IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 9th August 2005, 15:39
Mari Mari не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 39
По подразбиране

Цитирай:
ако стана 56 ще си ударя гъза в тавана просто
е това ме изкефи максимално
Отговори с цитат
  #42  
Стар 10th September 2005, 15:41
dragoness dragoness не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Rousse
Мнения: 2
По подразбиране

Хей аз като съм нисичка 151 см, според вашият калкулатор трябва да съм 40 кг.? В момента съм 42, не ми се вижда разумно да слабея повече Моят приятел се грижи за това, носи ми шоколадчета и не иска да чува да съм на диета, калориите горим със обиколки на стадиона, и др. приятни спортове :P
__________________
time takes time
Отговори с цитат
  #43  
Стар 26th November 2005, 21:29
blagovest blagovest не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 342
По подразбиране

Искам да питам аз съм 57 кг. и съм висок 168!
Трябва ли да отслабвам повече!Момче съм!
Понеже бях 85 кг. и ги свалих много бързо тези 28 кила!
Какви упражнения трябва да правя за да се стегна?!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 27th November 2005, 11:17
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Незнам....аз съм 186см и съм 96,5 - 97,5кг(но имам 4-5кила за чистене)...пише ,че тряа да съм 84кг..айде ,съгласен съм на това 80-88кг,ама мисла ,че не требва да се доверяваме и още повече вманячаваме(което е присъщо за повечето жени,с изключение на тези ,дето го четат де )в тия данни и да се стремим лудо към тях...
Най-разумното-гледайте се в огледалото и като се харесате подържайте тая форма айде със здраве!отивам да шибна едно протеинче в разрез с идеята!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 29th November 2005, 21:41
Velikiq MAO Velikiq MAO не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: На Лангерхансовите острови
Мнения: 946
По подразбиране

мене ме изкарва че идиалните ми килограми са 74. Аз съм точно толкова и изглеждам добре, като се има впредвид че трнирам от сравнително малко време.
__________________
Nothing's right, if you ain't here
I'll give all that I have, just to keep you near

<3Aj lover <3


http://www.last.fm/user/velikiqmao/
Отговори с цитат
  #46  
Стар 17th December 2005, 10:45
Miguel Miguel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от D3BEP
Аве относителни са тея калкулатори, недейте да им вярвате и да се връзвате много.
В 99% от случаите не важат за активно спортуващи от много време.
Отчитат костната система само по една точка, и то по обиколката(която не е кръгла), Даже и да приема, че обиколката може да даде обема, масата е обемът по плътността!.
Според Милко - който ви е писал 10 фермана по - горе - личният му процент телесни мазнини близо една година е бил 3!
Според науката - Милко отдавна е умрял и погребан.
Самият той извършва услугата - мерене на мазнини с калипер, е това може да ви покаже ясно колко точни са тези измервания. 3 +- 3 процента... ГОре - долу така е. Не по седем, ми и по седемдесет гънки ако иска да се мери.
Ако калкулаторът ви трябва наистина(макар че аз не виждам защо), намерете поне 3-4, сметнете и сверете резултата. Едва ли можете да ми намерите калкулатор, в който да не може да се вкара случай, за който да се получи видимо грешен резултат.
А защо ви е калкулатор? Истинската ви цел е да изглеждате и да се чувствате добре или да отговаряте на определени цифрички? Тези калкулатори се правят с цел да ангажират вниманието на хората, научната им стойност е съмнителна, сметките са на око +- много.
Данеби за този Милко да става дума? Какви 3% мазнини бе, тоя е поне 4! Смешник!
http://photo-forum.net/images/i_1134...2-12-05-72.jpg
Отговори с цитат
  #47  
Стар 20th December 2005, 13:54
Надежда Надежда не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: софия
Мнения: 1
Изпратете съобщение чрез ICQ до Надежда
По подразбиране

След раждането второто си дете бях 90кг ,след година и половина станах 57кг (без диети),ядях всичко без ограничения. Спортуването бе отглеждането на децата , които са с малка разлика 11 месеца.Все едно гледаш близнаци - клекни , стани , къпане , хранене и разходки.
Преди тези килограми бяха недостижими за мен , но когато ги постигнах (без да съм си ги поставяла за цел) бях ужасена от резултата. При височина 170 см изглеждах като ходещ скелет. Нямаше да отчета теглото си ако мой познат ,студент по медицина не ми обърна внимание на дълбоките хлътвания в областта на шията.
Така ,че важно е как чувстваш килограмите си - ако ти тежат -отслабвай , ако не -яж и пий (с мярка) и си носи новите дрехи , да не ти ги носи друг.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: индексзатеглоВИЕЛУДИЛИСТЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:26.