IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1531  
Стар 16th April 2014, 10:25
Maksi13 Maksi13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Mnogo vi blagodarq na vsichko tuk,az naistina sum vazhitena kolko priqtelski se ostanqse ),da taka e zgreshih strashno mnogo
S tova ,che si pipnah nosa,znam go i osuznavam che vrushtane nazad nqma!! Netursia veche suvurshenstva te ne sushtestvuvat! Shte opitam da popravq nosleto si,shte otida pri nqkolko doktora,shte proucha i neshtata za chujbina,govorq za francia ili holandia imam priqteli tam,shte gi pomolq da prouchat kade moga da se konsultiram,shte vi durja v techenie,zaseega purva spirka e DR Qnkov ot Varna,poneje zasega jiveq tam i nemi kostva nishto da otida,edno momiche ot foruma mi go preporucha,bil dobur na popravkite,puk znae li chovek,ponqkoga rechenieto mu e pod nosa)!
Attached Images
Тип файл: jpg image.jpg (32,9 КБ, 175 views)
Отговори с цитат
  #1532  
Стар 16th April 2014, 10:26
Maksi13 Maksi13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Tova sa desnia i levia mi profil v dneshna data
Attached Images
Тип файл: jpg image.jpg (39,0 КБ, 194 views)
Отговори с цитат
  #1533  
Стар 16th April 2014, 10:43
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Макси, недей!

Не го прави!

Моля те да проявиш разум!

Аз искам да ти кажа, че вместо да оправиш нещата, може да ги загрозиш.
В носа ти има хармония, всяко стесняване ще задълбочи визуално несъвършенствата, защото проблема при теб е в основата, между очите.
Там е широко местенцето и с този плавен преход, който док. е направил в момента изглежда напълно нормално носле.
Ако тръгне да се стеснява носа това разстояние между очите ще изпъкне и тогава вече незнам какво ще правиш.
Имай в предвид, че точно там едва ли някой ще го пипа, а и си има един предел, който при теб може да е този.

Не прави друга операция, изглеждаш повече от страхотно, това ти го казва една доста суетна жена, бих казала естет, а това е наистина висока оценка, повярвай!
Отговори с цитат
  #1534  
Стар 16th April 2014, 12:42
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Както казах вече няколко пъти, от тази снимка не може да се премахне това натрупване отстрани като оток и това дори не е стесняване на ширината на гърба, тази ширина на първият фотошоп почти не е променяна, само на вторият е намалих, заради Dii да види как стои по тесен, но като го няма този плавен преход към лицето и за това стои като изрязан.

Това което стои като оток отстрани се получава и от светлосенките и за това е важно и на каква светлина е сниман носа, но си мисля, че и със грим би могло да се коригира. Има лека асиметрия на ноздрите в анфас, но не е нищо фрапиращо и човек трябва да се взира, та да го забележи.
В профил носа ти изглежда много добре, единствено върха е малко по заоблен, но като цяло си ти стои много добре.

Най-доброто решение в случая е, ако може да намериш някой добър хирург, който да е напълно откровен, какво може да бъде направено, какви са шансовете да се получи това което искаш, какви са рисковете и ти вече да си прецениш дали си струва този риск.

Друго което мога да те посъветвам и се надявам да се вслушаш в думите ми, бих те посъветвал да отложиш тази операция напред във времето дори и да има шанс да се направи това което желаеш.
Ти си още много младо момиче, има да трупаш още много житейски опит, по младите хора взимат решения много често под влияние на емоциите, не добре обмислени и прибързани.

Ти имаш малко дете на 4 месеца, имаш съпруг и с това малко дете не е добре точно сега да тръгнеш да си правиш операция със неясен и несигурен резултат. Изчакай още време, в което дори още по добре ще проучиш възможностите. Предполагам и, че нямаш толкова големи финансови възможности и една такава операция особено в чужбина, ще ви натовари страшно много и то в период в който гледате малко дете.

Помисли внимателно върху нещата които ти казвам !
Отговори с цитат
  #1535  
Стар 16th April 2014, 13:04
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Както казах вече няколко пъти, от тази снимка не може да се премахне това натрупване отстрани като оток и това дори не е стесняване на ширината на гърба, тази ширина на първият фотошоп почти не е променяна, само на вторият е намалих, заради Dii да види как стои по тесен, но като го няма този плавен преход към лицето и за това стои като изрязан.

Това което стои като оток отстрани се получава и от светлосенките и за това е важно и на каква светлина е сниман носа, но си мисля, че и със грим би могло да се коригира. Има лека асиметрия на ноздрите в анфас, но не е нищо фрапиращо и човек трябва да се взира, та да го забележи.
В профил носа ти изглежда много добре, единствено върха е малко по заоблен, но като цяло си ти стои много добре.

Най-доброто решение в случая е, ако може да намериш някой добър хирург, който да е напълно откровен, какво може да бъде направено, какви са шансовете да се получи това което искаш, какви са рисковете и ти вече да си прецениш дали си струва този риск.

Друго което мога да те посъветвам и се надявам да се вслушаш в думите ми, бих те посъветвал да отложиш тази операция напред във времето дори и да има шанс да се направи това което желаеш.
Ти си още много младо момиче, има да трупаш още много житейски опит, по младите хора взимат решения много често под влияние на емоциите, не добре обмислени и прибързани.

Ти имаш малко дете на 4 месеца, имаш съпруг и с това малко дете не е добре точно сега да тръгнеш да си правиш операция със неясен и несигурен резултат. Изчакай още време, в което дори още по добре ще проучиш възможностите. Предполагам и, че нямаш толкова големи финансови възможности и една такава операция особено в чужбина, ще ви натовари страшно много и то в период в който гледате малко дете.

Помисли внимателно върху нещата които ти казвам !
Изцяло подкрепям това мнение!

Пуфпаф много добре е разгледал проблема във всичките му аспекти и най-разумно го е изкоментирал.

На Макси мога да пожелая само успех!
Отговори с цитат
  #1536  
Стар 16th April 2014, 19:16
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Ако Макси е решила да си "пипа" носа отново, бих и пожелала успех, но и аз съм на мнението на Тити, че сегашния и нос е много добре и тя трябва хубаво да прецени ползите и рисковете от една повторна ринопластика.
Отговори с цитат
  #1537  
Стар 16th April 2014, 20:53
Maksi13 Maksi13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 20
По подразбиране

ama vie ste mnogo gotini tuk,naistina nesum ochakvala tolkova pozitivno nastroeni nepoznati hora,opredeleno shte pomislq nad suvetite koito poluchih a te nikak ne sa malko,i opredelno ima mnogo istina v tqh,taka ili inache detenceto mi e mnogo manichko oshte i az pravq samo prouchvane za eventualna operacia sled vreme,no i mi beshe interesno da sondiram mnenie tuk v foruma,pak shte vlizam za info i ako imam nqkakvi novini shte vi pisha
Отговори с цитат
  #1538  
Стар 5th May 2014, 12:20
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране

Здравейте ,решила съм да си правя рино при Йорданов,след като изчетох доста форуми ,някой наскоро правил ли си е при него и изобщо искам някакви коментари, защото смятам,че има доста работа по мен поне така смятам и се надявам да е добър
Отговори с цитат
  #1539  
Стар 14th May 2014, 11:24
Hristena Hristena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Moje li da mi dadete kordinatite na doktora
Отговори с цитат
  #1540  
Стар 30th May 2014, 18:42
Maksi13 Maksi13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Az se konsultirah s djambazov,opredelno me obnadejdi i kaza,che moje da mi opravi nosa,jovot i zdrave shte me operira oktomvri mesec,hristena pishi mi na lichi.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:25.