IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 20th February 2010, 20:30
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Spring, ами аз сега като се зачетох, ти май никъде не казваш какъв тип кожа имаш - суха, мазна, смесена...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st February 2010, 10:47
Pump Pump не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 6
По подразбиране

От първи клас нося лещи. 25г. вече зоната около очите ми е подложена на дърпане и опъване /махане и слагане на лещите/. А да не говорим, че от повечето кремове получавам подуване и сълзене на очите, колкото и хипоалергични да са. Единственото, което ме спасява е торбички с лайка сутрин и масажи с гроздово масло на Икар. Въпреки това, като се засмея си виждам бръчките там.
__________________
Вярвам, защото е абсурдно. Ако беше достоверно, щях да знам! /Тома Аквински/
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st February 2010, 11:05
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

На 34 г съм ВЕЧЕ ,кожата ми стана мазна като на пуберче и редувам матиращия гел на Юсерин и тоя флуид против бръчки/за мазна кожа е/-доволна съм!
http://www.marvistore.com/index.php?...ducts_id=20968

Кожата ми е толкова хамава,че се доверявам вече единствено на медицинската козметика.......
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21st February 2010, 11:30
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Някой излъгал ли се е да си вземе охлювчетата ? Толкова са им яки резултатите , че току си прежаля финанси за тях . . На основата на алантоин са , но тази съставка я има в доста кремове , без естествено рекламирания ефект .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21st February 2010, 15:48
Аватара на spring
spring spring не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 814
По подразбиране

Пини - кожата ми е по-скоро смесен тип

Гвен - този крем вчера го гледах доста в Бюти зоун и си останах с чуденето, но май е добре да си поискам тестерчета, за да пробвам

Кристалина - Юсерин също ми е в списъка, но още не съм го проучила в някоя аптека

Онли - какви са тия охлювчета - дай малко повече инфо

А някой ползвал ли е козметиката на Плантерс - нещо я рекламират напоследък по ТВ Продава се в аптеките....
__________________
Всичко започва да изглежда по съвсем различен начин, когато се държиш като Някой, а не като Нещо.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 21st February 2010, 16:06
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Тъпа реклама , по ТВ шоп ли , не се връзвай .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #17  
Стар 21st February 2010, 19:28
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

моята също е смесена- Т-зоната ми е по-скоро мазна, а бузите - сухи. Кофти работа, на мен както ти казах дерматолкожката ми каза да не пропускам серум в никакъв случаы . А после крем. А и за около очи- вече на нашата възраст е задължително.
Какво ползваш за почистване на лицето? Аз ( понеж нямам два продукта от една и съща серия) съм много доволна от продуктите на CLINIQUE за почистване. Вечерен крем ми е един на VICHY ( за мазна кожа НОРМАДЕРМ) но да предупредя че мирише доста странно - на мен ми мирише на мъжки паpфюм.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd February 2010, 09:01
Аватара на spring
spring spring не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 814
По подразбиране

Реших да се пробвам с кремче на Клиник - ще поразпитам по-подробно тези дни и може да си поискам и мостричка, защото си е друго, когато се пробва на кожата..... така си спестих покупката на няколко неподходящи за моята кожа кремове
За почистване ползвам гел за измиване, а после ако не съм се отнесла и с лосионче (но това не е всеки път)

А около очите какво слагате Вечер ползвате ли нощен крем - ако "да" около очите слагате ли си пак околоочното кремче?
__________________
Всичко започва да изглежда по съвсем различен начин, когато се държиш като Някой, а не като Нещо.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22nd February 2010, 13:29
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

според мен почистването на лицето ( вечер от грима, а сутрин от талка, който се е образувал през нощта) е поне толкова важно колкото и дневния или нощния крем. CLINIQUE имат една серия - 3те стъпки - горещо ти я препоръчвам. Продуктите са много икономични и ги ползваш месеци наред
Отговори с цитат
  #20  
Стар 22nd February 2010, 14:58
Аватара на spring
spring spring не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 814
По подразбиране

Ползвала съм ги трите стъпки на Клиник - от почистващия лосион направо ми пламваше лицето - нещо не ми понесе хич
Иначе от другите две неща от серията бях много доволна.... може пак да се пробвам
__________________
Всичко започва да изглежда по съвсем различен начин, когато се държиш като Някой, а не като Нещо.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кремпротивбръчки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:57.