IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #321  
Стар 22nd November 2010, 23:40
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Да добая:
Всички такива кремове и мацзила на основда хексапептиди/тоест повлияващи на съкр. на мускулите/ Тоест те са мн. добра превенция на миостареенето, както и за подръжката след ботокс интеревенция. Но при вече съществуващ вдълбочен а "бръчка" Тогава намесата на ботокс е примерно желателна . Колкото по-рано- толкова по малрко токсин се инжектира и може дза се поддържа ефекта, вместо да се се слагат сумати кубици и после пак поддръжка.
Всяка есдна интервенция изисква поддръжка, която да одължи ефекта й максимално.При правилна глрижа нещата се случват , но в никакъв случай не става от веднъж и за винаги.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #322  
Стар 23rd November 2010, 00:07
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Разбира се че не става от веднъж и за винаги, но не мисля че бавното отравяне на нерва е желаното решение освен от някои дерматолози.
Отговори с цитат
  #323  
Стар 23rd November 2010, 08:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от konstans
Разбира се че не става от веднъж и за винаги, но не мисля че бавното отравяне на нерва е желаното решение освен от някои дерматолози.
ДА
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #324  
Стар 23rd November 2010, 15:10
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Защо да е бавно отравяне - ботоксът просто блокира мускула, а не отравя нерва. Същото правят и горецитираните субстанции, плюс това ботоксът също е естествено вещество, доколкото ми е известно. Всички отрови в определени количества лекуват, това е използвано още в древността.
Отговори с цитат
  #325  
Стар 23rd November 2010, 15:35
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Agata
Защо да е бавно отравяне - ботоксът просто блокира мускула, а не отравя нерва. Същото правят и горецитираните субстанции, плюс това ботоксът също е естествено вещество, доколкото ми е известно. Всички отрови в определени количества лекуват, това е използвано още в древността.
Ботокс ® - се явява търговско название на ботулиничния токсин A. По такъв начин Ботокс ® е пряко свързан с ботулизма.
Ботулизъм - остро инфекциозно заболяване, възникващо в резултат на употребата на хранителни продукти, съдържащи невротоксин, изработван от бактерията Clostridium botulinum.

Не мисля,че ботокс е нещо естествено,освен някакви гнусни неща.Не бих вкарала в себе си подобни ла..на.!
Според теб защо е нещо естествено=натурално?Токси нът сигурно може да е натурален сам по себе си,но за човека?Парализата на мускулите в един момент може да обхване цялото лице-това не е ли вредно?Докато подобни био гелове нямат никакви странични ефекти,само положителни.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #326  
Стар 24th November 2010, 22:27
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

За геловете не знам какви са страничните действия на съставките и не мога нищо да кажа, но за ботулина - ами че ние познаваме много естествени продукти които са страшни отрови: мухоморка, стрихнин и доста други. Дори и тези отрови които се използват в медицината остават вредни и опасни.
Отговори с цитат
  #327  
Стар 25th November 2010, 09:07
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Agata
плюс това ботоксът също е естествено вещество, доколкото ми е известно. Всички отрови в определени количества лекуват, това е използвано още в древността.
Така де..но това не променя факта, че е токсин.
Отговори с цитат
  #328  
Стар 25th November 2010, 15:23
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Искаш да кажеш, че наистина поставянето на ботокс "отравя нерва"? Никъде не прочетох за такова нещо, а редовно си поставям ботокс на челото и на гневната бръчка. Започвам да се притеснявам. Беше ми обяснено, че известна опасност съществува ако не се изчака окончателно да премине действието и се постави наново.
Отговори с цитат
  #329  
Стар 25th November 2010, 15:28
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Аз си поставих 2 пъти около очите защото имам много динамична мимика в тази зона, постоянно ги присвивам когато се смея или когато се ядосам, или дори когато е много светло. Повече ботокс не бих си сложила, реших си проблема. Но ботокса ме "научи" да си контролирам мимиките и в момента дори когато му е минало действието, не си присвивам очите повече. Мога, пробвала съм, но вече нямам навика. И спирам с ботокса
Отговори с цитат
  #330  
Стар 25th November 2010, 15:30
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

[quote="chaoslady" И спирам с ботокса [/quote]


БРАВО!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:19.