IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th April 2007, 13:35
Убавица Убавица не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

ходих днес на първта процедура в Панацея. свали ми девойката 1,5 на единия баджак и 2 см на другия. /като имаш предвид че са колкото стандартна манекенска талия... /
засега не мога да кажа нищо, освен че ще пробвам с прахосмукачката вкъщи.
За басейн и масажи нямам време, затва ми хареса тва дебюси, защото е кратко и като часове, и като дни. имаче басейнчето е хубава работа, ама за релакс.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th April 2007, 13:51
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Момичета благодаря за инфото, сега имам тъпо питане: Като не се свалят кг а см какво точно се губи? Значи ли това че са течности и какъв е ефекта? като след антицелулитен масаж или нещо друго?

Блонди какво имат предвид под зона - цели крака + дупе+корем колко зони са?

Gin100nic тва е добра идея за басейна и масажите но какво имаш предвид - спортен басейн където правий дължини или може само да се плацикаш за релакс?А какви са масажите които правиш и къде? Да си призная не съм била на масаж от години а за Варна хабер нямам как стоят нещата, дайте малко информация кой studia са добри или масажистки на частно, изобщо каквото се сетите?

Много ясно си спомням че някъде във форума момичета споделяха за масажите след липо и колко време след липото се правят, какви, и другите процедури за премахване на синките но не можах да намеря темата че много станаха и по много страници, някои може ли набързо да каже какво се прави след липо и в каква последователност.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th April 2007, 14:54
blondi blondi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 382
По подразбиране

Значи аз си направих на бедрата. Отвън и отвътре-2 зони. Като преброим и 1 дупе+ 1 корем до тук са 4, обаче нямам идея за долната част на краката. Ето прочети и ТУК

След липото ходих на процедури с ултразвук още след два дни. Прави се ултразвука и след това масажите. По този начин кожата по-лесно се залепва обратно, както знаеш възстановяването е много бавно. Направих 10 такива процедури.
__________________
Живеят само влюбените, останалите просто съществуват....
моите момичета
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16th April 2007, 15:22
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Блонди много ти благодаря, пропуснала съм че имaш и липо, ако ми дойде друго на ум да те питам ще ти постна.

Много интересно че този Debussy има не само скулптираш ефект ами и куп други неща повлиява, thanks за link-а.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #15  
Стар 16th April 2007, 15:41
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Убавица
ходих днес на първта процедура в Панацея. свали ми девойката 1,5 на единия баджак и 2 см на другия..
чакай чакай в момента който излезе и вече имаше свалени 2 см от обиколката на бедрото ?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 20th April 2007, 11:45
yolk yolk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 46
Изпратете съобщение чрез ICQ до yolk
По подразбиране

И аз мисля да пробвам в края на месеца, струва ми се доста разумно човек да си даде парите за нещо такова, вместо по 25 лева за безсмислени ръчни масажи дето само ти правят синини.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 7th May 2007, 11:38
polincheto polincheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Варна
Мнения: 99
По подразбиране

Смятам и аз да отида да пробвам с тези процедури (във Варна), но ако може нека момичетата които са ги правили да споделят дали са си възвърнали свалените сантиметри после...и мазнини ли се свалят или е вода че съм си патила от такива вълшебни методи...незнам на мен ли не ми действат...например с LPG -то свалих по 1-2 см. от всяко бедро,което е нищо
Отговори с цитат
  #18  
Стар 7th May 2007, 12:30
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от polincheto
...например с LPG -то свалих по 1-2 см. от всяко бедро,което е нищо
Струва ми се че LPGто не е за отслабване , то разбива целулита..
Отговори с цитат
  #19  
Стар 8th May 2007, 09:01
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Аз ходих вчера на първата процедура - минус 2 см от талията ми показа меренето преди и след Чак не мога да повярвам, аз съм доста слаба, откъде ги махнаха тия см., акъла не ми го побира.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 8th May 2007, 09:04
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

е не моа повярвам , от тебе да свали 2 см .....
това апаратче ще да е чудо ....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Debussythermodermie
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:47.