IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th May 2007, 10:02
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране Хранене, Спорт и Доволни резултати ;)

хей сладури надявам се че привлякох най-малко интереса ви относно темата ми значи искам да ми дадете съвет как може за 1 месец да отслабна около 6 кг и да се отърва до колкото е възможно от целулита какво е добре да се храня и да спортувам за да имам желания резултат. моля ви пишете ми защото знам че има тук много компетентни хора,които са го изпробвали и е дало резултат мерси предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th May 2007, 12:05
Аватара на _VIP_
_VIP_ _VIP_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Drujba - kvartala na bogatite
Мнения: 438
По подразбиране

хехехех щом искаш за 1месец да свалиш към 6кг. значи си нямаш никва наидея как се свалят кг
Успех ти пожелавам де и ако ги свалиш ми се убади, аз лично ще заведа някаде на вечеря
Целулит не се сваля така лесно и бързо.
__________________
SHAMPIONA NE SE RAZJDA, TOI SE SAZDAVA
____________________________________
ЧОВЕК Е 70% ВОДА, ОСТАНАЛОТО Е СТРАСТ!
www.levskispartak.com
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th May 2007, 12:52
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

не само че искам ами и ще ги сваля пък то да не би да имам 6 кг целулит xaxaxa предполагам спра ли сладкото и хляба ще сваля 6-те кг а пък целулита ще намалее така че ще ме водиш на вечеря готви са _VIP_
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th May 2007, 14:25
just_smile_{F} just_smile_{F} не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 133
По подразбиране

хахахах като цяло малко трудно ще стане всичко,ама аз за 2 седмици бях свалила 6 килограма и то защото гладувах не по моя воля ...далга история...а за целулита..мн трудно се маха ...основно мн течности трябва да се пият и да спреш най-вече сладкото и хляба и упражнения ако някъде бъркам ще бъда благодарна някой да ме порпави
__________________
докато не се науча да наранявам...

ще ме нараняват!!!!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th May 2007, 15:39
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

Но значително ще намалее целулита и то при условие че не е много мисля че тази комбинация мн ще помогне а за 6-те кг съм убедена че и за 2 седмици се свалят така е При всеки човек разбира се е индивидуално махането на целулита даже съм чувала че при много хора дава резултат спирането на сладкото и хляба за месец просто трябва да имаме воля
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th May 2007, 11:17
Аватара на krasiva_devoika
krasiva_devoika krasiva_devoika не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Plovdiv
Мнения: 268
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didi_sladka
Но значително ще намалее целулита и то при условие че не е много мисля че тази комбинация мн ще помогне а за 6-те кг съм убедена че и за 2 седмици се свалят така е При всеки човек разбира се е индивидуално махането на целулита даже съм чувала че при много хора дава резултат спирането на сладкото и хляба за месец просто трябва да имаме воля
Първо искам да те питам сега колко кг си?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th May 2007, 12:39
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

mystic_baby сега съм 60 кг и съм висока 174-175
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th May 2007, 14:21
dikcy dikcy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 19
По подразбиране

Мацка, ами ти си си добре като килограми, ама сигурно не се занимаваш активно със спорт или фитнес и си отпусната...Стегни се малко с упражнения, ограничи "белите" отрови (сол, захар, брашно) и няма да имаш проблеми!
Не ми е ясно защо точно 6 кг, ама ти си знаеш...
За целулита - като спрях цигарите и почна да изчезва! За 6 месеца има невероятна промяна, чак не мога да се позная! Намаля много бързо. Алкохола също пречи, диета и упражнения не са достатъчни! А съм виждала клечки с целулит повече от моя!
Успех!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th May 2007, 14:43
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

dikcy аз не пия нито пуша изобщо не близвам явно при мен е сладкото проблема знам ли ам с диета и тренировки ще се опитам да се приборя
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th May 2007, 13:29
Аватара на krasiva_devoika
krasiva_devoika krasiva_devoika не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Plovdiv
Мнения: 268
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didi_sladka
mystic_baby сега съм 60 кг и съм висока 174-175

Ми да ти кажа много амбициозна цел си си поставила-ти не си много килограми и точно 5-6 много трудно ще ги свалиш. Ако беше да речем към 70, 5-6 нямаше да са ти такъв проблем, но щеше да искаш още. В смисъл, че тези последните кила най-трудно се свалят.


За хранителния режим: МНОГО течности, МНОГО зелени зеленчуци, месо: пилешко, пуешко, филета.
Хляба и всичко тестено трябва да се ограничи до минимум. Можеш да ги заместиш с други въглехидрати: ориз, варени картофи, житенки.
Млечни продукти: нискомаслено мляко, извара.

Сладкото и мазното е ясно-абсолютен СТОП.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ХраненеСпортДоволнирезултати
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:35.