IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st July 2006, 09:30
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране Бразилски лифтинг!?

Здравейте! Изчетох всичко във форума в тази тема и реших и аз да се включа.Аз съм се замисляла определено за такъв вид тунинг 9 бразилски лифтинг, но всеки доктор както и адвокатите се е спец. в определена насока и съответно се търси най-добрия. Та да Ви попитам: Евентуално някой да си е правил такъв лифтинг? Или поне да има инфо кой от наще БГ светила е най-добрия в тази област???Много ще се радвам ако ми отговорите и ако знаете нещо повече по този въпрос???! Изключвам с две ръце д-р Сердев.
Благодаря Ви предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st July 2006, 11:25
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране лифтинг

Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st July 2006, 11:27
mmm mmm не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 38
По подразбиране

Кой е точно бразилския лифтинг-би ли малко пояснила,щото и аз се интересувам в момента точно от това.Холивудски ясно,но Бразилския с какво е специфичен?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st July 2006, 12:25
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Много тенкс за подробния отговор Beauty!!! Ще се консултирам! ще направя една обиколка по докторите! Все пак исках да да чуя и мнения от форума! понеже почти не е засегната този вид процедура тук, та за това, а и все пак друго си е като се споделя опит и мнение!!!

mmm, а какъв е този Холивудски?
Аз говорех за повдигане и оформяне на седалището!!???? /бразилски лифт/ ама може и да съм се объркала.....???? Може аз нещо да не съм в час какво е бразилски лифт.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st July 2006, 14:35
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

на мен ми е правен точно този вид лифтинг за който говори Бюти,чрез липосукция мие повдигнато и оформено,седалището,минал е 1 месец и 1 сед мица и за сега съм много доволна,като се има предвид ,1че имам още доста отоци
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st July 2006, 16:26
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цвета С, а на какъв принцип е повдигането? Аз съм чувала че се повдига самия мускул, ама колко време е трайността и...после вида поддръжка щото нали все пак си е дупе! И......ох извинете за неестествения въпрос ама някой случайно след такава манипулация да се е информирал от доктора след това как стои въпроса със секса в тази част Може, или не е препоръчително да се практикува там..??? ...ох много се отплеснах май....
Извинявам се
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st July 2006, 17:15
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

ани чрез изсмукване на мазнина,най-вече от долната страна на дупето се склупторира,аз не съм питала за секса там.Когато питах беше за секса въобще мисля ,че няма проблем ,освен ,че след операцията мястото ти е болезнено естествено и ти сама няма да даваш да те пипат
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st July 2006, 17:21
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Мерси за отговора! Ми ще взема да пратя някой и друг мейл с цел консуртазия по въпроса със ...секса и ще пиша какви са препоръките.На мейли щото иначе на място ме е срам.Уф ма съм и аз...ши земе си помисли някой че съм дечко с тоя срам, ама...ква да се прави.Такава съм си 8)
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st July 2006, 17:27
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

А Цветииии, а можеш ли иформативно да ме ориентираш горе-долу за цената спец. за тази манипулация1 дето ти си си я правила?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 24th July 2006, 08:47
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

ами нали знаеш при всеки е различно на мен ми излезе към 1600 лева всичко,но на мен ми правиха мн допълнителни изследвания ,влизат и клиновете
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бразилскилифтинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:11.