IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd April 2007, 12:41
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Депресия след операция

Искам да ви питам дали ви се случи и на вас?
Аз за бюста вече не си спомням, ама след липото определено бях в адска депресия, която ме държа почти месец
И се чудя дали лекарствата имат нещо общо, или е само и единствено от болките и дискомфорта, който чувстваме, и съответно от отоците и това, че за момента не се харесваме как изглеждаме...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd April 2007, 14:23
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Въпреки че леката болка ме държа доста нямах никаква депресия

Даже напротив- много им се радвах на новите гърди
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd April 2007, 14:30
yolk yolk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 46
Изпратете съобщение чрез ICQ до yolk
По подразбиране

Депресията ми беше много силна и едва сега започна да ме пуска като видях, че подутото между очите ми, което ми придаваше много груб вид взе да спада. Едва ли е от лекарствата, ако не действат на мозъка.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd April 2007, 16:30
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

Сега като си спомня - 1 месец рев. Никак не се харесвах, незнам дали е депресия, но не беше нормалното ми състояние. Не исках да виждам и да чувам никой. /става дума за операцията на циците/ Допусках до себе си само една приятелка, която се беше оперирала преди 6 г. и е минала по този път. В такъв момент не можеш да споделяш с всеки. За това след втората операция - 20.02.07 започнах да споделям тук, и нямаше този път депресия, имаше кого да попитам без да се притеснявам, че ще ме вземат за откачалка.
Радвам се, че ви има! Много сте ми помагали и сте ме подкрепяли!
__________________
too much, is not enough
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd April 2007, 18:47
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

След всяка операция се харесвах все повече, защото несъвършени или не, тези гърди бяха винаги по-красиви от предишните, които имах. Е, за мен ъпгрейда си е нещо щастливо, и не е повод за депресия. Но аз съм си личност, склонна да минимизира лошите ситуации и да максимализира добрите, така че не съм имала депресия.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th April 2007, 15:23
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Бимбе, аз също имах депресия след операцията и продължи около месец, когато и болките изчезнаха, наистина си мисля, че е в резултат на дисконфорта, който ни кара да се чувстваме потиснати и обезпокоени
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th April 2007, 17:28
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Хей, знам че ще ви прозвучи смешно, ама чували ли сте теорията, че в мастните гранули (освен токсини, мазнина и вода) се слкадират и ендорфини, т.е. хормоните на щастието...Та като ви правят антицелулитен масаж, особено на дупето, когато тези клетки се разбиват и ендорфините преминават в кръвта, се чувствате много по-щастливи, по-доволни, по-спокойни...Някъде бях чела, че в Лондон дори има специални студиа за пляскане на дупета с пръчки...

Та по темата: на Бимби при липосукцията са и изсмукали мастните клетки, а не са ги разбили, лишавайки я по този начин от ендорфините, складирани в тях, и следствие на това е и депресията.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th April 2007, 17:34
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
...Та като ви правят антицелулитен масаж, особено на дупето, когато тези клетки се разбиват и ендорфините преминават в кръвта, се чувствате много по-щастливи, по-доволни, по-спокойни...
Ааааа това обяснява защо съм щастлива понеделник, сряда и петък
И за доброто си настроение трябва да плащам
не се подигравам,
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th April 2007, 17:44
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Тц-тц-тц, така ли излезе...Ако то и половинката вкъщи може нежно, стрателно и ежедневно да си те пошляпва (не да те бие...), ако не - и ел. масажор може да свърши работа, поне докато имаш мастни запаси.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th April 2007, 18:03
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Тц-тц-тц, така ли излезе...Ако то и половинката вкъщи може нежно, стрателно и ежедневно да си те пошляпва (не да те бие...), ако не - и ел. масажор може да свърши работа, поне докато имаш мастни запаси.
Ако приемем, че теорията е вярна, предполагам затова не съм изпаднала в депресия - хем си имам някое и друго мазно депо, хем редовно си ме пошляпват. Но съвсем сериозно - не съм се чувствала нито за миг депресирана. Въпреки болката, всеки път като се погледнех в огледалото ми ставаше супер от мисълта какво имам вече. А знам много добре какво е да си в дупка - имала съм много дълги периоди, в които мислех, че няма да се измъкна.
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Депресияследоперация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:49.