IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1501  
Стар 24th September 2013, 09:30
Аватара на Savi
Savi Savi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Определено хубаво носле е станало,Гери Носи си го със здраве!
Отговори с цитат
  #1502  
Стар 24th September 2013, 11:06
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want Виж мнението
Гери чудесен резултат, само си оправи веждите

Уонт, знаех си, че ще го кажеш
Отговори с цитат
  #1503  
Стар 24th September 2013, 15:23
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Want защо спря да пишеш, ти си толкова колоритна личност и форума не е същият без теб ?!
Хората не знаят някои неща, които аз знам за теб от сигурен източник и това е, че си човек с много голямо сърце и доброта !
Дано хората разбират забележките ти, като градивна критика, което си е точно така и дано не си мислят, че го правиш с друга цел ! Другите може да не знаят, но аз знам и за това го споделям. В реалният живот си остани такава каквато си, а тука не е толкова важно
Отговори с цитат
  #1504  
Стар 24th September 2013, 17:38
geri 89 geri 89 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Сега и травестит станах...Аз за хубаво ги пуснах тея снимки ,но явно беше грешка...Мисля 4е приклу4их ве4е с този форум!
Отговори с цитат
  #1505  
Стар 24th September 2013, 18:25
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Want защо спря да пишеш, ти си толкова колоритна личност и форума не е същият без теб ?!
Хората не знаят някои неща, които аз знам за теб от сигурен източник и това е, че си човек с много голямо сърце и доброта !
Дано хората разбират забележките ти, като градивна критика, което си е точно така и дано не си мислят, че го правиш с друга цел ! Другите може да не знаят, но аз знам и за това го споделям. В реалният живот си остани такава каквато си, а тука не е толкова важно
Аз не съм много съгласна, против съм скрит зад псевдоним да си толкова директен към хора, кото не познаваш и не знаеш как ще реагират на забележките ти. Ето - Гери се разсърди и си махна снимките, които биха били много полезни за търсещите информация. В друга тема и друго момиче си махна снимките след коментари на Уант. Уант, може да си супер човек, не те познавам, но според мен не е правилно да се изказваш така за хора, особено като не знаеш как ще бъде прието.

Гери, моля те, върни си снимките, много искам да те видя, сигурна съм, че и много други хора ще го оценят
Отговори с цитат
  #1506  
Стар 24th September 2013, 18:38
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Zdr priyateli samo bez obidi misla 4e vsi4ki ste strahotniiiii
Отговори с цитат
  #1507  
Стар 24th September 2013, 19:12
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Elly Stefanov Виж мнението
Аз не съм много съгласна, против съм скрит зад псевдоним да си толкова директен към хора, кото не познаваш и не знаеш как ще реагират на забележките ти. Ето - Гери се разсърди и си махна снимките, които биха били много полезни за търсещите информация. В друга тема и друго момиче си махна снимките след коментари на Уант. Уант, може да си супер човек, не те познавам, но според мен не е правилно да се изказваш така за хора, особено като не знаеш как ще бъде прието.

Гери, моля те, върни си снимките, много искам да те видя, сигурна съм, че и много други хора ще го оценят
Стана голямо недоразумение и даже, аз трябваше да си редактирам моят коментар, но аз сега го обясних на който трябва. Пиша си коментара и тъй като имах прекъсване и го довърших по късно и като го пуснах видях, редакцията на Want и добавената снимка на травестита. Абсолютно не го оправдавам това, за веждите е ок, но какво да направя всеки сам си решава какво да пише.

Аз сега много съжалявам, че Гери си изтри снимките, защото бяха много ценни за всеки, който се интересува от турските хирурзи и от снимките може да види реален резултат. Инак за Want знам, че не лош човек и си стоя зад думите си, но за начина и на изразяване във формите, аз също не го одобрявам, но всеки човек си има различен подход, всеки сам си преценява как да се държи и да общува.

Съжалявам много, че така се получи, много малко хора споделят свои снимки и аз не веднъж съм казвал, че изпитвам респект, към такива хора, който си показват снимки дори от още от болницата, още преди да са се възстановили !

Последно редактирано от Pufpaf : 24th September 2013 на 19:15
Отговори с цитат
  #1508  
Стар 25th September 2013, 21:52
Мечта Мечта не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 85
По подразбиране

geri 89, не те познавам, но нослето е прекрасно и ти отива. Носи си го със здраве!Снимките ти ми бяха много полезни. Благодаря ти.
Вежди не гледам и не ме вълнуват, особено пък в тема за ринопластика.
Отговори с цитат
  #1509  
Стар 26th September 2013, 16:00
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Здравейте, отново от мен.Имах проблеми с интернета,цял месец бях бях без връзка и не можех да ви чета, Сега вече съм на линия отново дори ми липсвахте. Моя нос има страхотно подобрение, май доктора ще се окаже прав че нямам причини за притеснения. Много четох и стигнах до заключението, че на това място точно кожата е загубила съединителната си тъкан отдолу заради голямата дупка с която бях цяла година след Енчев. Скоро ще пусна и снимки. Честито на всички с новите нослета, другите по старите всички са станали страхотни да живеят нашите турски доктори
Отговори с цитат
  #1510  
Стар 26th September 2013, 18:14
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Rimi, толкова се радвам,че нещата вървят към подобрение! Дано бъдеш много много доволна занапред!

Гери,аз видях снимките и смятам,че нослето е станало много добре!Още обаче имаш отток,личи си. За другото няма да коментирам... Мечта е абсолютно права - това е тема за ринопластика.И е абсурдно да се коментира кой на кого му харесват нечии вежди,очи,на кого прилича итн. Най-малкото не е етично,а и вкусове разни..Мое мнение...

Та,моята ринопластика при Дилбер не се състоя ,за мое голямо съжаление Изникна ми инцидентно друг здравословен проблем,несъвместим с операцията на този етап.Надявам се много скоро да се разреши и да мога да се оперирам. А Айше е прекрасна,благодаря й за отзивчивостта! Айше,чакайте ме !!!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:54.