IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 14th April 2013, 10:16
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Здравейте аз съм добре днеска нещо малко съм се подула на бузите ама аз направих голяма грешка дано да няма последствия Доктора каза че трябва да почивам и да не ходя много насам натам обаче тази мойта приятелка като ме опъна два дни из Истанбул дано да не съм направила нещо ама като съм една загубена и не мога да отказвам Днес съм си в стаята казах и ако иска да ходи някъде да ходи сама а и мен ми писна да обикалям вече сега ме интересува само резултата от операцията
Отговори с цитат
  #242  
Стар 14th April 2013, 11:15
zara_6666 zara_6666 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 55
По подразбиране

rimi честито и от мен!Сега прочетох последно какво си писала...пази се и не се връзваѝ на акъла на никоѝ,защото Истанбул няма да избяга.Дано всичко да е ок.Катя изпратих ти лс.но не си писала.Какво стана с певода?
Отговори с цитат
  #243  
Стар 14th April 2013, 15:37
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Мелфи как си харесва ли ти нослето нищо не си писала да не би да има проблем
Отговори с цитат
  #244  
Стар 14th April 2013, 18:33
Melfi Melfi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Мелфи как си харесва ли ти нослето нищо не си писала да не би да има проблем
Здравей.Рими как си? Заради тази операция изостанах със задачките и сега наваксвам - нямам никакво свободно време. Видях че си тук. При мен всичко е ок, изчезнаха синини отоци, трявба да си направя някоя снимка, да изпратя на някой от момичетата тук.Аз първите 3 дни неизлизах от хотела, но пък после си наваксах из Левент и Гюлтепе. Спазвай както са ти казали с кремовете и лекарствата и всичко ще е ок. Е да и при мен имаше оток, немалък но за седмица отшумяват нещата. Най важното е отличният резултат, които толкова време исках. При теб как са нещата?Надявам се вече да се подобряваш.
Отговори с цитат
  #245  
Стар 14th April 2013, 19:52
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Рими , почивай си по-активно и много не се натоварвай поне 2 седмици. Не мисля че от многото ходене нещо може да ти се случи, но си пази кожата на нослето, защото е много чувствителна след рино .
Отговори с цитат
  #246  
Стар 14th April 2013, 21:02
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

пак съм аз първо искам да благодаря на всички които мислят за мен много е приятно за мен че сте толкова загрижени не можете да си представите как добре ми действа вашата съпричастност така мога да понеса дори и лош резултат и все пак се надявам да не е такъв На този етап каквото виждам от носа си мога да кажа че ми изглежда много малък даже доста малък леко е повдигнат нагоре надявам се като свалят работите да си падне малко на долу отгоре имам приятна извивка която преди нямах ще помоля моята приятелка да ме снима но не знам дали има кабел да качим снимките Ако не успея да кача сега снимки ще кача в София с лепенки за да имате представа как изглежда и така и после без нищо Тук в Истанбул всички лекари работят с такива лепенки а не лонгети в нашия хотел има още една жена и един мъж с оперирани носове и са им опаковани като моя нос Като си дойда в София само ще помоля някой да ми прати мейл за да му изпратя снимки защото не мога да качвам по друг начин
Отговори с цитат
  #247  
Стар 14th April 2013, 21:09
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Рими, снимай се когато се чувстваш комфортно! Не се поддавай на нашия натиск!
Почивай си. Сега е периода, в който носът ти ще се промена със всеки час. Нормално е.

Кога си в София?
Не спомена имаше ли болки? А тампоните не били като нашите, а някакви силиконови, през които може да се диша. Верно ли е?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #248  
Стар 14th April 2013, 21:16
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Нелка дори не знам имам ли тампони или нямам дишам си през носа възможно е да има нещо вътре но ще ви кажа във вторник когато отида да ми махнат работите но такива километражни тампони като принас няма дишам си нормално още от излизането от упойката
Отговори с цитат
  #249  
Стар 14th April 2013, 21:22
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
дишам си нормално още от излизането от упойката
Това не мога да си представя какъв кеф е!!!


Дилбер ми каза, че се махат тампоните на 4 ден.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #250  
Стар 14th April 2013, 21:45
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Хора, кажете в кои хотели отсядате и какви са цените, аз търся трескаво двойна стая, въпреки че имам почти два месеца до операцията. Изглежда Юни е доста busy месец и всичко е заето или цените са.. Свят да ти се завие. Гледах сайта за квартири, който Keery спомена, но приятеля ми е с огромни предразсъдъци към спане в частни апартаменти и търсим вариянт апартамент на познат, на който да платим или хотел.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:02.