IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1501  
Стар 2nd April 2014, 15:30
Maksi13 Maksi13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Мода да предоставя и много снимки който желае)
Отговори с цитат
  #1502  
Стар 2nd April 2014, 15:44
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ако мислиш, че така ще получиш най-доброто мнение и съвет много се лъжеш.
Много пъти съм го казвал и на други момичета, ако искат да получите повече и добри съвети дайте всичката необходима информация. Вие разбирате ли колко са специфични всички операции и случаи и как всеки хирург си има и силни и слаби страни, едни са по добри в едни корекции от други хирурзи и обратно.

Интересно е обаче защо не се включвате още преди първата си операция, още тогава да разучите всичко от-до ! Сега ти искаш на базата на тази информация, че си имал две неуспешни операции да получиш мнения, но това няма как да стане, тъй като ние нищо не знам за твоят случай.

Опиши всичко най-подробно, кога при кой, какво е било положението преди корекциите, какво се е получило след това, от какво не си доволна и какво искаш да промениш сега. За снимката има ли нужда да казвам и тя е може би най важната информация.
Сега видях, че си писала за снимки, че може да пратиш, ако не е проблем аз бих искал да видя и ще си кажа мнението и дано да ти помогна с това което знам !
Отговори с цитат
  #1503  
Стар 3rd April 2014, 09:32
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Пуф-Паф, най-после сложи свястна снимка, беше ми втръснало да гледам оня дървен дългоноско..
Отговори с цитат
  #1504  
Стар 3rd April 2014, 10:17
Maksi13 Maksi13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Здравей,да права си че много почти нищо несъм казала за мойте операций просто чаках някой да ми отговори и да споделя с удоволствие)!
Така първа операция 2011 г,болница "токуда" при Д-р Славчев тогава все още завеждащ отделението по " лицево челющна пластична хирургия. Реших се на тази стъпка защото имах съвсем лек "проблем" който в днешна дата отчитам като голяма глупост от моя страна,но за тогава небеше така,имах съвсем лека гурбичка от лявата страна на носа ,много хуваво връхче и тънко което изришно казах на доктора,че неискам да пипа!направиха ми снимки говорехме с доктора какво искам,той изглеждаще толкова сигурен в думите си изобщо неми мина през ума какво ше ми стори.и така операцията мина била е 1:30 min ,minala " успешно" кайто се изразиха сестрите ,по-късно инс доктора се видях обясними че е премахнал гърбичката и ми е направил супер носле! Нямах търпение да го видя ,бях с тампони два дни ,с гипс 7 и доста отекла и подута ,но това нямаше значение в този момент аз просто нямах търпение да си видя носа ,и така когато ми махна превръзките доктора видях нос в формата на извита лодка ,носа ми сочеше нагоре и беше много издълбан,и най-ужасното беше,че върхъ ми омаше нещо като топче (,пипитах какво е това ,а той ми отговори че много скоро ще изчезне трябвало време да мине ,и тн...но и идея си нямах и взех думите му за чиста монета!след два дни се прибрах вкъщи ,бях подира до неизнаваемост ,изгубих си работата защото работех в една медия в Будапеща,никой нейска подути и отекли хора пред екрана,а мойте отоци стояха поне 6 месеца,аз си знам колко сълзи съм изплакала,а когато ходих при доктора той само ми казваше " масажирай си носа и топчето ще се махне,чакай има време!" До момента в който започна да се крие от мен,а аз нейсках повече да го виждам!носа ми висна ужасно много,блиските ми неспираха да ми повтарят ,че не е трябвало да се пипапам сега как ще се оправя ,кой ще ме оперира пак,от къде толкова пари за нова операция,и хиляди още изнервящи неща!9 месеца минаха и се реших на втора операция!!2012,клиника Малинов,д-р Страхил Ефремов! Този път бях наплашена и му обясних как искам да ми поправи носа ,да премахне гурбицата на върха предобита от първата операция,направими дори фотошоп как бих изглеждала след операцията,мноого се харесах и бях спокойна ,че ще се получат нещата! Насрочими операция ,приехаме всичко беше наред ,операцията ми била 4 чаша бях изумена като чух,била много сложна ми каза ,много работа има по-носа ми !!! Аз си казах важното е резултата,твърдеше ,че ми е чупил носа ,стеснявал прегеадата,изпилил върхъ,сущо и повдигане,е да но когато ми махна превръзките имах отново лека подитина отгоре на върха,доревамисе (( бях подута да ,но знаех че потново не се е получило.Разбирасе той ме обеждаваше че всичко е супер,да сум чакала още и тн,,какво да члам му казах аз нали виждал това не е носа ,който исках,сега носа ми криви на едната страна ноздрите ми са много различни една от друга,имам проблем с дишането,хрущяла ми скучърша като си пипна върха на носа,да не говорим колко е ивиснал като баба яга! Ефремов замина за Франция и не е тук да ме види,но аз и нежелая просто му нямам доверие повече,6 мес след операцията забременях,сега имам момчеце на 4 месеца,а от операцията ми мина година и четери месеца,искам да си оправя носа това ми смаза самочувствието просто,но. Ме е страх и незнам на кой да се доверя този оът,за трети път!!(снимки имам само сега как изглеждам и преди операцият,снимките с бинтове и отоци ги изтрих защото ме вбесяваха и се побърквах от яд само като ги видех,как точно мога да прекача снимка тук ??)
Отговори с цитат
  #1505  
Стар 3rd April 2014, 12:40
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Бягай към Турция, но този път хубаво проучи при кого!
Тук едва ли ще намериш някой да се справи подобаващо, или поне не с една операция.
Отговори с цитат
  #1506  
Стар 3rd April 2014, 12:49
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Dii от как оправиха проблема с аватарите си ги сменям през ден, чак се чудя кой да сложа

**********

Maksi не се заблуждавай от аватара, аз съм единственият коч който пише в тези раздели от форума |

Тази история не ми хареса, мислих си, че повече няма да има такива и аз за това постоянно призовавам всички влезнали тук да търсят инфо за ринопластиката да не бързат, а много внимателно да проучат всичко преди това. Един нос може да ти преобърне целият живот, при носовете не е като при циците ако не са както трябва винаги могат да се скрият.

Не знам как и на какъв принцип и проучване си избирала тези хирурзи. Много от пострадалите хора правят тази грешка без много да му мислят и разучават се доверяват на някой и не разбират колко са сложни тези корекции и колко по трудно става след това да се поправят грешките освен, че е и много скъпо.

Снимки може да качиш ако искаш като от опциите по долу избереш > Разширен изглед > Управление на прикачени файлове > избираш снимката от компа и натискаш Качи
Може да качиш до 5 снимки в един пост !

Последно редактирано от Pufpaf : 3rd April 2014 на 12:59
Отговори с цитат
  #1507  
Стар 3rd April 2014, 13:28
Maksi13 Maksi13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Ами така е зглупих и неопроучих добре нещата сега съжалявам по-късно ше пусна и снимки
Отговори с цитат
  #1508  
Стар 4th April 2014, 09:01
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Maksi13 и аз съм на мнение ,че в чужбина трябва да отидеш.За съжаление тук в България никак не ги бива да се справят с върховете
Отговори с цитат
  #1509  
Стар 4th April 2014, 10:37
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Maski 13 и аз бих те посъветвала да помислиш за Турция- там съм виждала много добри ревизии. Пожелавам ти мечтаното носле!
Отговори с цитат
  #1510  
Стар 8th April 2014, 22:05
875698 875698 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rosinauzunova Виж мнението
875698, каква корекция правеха по нослето ти?Колко време беше в болничен?Би ли споделила колко ти излезе операцията, може и на лични.
Операцията ми беше септо-ринопластика. Не съм била в болничен, защото не живея в бг. Но след като ми махнаха гипса бях ок. Операцията ми струваше 2300лв, като отделно заплатих престоя в болницата и 1 консултация с анестезиолог.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:30.