IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1201  
Стар 16th July 2013, 17:59
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Явно с Кларисина сме си писали по едно и също време но наистина няма проблем особено за мен ако някой ми каже че носа ми например след ринопластика е станал по грозен или ми посочи някакви кусури и ако има основание в този момент бих се ядосала единствено на доктора Но ако аз пък съм доволна и си го харесвам хич няма да се повлияя
Отговори с цитат
  #1202  
Стар 16th July 2013, 18:05
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Ще отговоря набързо започвайки някак от средно странично
Перфекционист съм в делата си ! За носа не съм търсила, защото за 1мм наляво или надясно не бих рискувала да се обезобразя, да доста суетна съм, но не съм самоубиец (харесвам го и изглежда много по-хубав от тези на всепризнати красавици-това без грам самохвалство и пр. - само за сравнение и яснота)!

Нещо пак четете, като чели седите на таралежи! Никого няма намерение да ОБИЖДАМ и никога не съм го правила!!!

Нелс, сега нямам време, но в доста теми препоръчваш да се търси вариант навън, а човек трябва да е тъпанар, за да не заключи, че намекваш и за Турция, предвид, че си доволна за себе си!

Аз лично от видяното не препоръчвам на този етап турските специалисти, това е мое мнение и аз има право да го изкажа, защото масово хората се хвърлят в нещо и после си скубят косите!

Раби, прекалено лично си го приела - от нослетата само на Рими и Нелс ги познавам, другите само поглеждам снимките и не се затормозявам да запомня, кое е твоето и кое на Гуна, Мара и др.. ( и не мисля въобще да ти отговарям на тия пълни с жлъч и негативизъм творения)


Ето това е и моето мнение "Комплекс на човек, който се харесва, трудно се наслагва"
Къде видЕхте, че искам да вменявам комплекси и обиди просто на идея нЕмам?!
НЕПРИМИРИМА съм обаче, когато пре....таковат някого, вие ако го приемате ваше право!
(с гл.букви не крещя-подчертавам)
"НЕПРИМИРИМА съм обаче, когато пре....таковат някого, вие ако го приемате ваше право!" . А Кларисина аз като казах че некадърника Джамбазов ме обезобрази , което трудно се оправя след това и въобще случая е несравним с този при Авшар, не ми се стори толкова непримирима ?
Отговори с цитат
  #1203  
Стар 16th July 2013, 18:14
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Но за пре ....баването е така. Аз пак се чувствам прецакана. Но оставам на мнение че това което правят в Турция като ринопластики е на голямо ниво, за мен те са много добри. Просто хората правят такива първични ринопластики че не ти се налага после да правиш няколко ревизии след това. На Авшар всички първични ринопластики които съм виждала са просто перфектни но явно с ревизиите човека не е много на ти.От четирите ми ходения в Истанбул ми направи впечатление огромните носове които имат и мъже и жени това е най правената операция в Турция но просто там човек се отървава от големия си нос само с една единствена операция и не му се налага да се оперира 100 пъти
Отговори с цитат
  #1204  
Стар 16th July 2013, 18:21
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Кери привет прав си при мен проблема не е сериозен просто малък недостатък който дразни основно мен иначе носа ми е доста оправен след обезобразяването на Енчев Но и аз съм малко луда очакванията ми са за перфектния нос не мога да се примиря дори и с тези дребни недостатъци Кери как направи връзката с Илхан чрез имейл или с тел обаждане
Отговори с цитат
  #1205  
Стар 16th July 2013, 18:22
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението

Раби, прекалено лично си го приела - от нослетата само на Рими и Нелс ги познавам, другите само поглеждам снимките и не се затормозявам да запомня, кое е твоето и кое на Гуна, Мара и др..
Ето това се искаше - заговприхме с имена.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1206  
Стар 16th July 2013, 18:30
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Във всички постове, които съм чел на klarisina в тази тема още от преди съм забелязал тази нейна предубеденост и веднага ви показвам защо мисля така:

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Имам огромни резерви за възможностите на турските "специалисти" въпреки преекспонирането им тук и не я съветвам да ходи при други турски лекари! От това, което съм видяла от направеното не мисля, че са способни в решаването на деликатни и сложни проблеми !
Кое е това, което си видяла, кое кое кое, аз искам да знам, мен темата ме вълнува ?

Цитирай:
Аз лично от видяното не препоръчвам на този етап турските специалисти, това е мое мнение и аз има право да го изкажа, защото масово хората се хвърлят в нещо и после си скубят косите!
Добре имаш си право на мнение, хубаво обаче да кажеш, кой други държава, кажи конкретен специалист, дай да видим правени носове преди и след от този специалист ?
Не го приемай за заяждане само, разбирам че всеки си има право на мнение, но в твоето просто се вижда тази предубеденост, която имаш към турските специалисти и за това си има явно причина.

Просто обосновките са ти много слаби, защото така всеки може да си говори - не ми харесва това, което видях и за това така мисля.
Отговори с цитат
  #1207  
Стар 16th July 2013, 18:35
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Още повече, че в момента сравняваме първични в България с ревизии в Турция... Разбирате ли колко е абсурдно сравнението?

Кларисина, не ме познаваш, не си ме виждала на живо - преди и сега, за това смяташ ревизията ми за несполучлива. За мен е сполучлива. Уважавам мнението ти и го приемам!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1208  
Стар 16th July 2013, 18:52
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
За това как може да изглежда една база имам много близка представа, строителен обект се докарва с пари, това софийските молове, къщите из богатите квартали и пр. да отстъпват по нещо на западните?! Тука не говорим за това колко е лъскаво едно здание, кой знае каква техника не е нужно, не са нужни скенери, лазери или примерно някаква сложна апаратура за диагностика! Става въпрос за прецизност и умения!
За възстановяването на тъкани може и да имат нещо по-добро от това в Англия, но пък английската школа не е сочена за една от водещите в световен мащаб преди нея има около 15тина държави !
Турците са спецове по маркетинг и умеят да се рекламират по света!!!
Бих посочила и още едно носле, по което толкова се прехласвате, а не е добре позиционирано и ...така, но не искам да добивам комплекси на момичето, защото не е нещо драстично и го споменам само поради факта, че ако носа беше правен в БГ веднага щеше да бъде оплют!
Аз съм перфекционист и когато правя нещо зная възможносттите си ако случайно сбъркам си признавам грешката и оценявам дали ще се справя сама или не, за да я коригирам!
Авшар трябва да направи така, че да удовлетвори негодуванието на Рими-дали ще и върне парите или ще преговарят за възможносттите на още една операция извършена от него си е въпрос на преценка на Рими! Но да гушнеш маса кинти и да се покриваш - да не споменавам какво ми е на устата, на сърцето и какво бих направила аз!
Mнението ти е направо смешно , но нямам намерение да те убеждавам в каквото и да е.
Само ще ти спомена че в Англия и Турция правят операции, за които в Бг дори не си и помислят така че не става въпрос за леглова база а за възможности.
Моли се в близките 100 години да стигнем поне на половина турците по отношение на медицина.
На времето като ме обезобразиха в БГ, обиколих всички пластични хирурзи, но никой не се нае да ми оправи носа...
Отговори с цитат
  #1209  
Стар 16th July 2013, 18:54
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз пък искам да кажа, нещо друго, което може би е най важното в случая ! klarisina казва, че не е доволна от това, което е видяла, като резултат, а пък тези хора, които са се оперирали, греят от щастие и са доволни, това как трябва да го разбирам аз, че те не са перфекционисти ли, защото въобще не мисля, че е така ?

Аз бих я разбрал донякъде, но тя много добре знае какви са им били носовете на тези момичета с ревизиите, носове направени на дроб сърма и сега те са щастливи и доволни дори и да има минимални косури, което за нос кълцан 3 пъти преди това е повече от нормално.

Само при rimi не ми хареса тоя доктор най вече като отношение, но един доктор и един случай не променят факта, че там има не само много добри специалисти на носове, ами и въобще, като медицина са световно ниво.
Отговори с цитат
  #1210  
Стар 16th July 2013, 19:06
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

В никакъв случай не оправдавам доктора, но само заради един доктор да кажеш, че всички не струват си е направо глупост
Кларисина явно не взема под внимание именно това, че ние сме с ревизии и то доста сложни и определено резултата никога не може да е идеален. Аз като знам какво чудовище бях, съм повече от щастлива с новия си нос, макар да имам дребни несъвършенства.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:04.