IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3221  
Стар 10th August 2020, 20:00
DrQuinn DrQuinn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2020
Мнения: 2
По подразбиране

Резултатът на Д-р Cenk Sen
Отговори с цитат
  #3222  
Стар 30th September 2020, 14:24
Ileva Ileva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2018
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златокоска Виж мнението
Още един пост с част от вкусотиите на Зюлейха. /Не ми позволява добавянето на повече от 5 снимки в пост/.
Моля за контакти със Зюлейха
Отговори с цитат
  #3223  
Стар 6th April 2021, 01:43
Bobito12 Bobito12 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2021
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте, историята с моя нос е дълга.... Дълго обмислях операция и накрая се реших . Първата операция си направих в Пловдив при измислен хирург Молов. Резултат плачевен.съжалявах, че съм се опериарала (аз преди си изглежда по-добре) ...не можех да се гледам дори, но некадърникът Молов ми заяви, че било част от рисковете да не се харесам.... Ок. Предприех след година втора, при друг некадърник (в София) - резултат огромна камба и най-лошото НЕ МОЖЕХ ВЕЧЕ ДА ДИШАМ С ЕДНАТА СИ НОЗДРА ИЗОБЩО. Казах си, че ще се гледам така и няма да си дишам , но започнаха проблеми ринити, полипи и т. Н и след пореден преглед на УНГ ми заявиха, че трябва да се оперирам за изправяне носната преграда, тъй като притокът на въздух с времето ще намалява все повече. Вече имах и системно главоболие от нарушено то си дишане. Посъветваха ме да потърся УНГ хирург и да действам. Звънях на няколко, но само докато чуят,че съм сложен случай и не искат да се наемат..... Попаднах на статии за др Асен Асенов за иновации в ринопластиките и че е началник на УНГ Умбал Пловдив и реших да се свържа. Не ми отказа, много любезен и отзивчив. Насрочих консултация и отидох. Първо впечатление - много внимателен и земен. Само ми каза мога да направя, така че да дишаш. Това ме окуражи и само след час от консултацията звъннах да насроча операция! Много притеснена бях! Знам какъв кошмар е следоперативния период синини, отоци и т. Н.и най-вече как ще е ако не продишам никога.... Рискувах! Операцията продължи 4 часа. Докторът каза, че е било доста изненадващо състоянието на носа вътре,, на следващия ден ми махнаха тампоните и се прибрах вкъщи. Поставени ми бяха и пластини, които да държат преградата права.на 7ми ден ми махнаха шината, а на 14ти - пластините. Не можах да повярвам Дишах като новородено! ЧУВСТВО, КОЕТО НЕ ВЯРВАХ, ЧЕ ЩЕ ИЗПИТАМ ОТНОВО. А носа е прав и много естествен. Страшно съм доволна от др Асенов, ръцете му са златни. Невероятен е докторът и целия му екип. Ринопластиката беше затворен тип и възстановяването беше много бързо (предните ми бяха отворени) страшно съм Благодарна! Професионалист! Съвет към всички, които им предстои : ринопластика само при хирург УНГ! Защото после може да сте красиви, но може и да не дишате! Само гледат визията и функционалността не ги интересува хирурзите! Успех на всички!
Отговори с цитат
  #3224  
Стар 22nd September 2021, 17:07
Helena2019 Helena2019 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2021
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте ! Може ли някой да ми каже актуална цена за лифтинг на лицето при Авшар? Благодаря предварително!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:34.