IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 18th October 2012, 20:37
morena000 morena000 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 24
По подразбиране

Момичета, какво да разбирам в крайна сметка, че за моите параметри този кубик е невъзможен? Дори и с 2ра операция? По-късно тази вечер ще ви пратя снимки.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 19th October 2012, 01:47
morena000 morena000 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 24
По подразбиране

Кажете дали съм успяла да ви пратя снимките тук на лично съобщение, че нищо не разбирам и много се обърках. Ако съм пропуснала някоя дама се извинявам нека пише пак, защото много се оплетох..
Отговори с цитат
  #23  
Стар 19th October 2012, 08:28
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз не съм получила нищо... моля пробвай пак


А, колкото до това дали е възможно да бъдат сложени 600 кубика... няма невъзможни неща, но все пак не мисля, че ще изглежда добре. По-скоро се ориентирай към параметрите на новите импланти, които ще сложиш. Един и същи кубик, но с различни параметри може да изглежда по различен начин.... не винаги обема е важен.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 19th October 2012, 08:33
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Точно тъй, Лилян, и аз това говорех.
И аз тъкмо си разчистих пощата и сега чакам снимки. Таман вече никой шпионин-хакер да не може да ми чете хисторито на съобщенията
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 19th October 2012, 08:43
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Под шпионин-хакер мажО ли визираш или някой попораснал лукчо?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 19th October 2012, 08:51
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Не ве..Разни мудератори и обикновени потребители-хакери, които не се съмнявам, че ги има
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 19th October 2012, 08:53
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ай ся приказки... ще откажеш момичето да пусне снимки. Никой няма да хаква л.с..... това е мит!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 19th October 2012, 10:05
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз получих снимки!!!

Много са хубави на момичето, но аз я разбирам.. И това, според моето мнение, е не заради малкия кубик, а заради кръглите импланти! Обема е един и същ от горе и от доле, това създава илюзията за по-малки и момичешки гърди. Обясних й, че ако мине на анатомични, там може да се играе със сантиметри и пропорции и с по-малък кубик от 600сс ще може да постигне желания ефект. Обаче минаване от кръгли на анаточмични не всеки хирург се хваща и освен това много правилно трябва да се избере новия имплант... Не се наемам да я препоръчвам тази продцедура, но определено мисля, че проблема е в кръглия имплант.

Момичета, аз съм Мара подробната и ако се отплесна такива дълги постове ми се получават... Че чак се радвам, че не ви досаждам. А ако ви досаждам, се радвам, че си го премълчавате...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 19th October 2012, 10:24
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Нелка, стига с твоя "едър кокал", че направо се смея вече. Нищо едро няма в теб.

Морена, наистина с анатомични импланти можеш да 'играеш' с визията. Те стоят по-наляти отдолу заради плавния горен полюс. Но ако анатомията ти не го позволява, няма как да стоят в страни. Въпрос на изходно положение. Можеш да сложиш по-широка основа (което малко или много ти гарантира риплинг), но ефекта едва ли ще те удовлетвори. По вероятно е да се получи симастия, както е писала Нелката, защото няма да има къде да ги побереш, с тази подгръдна 67 см.
Прати ми снимки, ако искаш.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 19th October 2012, 10:52
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Това много пъти сме го коментирали тук. Кръгли импланти стоят добре ако са среден или нисък профил.... висок или ултра висок ТЦЪ!


Май само Нелката е получила снимки (емот дискриминирана)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молязасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:17.