IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 23rd May 2006, 19:50
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

По-добре отиди на диетолог,който ще те ориентира какво ти е позволено да ядеш и какво не,при условие,че си с гастрит.И така заедно ще можете да измислите и нещо хем полезно за стомаха ти,хем полезно и за общите килограми.И също мисля,че е излишно да ти казвам,че с мързел не се слабее,така че се хващай здраво да работиш по проблема ако искаш нещо да постигнеш
Отговори с цитат
  #12  
Стар 25th May 2006, 09:27
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tina
По-добре отиди на диетолог,който ще те ориентира какво ти е позволено да ядеш и какво не,при условие,че си с гастрит.И така заедно ще можете да измислите и нещо хем полезно за стомаха ти,хем полезно и за общите килограми.И също мисля,че е излишно да ти казвам,че с мързел не се слабее,така че се хващай здраво да работиш по проблема ако искаш нещо да постигнеш
точно така. недей да експериMентираш със здравето си,защото Mожеш да задълбочиш проблеMа.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 9th June 2007, 12:03
pek ho pek ho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Vratsa
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, отдавна чета този форум, но сега реших и аз да ви пиша. Имам хроничен гастрит и поне 10-15 кг за сваляне, но... Преди 5 год. активно се занимавах със спорт - тае куон до, и никога не съм била повече от 58 кг, които за моя ръст (1,60) бяха малко повече, но все пак изглеждах добре. Обаче получих размекване на хрущялите на колената, което ме лиши от удоволствието да спортувам и се започна едно ходене по мъките, т.е. по лекари, и постоянно пиене на лекарства, което доведе до обостряне на гастрита и т.н. Проблемът е, че трябва да сваля тези кг, за да не натоварвам колената и опитвах какви ли не начини- диети, хапчета на билкова основа, зелен чай..., но освен ходене, не мога да практикувам друг спорт, защото болките понякога са ужасни и дори ходенето не ми се отдава. По принцип спазвам режим заради гастрита, и не ям и не пия от "забранените неща", но така и не знам как да се отърва от излишните кг. Моля, помогнете със съвет!
P.S. Нямам проблем от хормонално естество, правила съм си изследване, и не можаха да открият причината.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: диетапригастрит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:24.