IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th February 2007, 17:37
Joanna Joanna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 1
По подразбиране След операцията на гърди

здравеите
искам да питам вече препатилите след колко време след операциата можеш да се върнеш на работа дали веднага на сл.ден или триабва няколко дни зле ли ти е на сл.ден и всичко след
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th February 2007, 19:38
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Зависи много от метода на поставяне при подмускулния мисля, че ако не мине седмица трудно ще се върнеш на работа, а при надмускулното силната болка е около 2-3 дена, след това ще можеш да работиш, стига работата ти да не е свързана с вдигане на тежко, дълго ходене и др.защото наболяват, но не нетърпимо
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th February 2007, 19:53
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

Аз съм подмускулно оперирана преди седмица .Още ме мъчат силни болки.Изглежда ще мине още седмица докато ми минат.Дано.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th February 2007, 20:05
Nadia28 Nadia28 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 112
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от laska
Аз съм подмускулно оперирана преди седмица .Още ме мъчат силни болки.Изглежда ще мине още седмица докато ми минат.Дано.
честити нови придобивки,със здраве да си ги носиш,кой ти ги слага и какви
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th February 2007, 22:33
alvina alvina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 68
По подразбиране

laska ЧЕСТИТИ И ОТ МЕН, да събираш погледите на всички.... и да им се радваш много
а аз съм надмускулно... и на следващия ден след операцията се чувствах БоМба .... дори си тръгнах 2 часа по-рано от клиниката...и то пеша...
болките бяха слаби и минаха до 3...4 дена максимум а на работа се върнах след седмица
__________________
DJ Frankie Wilde - Rise again
поздрав за всички!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th February 2007, 22:36
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Аз и с двете си операции се върнах на работа на третия ден, ДА болеше, особенно след подмускулното, ама се напънах да превъзмогна болката и даже шофирах, така ми беше по-лесно, когато имах макар и минимално движение
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th February 2007, 23:33
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

Благодаря ,всъщност не съм много нова тук/ася/.Реших да използвам този ник откакто съм с цици.За тези които не знаят доста се чудих какъв размер да сложа .Твърдо бях решила 520 но док. беше забравил да ги поръча и сложи 470.Подмускулно при Стоянов.Засега се харесвам но като махнат конците ще се допитам и до вашите компетентни мнения.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th February 2007, 23:41
alvina alvina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 68
По подразбиране

Само дано не е забравил някой инструмент в тебе! ... Не бе, надявам се грешката на доктора да е била в твоя полза, и дано 470 ти стигат!
Успех скъпа!
__________________
DJ Frankie Wilde - Rise again
поздрав за всички!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th February 2007, 23:42
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

Какво да се прави Може пък да е за добро.Няма да се втелячвам и колкото -толкова.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st February 2007, 09:10
Аватара на vili_cm
vili_cm vili_cm не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от laska
Благодаря ,всъщност не съм много нова тук/ася/.Реших да използвам този ник откакто съм с цици.За тези които не знаят доста се чудих какъв размер да сложа .Твърдо бях решила 520 но док. беше забравил да ги поръча и сложи 470.Подмускулно при Стоянов.Засега се харесвам но като махнат конците ще се допитам и до вашите компетентни мнения.
Хей, къде се изгуби? Чудех се какво става с теб. Бъди щастлива и имай самочувствие. Аз първите две седмици не можех да се гледам. Имах чувството, че са ми поставили два пъпеша. Сега, след като отоците спаднаха, вече много се харесвам.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Следоперациятанагърди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:03.