IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 5th April 2007, 14:19
TED TED не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 11
По подразбиране

HaPuCyBaHa` и аз см супер зарибена по тез магазинчета имат супер добри неща.Аз поне мн рядко мога да намеря нещо което да ми хареса в магазините като изклучим "на тъмно" иначе има супер маркови дрешки поне се случва да се намират ,ам аз се зарибявам на тия без марка .Ама мн рядко някой се навива да обикаля ((( иначе има доста добри неща ае радват си и имат супер мн мн ризкиии пък аз няква мания напоследак ми е станало с ризките :P,а ти от къде си .
Отговори с цитат
  #52  
Стар 15th April 2007, 20:37
Аватара на Суетен
Суетен Суетен не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Somewhere in time
Мнения: 489
Изпратете съобщение чрез ICQ до Суетен
По подразбиране

Никога не съм пазарувал, не пазарувам и не мисля да го правя.
Повечето причини са посочени в по-горните постове, и заради идеята че можеш да уцелиш някоя уникална дреха като например една от 50-те Ливаис тениски,което е вероятно колкото и да спечелиш 6-ца от Тотото не бих влезнал на подобно място.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 15th April 2007, 21:36
MiCskillZ MiCskillZ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofiq
Мнения: 1 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от HaPuCyBaHa`
хм...хора, помислете малко, ако обичате. мислите ли, че ако са толкова зле тия дрехи ще ходим да си ги купуваме. минават през страшно много обработки и дори понякога са много по-чисти от тези в магазините, дето са пробвани 32784538746 пъти. нека maeva ви разясни как стоят нещата. и btw специално мания е много по-як магазин от всички пикливи магазинчета с "оригинални" стоки от илиянци...просто влезте някой път, наистина. така на думи...няма смисъл да говорите. но ви съветвам да е в ИСТИНСКА втора употреба- мания, шик-шик, а не в някоя БГ с разни парцали. дори в момента съм с един суитчер на том тейлър, оригинален до мозъка на костите си и то само за 2 лв. престанете с тая снобарщина, не мисля че чак толкова печелите че всичките ви дрехи да са от витошка, а ако е така,искрено се радвам за вас.

никога не съм пазарувал от такива места.... някак се съм ги смятал за място на което Не бих стъпал никога и съм си мислил че ходаят само бабички...., НО адски много ме зарибихте..... и сега съм навит да отида.... та нека някой ми напише на ЛС адреса на някой такив магазин... таман и ще насмогна на дрехи, че напоследък нещо не ми стигат смених стила на обличан и се оказа, че нямам нито една дрешка....е вече са малко повече
__________________
Или сИ лиЧносТ иЛи Си ГовеДо....
Отговори с цитат
  #54  
Стар 19th April 2007, 14:10
yolk yolk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 46
Изпратете съобщение чрез ICQ до yolk
По подразбиране

От магазина на ъгъла на ул. Гео Милев и Н.Коперник си купих страхотен панталон за спорт и много як потник S. Oliver за 6 лева (беше си нов - с етикета!). Често зареждат дамски чанти, много разнообрани. Миризмата и на мен ми е противна, но се лекува Чувала съм, че много от тези дрехи били на покойници и най-вече това ме спира да си купувам често дрехи от такива магазини, защото ме побиват тръпки и се чувствам облечена с "мъртва енергия", но понякога има такива попадения, че не издържам
Отговори с цитат
  #55  
Стар 19th April 2007, 14:16
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Е те тия покойници едва ли са ги носили, след като са умрели
Отговори с цитат
  #56  
Стар 19th April 2007, 14:25
yolk yolk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 46
Изпратете съобщение чрез ICQ до yolk
По подразбиране

Да, ама са ги носили с гадния си късмет да умрат млади при катастрофа примерно, кофти е да си представяш, че им взимаш от "късмета"
Отговори с цитат
  #57  
Стар 19th April 2007, 14:36
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Прекалено много ти работи фантазията
Отговори с цитат
  #58  
Стар 25th April 2007, 14:46
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Aз лично не бих си купувала дрехи от second hand, според мен е малко обидно, не че ги има, а че толкова много магазини втора употреба се навъдиха в България, просто е гадно да износваме гащите и обувките на хората от цяла Европа, все едно сме най-изпадналите. Иначе за дрешките- ок, познавам хора, които просто ходят да гледат, да ровят, да си купуват нещо, просто се развличат и са си намерили хоби. Но тъй-като беше повдигнат тук въпросът за снобарията и за превземките на тези, които не искат да влизат в тези магазини, не мислите ли, че е снобария да ровиш и да си купуваш от second hand дрехи, само за да си облечен с маркови неща. Не говоря за финасовия аспект, аз мисля, че ако нямаш достатъчно парички не е срамно да ходиш с нещо евтино, важното е то наистина да си е твое.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #59  
Стар 25th April 2007, 15:56
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liana
...просто е гадно да износваме гащите и обувките на хората от цяла Европа, все едно сме най-изпадналите.
Liana, second hand-ове има навсякъде, не само в България. Тук на това не се гледа с такова лошо око, нещата там са често маркови, ама много маркови (chanel, prada,...). И мен ако питаш сравнително скъпи. А има и обикновенни second hand-ове, като при нас. Така че няма страшно, не сме ние просяците на европа, поне не в това отношение.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 26th April 2007, 08:37
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katie
не сме ние просяците на европа, поне не в това отношение.
Ами дамо да е така.
Просто моите разбирания са други, защо трябва да носиш Prada, като не можеш да си я позволиш. Ама нали си е пазарна икономика - търсенето определя пазара..................
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: secondhand
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:56.