IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 26th February 2007, 17:26
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

можете ли да препоръчате някоя козметичка в софия и да кажете колко долу-горе струва кола маска на триъгълник, ама на цяло, май интимна му се вика аз вчера си правих и си взех ленти на jankar, то има и кола маска такава, обаче от тия ленти изобщо не съм доволна, не ги препоръчвам изобщо, после това няма измиване ни с вода ни със спирт, с нииищо и ти лепне всичко, голям смях бях, а за болката да не говорим, но с бръснача вече ми станаха много ама много гъсти и нямяше как. Някой ако има впечатлени и от крем депилатора, моля до сподели, че аз не съм пробвала и не знам дали е ефикасно, мерси
Отговори с цитат
  #22  
Стар 26th February 2007, 17:27
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Кажи горе долу в коя част на София
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 26th February 2007, 17:34
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

ми само да не е мн забутано в някой краен квартал иначе нямя проблем, около центъра или около студентски, младост аз живея на плиска така че из тия райони, благодаря, а цени можеш ли да ми кажеш??
Отговори с цитат
  #24  
Стар 26th February 2007, 22:11
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Аз съм в Младост. Можеш да ходиш в Дема, на 43-ти блок, на триъгълник е около 8лв. Сестра ми ходи на Славянска беседа в хотела, ако си заинтересувана ще взема номера на козметичката. И там цената е толкова. Аз ходя при една квартална, доволна съм много и тя ми взима 8 за триъгълник. Говорим за махане на всичко или с прическа, не само на бикини линия.
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 27th February 2007, 10:06
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

благодаря ти много, можеш и на двете да ми дадеш координати, аз мислех, че е много по-скъпо, в Младост ми е супер, а и щом си доволна, пак благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 7th March 2007, 11:42
taina taina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 3
По подразбиране

моля ви предложете ми някоя козметичка в района на "люлин"-10,3,5,8,9,7
__________________
OBI4AM DA OBI4AM!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 7th March 2007, 20:56
TED TED не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 11
По подразбиране

Здравейте аз искам малко съветче ако някой може да ми помогне.Изполвам течна кола маска май "кара" беше и нямам никви проблеми по краката малко се зачервяват но след като ги намажа с лосион за тяло сичко е 6.Проблема е че след 3 4 дена почват да изникват и ме скапват мн се дразня .На козметик не см ходила просто не мисля че може да напрай нещо което аз да не мога,една от юзърките спомена за крем за по бавно растене на космите ако можеш да кажеш и името ще см ти мн благодарна.Искам да попитам обаче за триъгълника по точну за тия по устничките как ги махате защото аз ползвам депелатоар ама то нямам време секи ден се занимавм през 3 4 дена добре ама секи няам толкова свободно време,а с тях мн трудно се справям ако може да ми кажете с какво ги махате и как пак благодаря
Отговори с цитат
  #28  
Стар 7th March 2007, 21:19
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Кремът против врастване на косми под кожата е Kerapil на LED. Аз ефект от него не видях. След епилация мажа един лосион на Licia (Lenilate) за след епилация, който би трябвало да забавя растежа. И от него не виждам ефект. Аз за триъгълника ползвам бръснач. На болка търпя, особено ако е в името на красотата, но не мога да чакам да порастнат за кола
Отговори с цитат
  #29  
Стар 7th March 2007, 21:30
TED TED не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 11
По подразбиране

ооо абурд е с бръснач предстаа си нямаш кво става просто излизат както някои се бяха оплакали малки пъпчици ужасно и на другия ден пак излизат и боцкат гадно то дори се съмнявам че има някъв особен начин защото при секи е индивидуално ама се пак мое да има някой с нагли косъмчета дет не искат се скатават
Отговори с цитат
  #30  
Стар 7th March 2007, 21:31
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Kerapil на LED.
за него споменах но и аз не виждам невероятен ефект,
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: неприятнипоследствияотколамаска
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:38.