IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #4831  
Стар 27th January 2013, 14:38
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bunny boiler Виж мнението
WOW до сега си мислех, че няма по осакатен нос от моя, но като гледам имало и по лоши резултати. Да не би да си оперирана при Емилчо ?
Не, Мая Аргирова и Викторова ме оперираха в екип. Операцията е продължила 6 часа, събудих се цялата в кръв, идваха да ме питат мога ли да дишам, кой знае какво е било... По време на операцията са ми вадили септума, после пак го слагали, след като викнали на консултация някакъв УНГ, защото дори и след операцията ми развиваха теорията, че в Испания напълно махали кривите септуми... Освен това имам изрязан хрущял на едната ноздра до върха на носа, който, както разбрах, никога не се пипа. Ето и на такова нещо може да се натресе човек след компетентни препоръки!
keery, ако ми прочетеш втория пост, ще разбереш, че няма защо да ме нападаш. А и ти си имаш твое мнение, аз - мое. Форумът е за споделяне на мнения, а всеки да си прави изводите сам.
  #4832  
Стар 27th January 2013, 15:18
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Освен това имам изрязан хрущял на едната ноздра до върха на носа, който, както разбрах, никога не се пипа..
Кой ти каза, че върхът никога не се пипа и защо?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4833  
Стар 27th January 2013, 15:47
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bunny boiler Виж мнението
Доста момичетя бяха доволни от него и доста бяха си пуснали снимките тук. Това че ти не си писала по това време в форума и не си ги видяла не значи, че можеш да подлагаш на съмнение способностите му
Само един глупав човек,може да вярва безрезервно,без да има съмнения!А относно снимките в темата за Джамбазов-някои вече са изтрите,това естествено не означава,че човека не си е свършил работата добре!Не виждам нищо лошо да има и такава тема и ако има доволни да качат снимки,по този начин такива като нас(чакащи за опреция при него)да са категорични в избора си!
  #4834  
Стар 27th January 2013, 16:02
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Кой ти каза, че върхът никога не се пипа и защо?
Не целият връх, Нелс, а хрущялчетата в края на самите ноздри, които всъщност държат ноздрата отворена. Тези хрущяли не се пипат, защото дори и да не се махнат, а да се случи просто да се "прекъснат", както съм чувала да се изразяват, ноздрата се деформира - няма какво да я държи и тя висва. Това пък съответно се отразява на симетрията на носа. И за да се оправи гафа, трябва да се направи присадка, а присадките не винаги са успешни. Аз например имах такава, но тя някак си се стопи с времето.
  #4835  
Стар 27th January 2013, 16:08
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Не целият връх, Нелс, а хрущялчетата в края на самите ноздри, които всъщност държат ноздрата отворена. Тези хрущяли не се пипат, защото дори и да не се махнат, а да се случи просто да се "прекъснат", както съм чувала да се изразяват, ноздрата се деформира - няма какво да я държи и тя висва. Това пък съответно се отразява на симетрията на носа. И за да се оправи гафа, трябва да се направи присадка, а присадките не винаги са успешни. Аз например имах такава, но тя някак си се стопи с времето.
Разбирам.

Джамбазов повтаря непрекъснато, че колумнелата не бара, но историята познава много случаи на испешно прибиране на колумнела.
Не съм сигурна, че разбрах за кои хрущяли става въпрос, но има логика, че нещо по-стабилно като тъкан рябва да държи ноздрата отворена..
Като цяло ринопластиката е много сложна и пипкава работа...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4836  
Стар 27th January 2013, 16:32
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ачелия Виж мнението
Само един глупав човек,може да вярва безрезервно,без да има съмнения!А относно снимките в темата за Джамбазов-някои вече са изтрите,това естествено не означава,че човека не си е свършил работата добре!Не виждам нищо лошо да има и такава тема и ако има доволни да качат снимки,по този начин такива като нас(чакащи за опреция при него)да са категорични в избора си!
Препоръчително е да си мериш приказките и да не правиш определения които по скоро характеризират теб а не другите!
Нима очакваш хората да си държат снимките тук до безкрай ??
Който видял -видял! Който не видял и не вярва да се спясява и да си търси друг хирург! В крайна сметка решението си е само твое и ние не може да сме отговорни за него!
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #4837  
Стар 27th January 2013, 17:00
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Ай пак се почна, аз се чудя защо темата за Джамбазов има над 500 страници....
  #4838  
Стар 27th January 2013, 17:57
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bunny boiler Виж мнението
Препоръчително е да си мериш приказките и да не правиш определения които по скоро характеризират теб а не другите!
Нима очакваш хората да си държат снимките тук до безкрай ??
Който видял -видял! Който не видял и не вярва да се спясява и да си търси друг хирург! В крайна сметка решението си е само твое и ние не може да сме отговорни за него!
Ти ми каза да не подлагам на съмнение работата на Джамбазов,а аз ти отговорих по принцип(в случая не те наричам теб глупав или глупава),че само глупавия вярва безрезервно и не се съмнява!А ти защо се чувстваш засегнат/а???
  #4839  
Стар 27th January 2013, 18:07
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Научи се да четеш и не ме карай да ти обяснявам елементарни неща.
казах ти това че не си видяла снимки на момичетата не значи, че е лощ хирург!
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #4840  
Стар 27th January 2013, 18:32
nosle nosle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 28
По подразбиране

Аз също не съм виждала снимките, но от това което се пише тук останах с впечатлението че доктора не е лош хирург, но я кара през пръсти!За носа на keery (понеже го видях) мога да кажа че не е допуснал някаква си грешчица ами направо е извършил операцията с затворени очи!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:11.