IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1951  
Стар 7th January 2015, 16:32
Klementine Klementine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте, следя темата отдавна и искам да благодаря на всички, които я създадоха и споделиха опита си тук. Аз също се реших на операция покрай прочетеното във форума, но е много труден избора на хирург. Първоначалният ми избор беше д-р Авшар, след това реших, че ще бъде Дилбер, но след поредицата лоши отзиви се отказах и от него. Напоследък се замислям сериозно, дали да е в Турция или да потърся нещо в Германия? При едно пътуване до Истанбул имах уговорка за консултация при Дилбер, но тя не се осъществи поради някакви причини. Аз съм човек, който вярва, че нищо не е случайно и трябва да разчитаме знаците на съдбата, така че реших че не е моят човек. Дано да е за добро. Сега отново ми предстои избор и се надявам да е правилен! Ако някой има информация за добър хирург в някоя европейска държава, моля да сподели.
Отговори с цитат
  #1952  
Стар 7th January 2015, 21:43
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Здравейте!
Отдавна не съм писала и не съм влизала във форума. Но ми стана интересно къде е тази поредица от лоши отзиви за Дилбер?
Аз се оперирах при него и съм достатъчно доволна... при положение ,че носът ми беше истинско мазало,след операция при Емил Георгиев..?
Отговори с цитат
  #1953  
Стар 7th January 2015, 22:22
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Za tursiya ako resite asim tuka za izbor na spesyalisti poznavam vsi4kite i moga davi dam siveti i da pomogna po vsyako otnosenie
Отговори с цитат
  #1954  
Стар 8th January 2015, 01:26
Starr Starr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Когато се опитвам да ви изпратя ЛС ми изписва това:
"Вие изключихте получаване на лични съобщения. Няма да можете да получавате или пращате събщения, докато не включите отново опцията в профила ви."
До сега търсих къде да оправя настройките, но уви не намерих, някой да помага.
Отговори с цитат
  #1955  
Стар 8th January 2015, 11:30
Starr Starr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Какъв вид пластични операции предлагат Емре Илхан и Дилбер ?Отопластика,увеличаване на бюст,устни някой може ли да ми каже цени ?
Отговори с цитат
  #1956  
Стар 8th January 2015, 12:05
Klementine Klementine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Радвам се за теб Nose, както и за всички доволни от резултатите! Но, който е следил темата знае за какво говоря.
Отговори с цитат
  #1957  
Стар 8th January 2015, 20:07
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Такааа.... понахвърлих назад темата и видях момичетата.. Катя,Усмивка,Сурита
Жалко,че не сте доволни,наистина.Дано да се почувствате удовлетворени следващия път.
Аз също имам много леки забележки,но никога не съм очаквала някакъв перфектен нос.По простата причина,че това са тъкани,как ще зарастнат,къде ще се калцират итн... са фактори,понякога независещи от хирурга. За обещания резултат не говоря!
А пък на Сурита съм й виждала нослето и мен много ме кефи ,жалко,че не се харесваш мила!
Отговори с цитат
  #1958  
Стар 8th January 2015, 20:59
Мечта Мечта не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 85
По подразбиране

Аз също съм доволна от моя нос, правен при Дилбер.
Харесвам резултатите и при някои от пациентите на Дилбер, които споделиха, че не са доволни.
Не съм перфекционист, обаче.
Според мен много важни са и реалистичните очаквания за крайния резултат. Та това е човешки орган и най-добрият хирург не може да се мери с това, което първо ти е замислила природата. Може само да усъвършенства формите и пропорциите.

Повод да ви кажа ЗА МНОГО ГОДИНИ.

Последно редактирано от Мечта : 9th January 2015 на 10:31
Отговори с цитат
  #1959  
Стар 9th January 2015, 17:32
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от пробиотичните перлиNose Виж мнението
Такааа.... понахвърлих назад темата и видях момичетата.. Катя,Усмивка,Сурита
Жалко,че не сте доволни,наистина.Дано да се почувствате удовлетворени следващия път.
Аз също имам много леки забележки,но никога не съм очаквала някакъв перфектен нос.По простата причина,че това са тъкани,как ще зарастнат,къде ще се калцират итн... са фактори,понякога независещи от хирурга. За обещания резултат не говоря!
А пък на Сурита съм й виждала нослето и мен много ме кефи ,жалко,че не се харесваш мила!
Nose и Мечта много се радвам за вас ,че сте доволни от новите ви нослета.Но аз съм тежък случай не че съм толкова недоволна ,а по скоро разочарована от доктор Дилбер.Защото явно много ни се разминават представите за хубав нос,но най-вече за това че ми каза че е станал точно какъвто съм го искала да много по добре е от преди спор няма.Но консултацията с доктор Илхан съвсем потвърди и моето мнение относно това как изглежда носа ми.Скоро обещавам да кача снимки преди и след,но не обещаните от Дилбер които той така и не ми изпрати
Отговори с цитат
  #1960  
Стар 9th January 2015, 18:39
Мечта Мечта не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 85
По подразбиране

Ех, Сурита.... наистина съжалявам, че не се е получило каквото очакваш. На аз твоя нос го харесвам - изглежда ми пропорционален.
Просто всяка следваща операция натоварва здравето и помисли добре дали риска си струва. Не те съветвам да се откажеш, а просто да прецениш дали това, през което ще минеш отново, си струва заради една лека извивка.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:34.