IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #881  
Стар 9th June 2013, 23:04
Paffalot Paffalot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabiosa Виж мнението
Здравей! Симулацията не е в мен- не съм я и искала. Евентуално другата седмица съм на контролен преглед (не е сигурно още) и ще го попитам. Това, което се е получило като резултат е точно това, за което говорихме като цяло и това, което си представях.
Що се отнася до мъжките пациенти- аз самата видях няколко оперирани мъже в кабинета му, но за съжаление бяха с лепенки и не видях резултата, но е факт, че има опит и с мъжки корекции на носове. Както каза Зара, можеш да погледнеш и във фейсбук страницата му- https://www.facebook.com/pages/Op-Dr...5227?sk=photos
Благодаря ти за бързия отговор Раби. Решението на кой хирург да се доверя за носа си естествено, ще бъде базирано на мнението на другите хора за него и от техните резултати. Така че от една страна се радвам че си доволна от резултата си на 100% от Емре, а от друга че това улеснява и моето решение
Отговори с цитат
  #882  
Стар 9th June 2013, 23:36
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

О на всяка цена ще се организираме на мен и без това вие сте ми одушника тука никой вече не иска да говори с мен на тази тема всички ме игнорират така че ще ми е много приятно Е няма да прекаляваме защото то носове носове ама има и други готини неща в този живот пък щом мога и в лични да си влизам вече никакъв проблем това в кръга на шегата
Отговори с цитат
  #883  
Стар 10th June 2013, 08:45
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Жалко, че снимките не с с еднакъв ъгъл, но и така добре се вижда, колко добре се е получило !
Страхотен резултат,Раби!Толкова си различна с новото носле,браво на доктора!
Отговори с цитат
  #884  
Стар 11th June 2013, 09:35
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Дилиана как мина контролния пр всичко наред ли е как е в Истанбул положението може ли да се ходи спокойно
Отговори с цитат
  #885  
Стар 11th June 2013, 16:23
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Нелка как ще процедирате с доктора след 9 месеца ще ходиш там ли направо за операция какво се разбрахте
Отговори с цитат
  #886  
Стар 11th June 2013, 18:46
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Нелка как ще процедирате с доктора след 9 месеца ще ходиш там ли направо за операция какво се разбрахте
Разбрахме се да поддържаме връзка. Да се види на къде отива вкостяването - дали спада и или се натрупва.
Но някъде към февруари-март смятам да е. Аз си се харесвам, не бързам за никъде.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #887  
Стар 11th June 2013, 21:07
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Има ли разлика между вкостяване и калциране? Едно и също ли е?
Отговори с цитат
  #888  
Стар 11th June 2013, 21:19
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

едно и също е, калциране му е медицинското наименование мисля
Отговори с цитат
  #889  
Стар 11th June 2013, 21:19
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
Има ли разлика между вкостяване и калциране? Едно и също ли е?
Да. Поне аз използвам и двете понятие за едно и също.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #890  
Стар 11th June 2013, 21:36
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Без да съм напълно сигурен, но си мисля и го вярвам, че ако се получи такова калциране, след това ако се направи нова операция само за премахване на това калциране си мисля, че е много много по малко вероятно да се получи отново. Това ми заключение е базирано на логиката, която е, че при премахване само на калцирането интервенцията е много по малко травмираща, защото се пили много по леко, по малко, докато при операциите в които трябва да се дялка сериозно, да се троши и намества е силно травмиращо и там където зарастват тъканите и се съединяват или тази съединителна тъкан, която е като обвивка се травмира повече.

Аз защо Нела не се ли сети да го пита, сега ако се пили само това калциране какъв е шанса да се появи отново, защото има голяма разлика от операцията както споменах, едно е да ти разпарчатосат носа, а друго е леко пилване. И когато ви казах нещо много важно, да си записвате разговора с телефона вие хич не ме слушате и винаги си записвайте на листче важни въпроси, които искате да питате лекаря, защото повярвайте там на място много от нещата се забравят и това ви го казвам от опит.

Сега Нелка ако си беше записала разговора от консултацията с телефона си, то после, можеше да намери някой, който да и преведе някой от медицинските термини, които преводача не могъл да ги преведе !
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:31.