,дали от млечните се оправи,дали получих запек заради антибиотика-не знам. Но бях постоянно подута като балон и сякаш някой ми спука балона и пуф,нямам корем! Доколкото знам,няма стол в уни-та,има 4-5 кафета,в които продават само сандвичи,кроасани.солеи и вафли. Едното кафе е със "здравословна храна",продават ябълки,банани,киви,портока и по 1.40 лв на бройка,няма грамаж няма такива екстри Готвят там някви супи,от които ти сипват един черпак за 4-5 лева,предлагат и прясно мляко с мюсли-100-150 мл. прясно мляко...с 2 с.л. мюсли пак за 4-5 лева... Голяма глупост.Не съм видяла някой да яде там. Ма нали плащаме по 1200 лева на семестър,решили,че ще ям 2 с.л. мюсли за 5 лева. Все пак човек си цени парите. Добре,че не ходя често на лекции,а като ходя си нося в чанатата ябълки или ядки.
П.С. Довечера съм на имен ден,и от сега се точна на пържени картофки и пилешки шашлик или пилешки хапки,салатата не ми мърда. Ще си се угоя
Отговори с цитат
  #2312  
Стар 18th January 2011, 17:14
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Shandi
Ice Cream
Аз досега винаги съм живяла с някого, даже последно и с три кучета отгоре..тогава исках малко спокойствие, ама сега пък ми е много тихо.
А с тази ръка ми е много трудно за спорт. Дори и ходейки пеш ми натежава и ме боли.
В началото ще ти е кофти ,че си сама,но ще свикнеш,вземи си някое малко животинче,ако имаш време и можеш да го гледаш. Аз имам заек-поне е тих,това най ме кефи.
Много лошо за ръката,ще те излъжа ,ако ти кажа,че знам какво е,защото никога не съм си чупила нищо. Знам,че се възстановява бавно,не мисли сега за спорт,по-добре по-бързо да се оправиш. А и поне имаш оправдание да си почиваш повечеко
П.С. Абе меджу другото сега докато боледувах 10-15 дни,и сега стоя и се гледам в огледалото и имам чувството,че лицето ми е изпито направо,аз принципно като отслабвам и лицето ми направо се губи,ама сега не съм отслабнала,мерих се,а лицето ми е направо изпито Имам чувството ,че бузите ми са хлътнали,а скулите ми са изскочили направо... не знам на какво може да се дължи..яко съм се измъчила с тва боледуване май...
Отговори с цитат
  #2313  
Стар 19th January 2011, 11:47
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Ехаа, Shandi, как ти завиждам благородно, че ще живееш сама :P Можеш да правиш абсолютно всичко, което пожелаеш и да си превърнш жилището в твое си място...


Моето меню днес:
10:00 зелена ябълка
10:30 зелен чай с мед
11:30 ментов чай с мед за успокоение на нервите, че полудЕх
12:30 зелева салата със зехтин и 2 яйца
15:00 ябълка и шепа орехи
17:00 1 кисело мляко
20:00 200г домати от буркан + 100г сирене
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #2314  
Стар 19th January 2011, 13:00
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
Ехаа, Shandi, как ти завиждам благородно, че ще живееш сама :P Можеш да правиш абсолютно всичко, което пожелаеш и да си превърнш жилището в твое си място...
А бе и аз затова си се радвам най-много. Имала съм много лоши моменти със съквартиранти Само последната беше много пич и ще се виждаме с нея. А пък сега съм се запалила да ходя по разните икея, домене и тн да гледам за обзавеждане. Всеки път се прибирам с по нещо, а също и с по-малко пари в сметката.
rocksteady, ти спортуваш ли нещо?

Менюто за вчера:
закуска - 2 филии хляб с мед
обяд - чушки с ориз, грах и моркови
следобедна закуска - шепа бадеми
вечеря - броколи с извара и малко орехчета
Отговори с цитат
  #2315  
Стар 19th January 2011, 20:10
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Shandi
rocksteady, ти спортуваш ли нещо?
Почти всяка сутрин правя йога. Старая се поне 1-2 пъти семично да правя дълги разходки. Знам, че не е достатъчно, но нямам време за повече. Когато мина първа смяна в училище ще увелича движението, а мисля и на плуване да се запиша. :P
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #2316  
Стар 20th January 2011, 13:46
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

привет и от мен! виждам, че темата се е пооживила и това много ме радва. ето и моето меню:
закуска- 4 овесени бисквити, 1 грейпфрут
междинно- 1 коф. кисело мляко
обяд- картофена крем супа
следобяд- тиква с орехи
вечеря- 150 гр. риба тон, салата зеле и моркови

течности- 2 л. вода, 2 чая с мед
Отговори с цитат
  #2317  
Стар 20th January 2011, 16:36
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Пфуу аз днес съм от 7 часа сутринта навън до към 15:30,пих само едно 3 в 1 и ядох едни солети,след малко се точа на моята пилешка супа с люти чушлета Така се зарибих по тия супи,много се радвам,не подозирах колко вкусно и засищащо може да е това хапване И същеврменно полезно
Отговори с цитат
  #2318  
Стар 20th January 2011, 16:38
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ice Cream
Така се зарибих по тия супи,много се радвам,не подозирах колко вкусно и засищащо може да е това хапване И същеврменно полезно
Последната супа,която си правих се състои от месцето от 2 пилешки бутчета,2 малки картофа,1 морков,2 глави лук,никакво олио,2-3 лъжици доматено пюре,вместо ориз за сгъстяване сложих 2 мои шепи Елда,и подправки на вкус-Става супер! И ми стига за 6-7 яденета долу горе това количество.
Отговори с цитат
  #2319  
Стар 21st January 2011, 10:07
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Момичета,исках да ви питам какво мислите за кафявия ориз ? Вчера за втори път си купих такъв,от години не бях. Взех го от диабетичен ли диетичен рафт с продукти. Това,което ме изненада е ,че пише,че на 100 гр. има 138 калории,знам,че ще прозвучи глупаво,но това според вас възможно ли е ? А самия ориз ми е малко странен тъй като зърната му са разноцветни,има по-светло кафяви и доста тъмно кафяви.
Отговори с цитат
  #2320  
Стар 21st January 2011, 10:26
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Оризът трябва да е кафяв. Това бялото е обработка и полезното се губи в по-голямата си част... Аз бял не консумирам. Даже ми предстой в края на февруари да започна оризова диета, в която изрично се подчертава, че оризът трябва да е кафяв.

За 100 грама - малко са калориите. Обикновено са 2 пъти повече. Теорията за калориите е стара, така че не задълбавай излишно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:25.