IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 5th April 2007, 11:07
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Както сама знаеш това си е професионална козметика - ще ти издържи много дълго. Всички уважаващи се гримьори работят само с Криолан.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 5th April 2007, 12:39
Българка Българка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 66
По подразбиране

Ами да знам че е много добра козметика,само че имя няколко фдт-на и няколко пудри и не знам коя да избера...затова исках мнение ако някой ги е ползвал де
__________________
"Ще има едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република."
Отговори с цитат
  #83  
Стар 8th April 2007, 22:54
just_smile_{F} just_smile_{F} не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 133
По подразбиране

така... мисля ,че тялото.бг ни казва кое,как ,що в модата за което и да било доколкото знам тази година пак ще е модерно кажи-речи ест.красота и по прасковените сенки ако не е така ще бъда мнoгoооооооооооо благодарна ,ако някои ми каже как е точно иначе аз се гримирам и то доста сполучливо не като малките дзвери по улиците които като ги видя ми иде да им изтръгна очите за начина на грим.. все едно клоун е пред мен,но това е др тема всеки си има предпочитания аз понякога обичам да съм само със спирала,др път гримирана със сенки ...3 път пак само с черен молив.. абе както дойде ..иначе използвах една мн хубава спирала от Америка,ама тя свършиии сега карам на MayBelline
__________________
докато не се науча да наранявам...

ще ме нараняват!!!!!!
Отговори с цитат
  #84  
Стар 19th April 2007, 15:31
yolk yolk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 46
Изпратете съобщение чрез ICQ до yolk
По подразбиране

Предполагам ще е полезно, ако и аз похваля жената, която ме гримира за сватбата ми, защото останах много доволна, чувствах се красива, както никога и грима ми не мръдна цял ден! Казва се Светла Арсова, незнам дали е редно тук да и напиша телефона...може би на лични. Тя е гримьор на "Визаж" и "Уебмоделс" и е работила също за "Версаче", "Ескада" и др. (по данни от книгата и). Препоръчаха ми я от салоните на Капанов. Купих си книгата и, която се казва "Гримирана" и мисля, че си заслужава.
За гримове - харесвам Pupa (продава се в магазините Блик) и спиралите на Максфактор, но не съм кой знае колко гримираща се, особено от както родих май забравих да мисля за себе си...
Отговори с цитат
  #85  
Стар 19th April 2007, 21:28
desitta desitta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 311
По подразбиране

За Светлето - подкрепям с две ръце! Готин човек и голям професионалист. Казвам го, защото тя ме е гримирала докато бях в Уебмоделс, а и сега, когато съм във Визаж
Отговори с цитат
  #86  
Стар 21st April 2007, 00:07
curka94 curka94 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 737
По подразбиране

някой да знае къде се продава или на коя фирма предлагат зелена спирала
Отговори с цитат
  #87  
Стар 26th April 2007, 21:01
cvetito cvetito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 24
По подразбиране

Така,аз използвам сенките на Manhatan много са добри имам всичкете им цветове просто не можете да си представите колко разцветки съм си взела,друго предпочитам гланцовете за през деня,защото са някакси по-лекички и повече ми отиват,но за вечерно време не се лишавам и от червилце.Не съм фен на ФДТ,защото съм в такава възраст,че дори и след като го изчистя перфектно ми излизат едни пъпкиии.Абе тиинейджърска работа кво се чудите.Имам и множество продукти на AVON това е любимата ми марка след Манхатан.Спиралата ми е на Avon също.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 4th June 2007, 16:36
Eli_ Eli_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 19
По подразбиране

Аз използвам спирала сенки черен молив но не всеки ден,защтото чух че очите се разалят
__________________
Kak sme dnes?
Отговори с цитат
  #89  
Стар 5th June 2007, 20:02
Българка Българка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 66
По подразбиране

Някой има ли идея как точно да си прикрия бузките с грим.Леко съм бузеста не много леко де и винаги много съм се дразнела Мисля че с руж може да стане но не знам къде точно да го нанасям и какъв нюанс
__________________
"Ще има едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република."
Отговори с цитат
  #90  
Стар 8th June 2007, 13:44
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Българка
Някой има ли идея как точно да си прикрия бузките с грим.Леко съм бузеста не много леко де и винаги много съм се дразнела Мисля че с руж може да стане но не знам къде точно да го нанасям и какъв нюанс
заповядай, сладур

Пълните бузи изглеждат по-слаби, ако нанесете малко и не твърде светъл руж под костта на скулите - във вдлъбнатината, образувала се, когато засмучете бузите си навътре
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Грим
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:13.