IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th July 2010, 15:11
zaichik zaichik не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 6
По подразбиране Овално лице?

А може ли да се промени формата на долната челюст да се изпилят ръбовете и да стане кръгло?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th July 2010, 11:43
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

С пилене не ми се вярва да стане, може с тежка операция, при която се чупят кости, но това не е препоръчително да се прави в България при това ниво на пластичната хирургия. Преди време бях писала в някоя от темите, че съм питала лекари за подобна корекция - реакцията беше еднозначна - не си го и помисляй !

Иначе съм виждала страхотни резултати от корекция на челюстта, но разбира се от САЩ. У нас най-много да те инвалидизират, като гледам, че други звачително по-прости корекции им се опъват на нашенските доктори, за такава направо забрави .
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th January 2011, 20:46
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Според мен Глория си е правила нещо такова, но къде....?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th January 2011, 21:00
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране Gloria

Глория си е правила BUCCAL FAT ПАД REMOVAL, тва са плоцките санинка в бузките коите се изстискват така както се изстисква полузамръзнало пилешко филе от опаковката, така лицето се издължава, веднага се дефинират скулите и т.н., тя има и имплант в брадичката.

Не познавам Глори аличнo но имаме един и същи контур на лицата или така нарецените славиk features, тоест славянско лице, овално с бузки, освен тва са и правили и трапцинки .

Аз сaм показвала нейна снимка и клип от утубе от ранните и хитове когато бесе с овалното лице и хирурга каза че на нея и е правен целят набор Фациал Десогн Реструктуринг, ето го доктора и кво прави

http://doctorchout.com/en/facelift_s...uvenation.html

shtot i az iskam sushtoto edin den
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Овалнолице
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:43.