IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #691  
Стар 5th August 2013, 15:44
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

малко ангелче , щом искаш пищен бюст повярвай ми с 410 кубика няма да го постигнеш , ако аз съм на твое място сега ще си искам възможно нааай големия кубик и малко повече .
Болки в кръста и в гърба не съм имала изобщо , относно 2 в 1 би трябвало да имаш отстъпка в цената
Отговори с цитат
  #692  
Стар 5th August 2013, 17:28
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Здравейте
Да се включа и аз в отбора
Имах начална птоза и на 15.07 направих уголемяване на бюста при Стоянов.По негова препоръка си сложих 410 LX,подмускулно,анатомични(з кръгли ми каза,че не съм подходяща).Не съм имала проблем нито с кръста,нито с гърба,единствения дискомфорт беше постоянното втвърдяване на гърдите,но разбрах,че е нормално.Това,което направих след операцията е просто да не се изгърбвам и да не се стягам и мисля,че това ми помогна да не се схвана.

Последно редактирано от еti123 : 5th August 2013 на 17:37
Отговори с цитат
  #693  
Стар 5th August 2013, 17:53
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еti123 Виж мнението
Здравейте
Да се включа и аз в отбора
Имах начална птоза и на 15.07 направих уголемяване на бюста при Стоянов.По негова препоръка си сложих 410 LX,подмускулно,анатомични(з кръгли ми каза,че не съм подходяща).Не съм имала проблем нито с кръста,нито с гърба,единствения дискомфорт беше постоянното втвърдяване на гърдите,но разбрах,че е нормално.Това,което направих след операцията е просто да не се изгърбвам и да не се стягам и мисля,че това ми помогна да не се схвана.


А малкото ангелче, доколкото си спомням е с тесен гръден кош май и това е максимума като кубик. Но то е много индивидуално. Аз съм 320 кубика и са малки. Имаше една потребителка Теда с 290 кубика и доста големки се бяха получили. То зависи и от телосложение и от модела имплант.
Отговори с цитат
  #694  
Стар 5th August 2013, 19:37
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Шоки,не виждам какво си написала,сега като погледна и моя пост,виждам една част от него?!Аз ли нещо не правя както трябва?
Отговори с цитат
  #695  
Стар 5th August 2013, 19:50
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Хм, наистина поста ми се е загубил. Този форум съвсем се бъгна. Скоро май няма да можем и да си говорим тук.
Ети добре дошла в групата и със здраве да си ги носиш. Това бях написала.
Отговори с цитат
  #696  
Стар 5th August 2013, 19:53
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Благодаря ти! :* Сега вече успях да прочета всичко. Помислих си ,че проблема е в мен( гледам и часа на публикуване е различен при мен).
Отговори с цитат
  #697  
Стар 5th August 2013, 19:54
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

.....(за кръгли ми каза,че не съм подходяща).Не съм имала проблем нито с кръста,нито с гърба,единствения дискомфорт беше постоянното втвърдяване на гърдите,но разбрах,че е нормално.Това,което направих след операцията е просто да не се изгърбвам и да не се стягам и мисля,че това ми помогна да не се схвана.......
А това беше продължението от първия ми пост.
Отговори с цитат
  #698  
Стар 5th August 2013, 20:20
малко ангелче малко ангелче не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 17
По подразбиране

Ети честито ти нови придобивки.Да си ги носиш с радост и много да им се кефиш.Аз също ще слагам толкова кубици,но анатомични.
Момичета много ви благодаря,че ме окуражихте.Нямате си представа колко добре ми влияе вашата подкрепа, макар и виртуална.Аз също не мисля че ще са ми големи,просто един нормален бюст.
Ети колко дена мина от твоята операция?С каква чашка си сега и колко размера ти се увеличи номера на сутиена с тези кубици?
Отговори с цитат
  #699  
Стар 5th August 2013, 20:25
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

eti123, добре дошла в отбора и честити придобивки !
Аз също не съм имала проблеми с болки в кръста или гърба.

Pufpaf, аз минах от непълна чашка Б на добре изпълнена Д и има някои дрешки, които сега вече не ми стават но не се е наложило цялостна подмяна на гардероба, тъй като преди това не обичах да нося много тесни дрехи.
Та, моето мнение е, че зависи от гардероба
Отговори с цитат
  #700  
Стар 5th August 2013, 20:40
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

И аз да отговоря на Пуфпаф, не се наложи смяна на гардероба поради простата причина, че преди като си бях с дъската носех сутиени с доста подплънки, а сега сдобих същия размер без сутиен. Но моите са от малките, не исках големи. Е сега искам малко по-големи, такива каквито ми бяха след операцията преди да ми спаднат отоците, ама.....туй е положението.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:31.